Aslan Burç Yorumları 7 Nisan 2022

Aslan burcunun 7 Nisan 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Aslan burcunun 7 Nisan 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Aslan burcunun 7 Nisan 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 7 Nisan 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 7 Nisan 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 7 Nisan 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

7 Nisan 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Yolunuza çıkan her sevimli yeni insanı havaya uçuracak kişilerarası bir havanız var. Sizi iyi tanıdığını düşünen insanlar bile sizi gördüklerinde bir sürpriz yaşarlar.


7 Nisan 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün iyi bir kombinasyonla tanışacaksınız – daha fazlası için geri döndüğünüzden emin olun.


7 Nisan 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, bugün her şeyi derinden hissedeceksiniz, çünkü Yengeç ayı haritanızın bilinçaltını yöneten sektörüne ışık tutuyor. Bu titreşimler, özellikle yalnız bir zaman geçirmeyeli uzun zaman olduysa, sosyal hayatınızdan bir adım geri atmanız için size ilham verebilir. Luna, tatlı Venüs ile bağlantı kurduğunda, bu öğleden sonra yakın bir sevdiğiniz ruh halinizi yakalayabilir. Umursayan biriyle gardınızı düşürmek için elinizden gelenin en iyisini yapın, çünkü ruhunuzun derinliklerine ihtiyaç duyduğunuzu bile fark etmediğiniz şifa getirebilir.


7 Nisan 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Geleceği mi planlıyorsun, Leo? Şu anda ciddi bir taahhüt içinde olabilirsiniz veya olmayabilirsiniz, ancak bu, elbette aşk ve romantizm içeren kişisel yatırımlarınızın farkında olmadığınız anlamına gelmez. Tek ya da tek, günümüzün büyüleyici altmışlık açısı – geniş maceralı dokuzuncu eviniz aracılığıyla – ve ciddi Satürn (ilişki sektörünüz aracılığıyla) arasında geleceğe doğru sebat etmek ve bire bir taahhütlerinize daha fazla yapı getirmekle ilgili her şey var. Soru şu: sen ve tatlın aynı sayfada mısınız? Daha parlak bir notta, Luna, ikiniz arasında var olan duygusal sinerjiyi – veya eksikliğini – vurgulayarak Venüs’ü üçgen yapacak.


7 Nisan 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Uzun vadede hangi taahhütler burada, Leo? Sadık bir sabit işaret olarak, istikrarlı olacak çalışma ilişkilerini ve taahhütleri tercih edersiniz. Dolayısıyla, bugün Koç’taki Merkür, Satürn Kova’da altmışlık açı yaparken, hangilerinin uzun vadeli mesleki kazanımlara yol açacağını düşünmelisiniz. Merkür sizin adınıza konuşmaktan korkmaz ve Satürn, altmışlık kovalamacayı kesmek istediği için alıcıdır. Mesleki hedefleriniz konusunda açık olun. Neyi başarmak istediğiniz veya nereye gitmek istediğiniz hakkında konuşmak, hangi taahhütlerin bunun bir parçası olacağını size gösterecektir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.