Aslan Burç Yorumları 10 Nisan 2022

Aslan burcunun 10 Nisan 2022 Pazar günü için burç yorumları neler? Aslan burcunun 10 Nisan 2022 Pazar günü neler bekliyor? Aslan burcunun 10 Nisan 2022 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 10 Nisan 2022 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 10 Nisan 2022 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 10 Nisan 2022 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

10 Nisan 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Sevimli yabancılarla takılmak için en iyi konumdasın. Bazı taze yüzler için pazardaysanız, kısa sürede gülümsemeleriniz ve hikayelerinizle göz kamaştırdığınızı göreceksiniz.


10 Nisan 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün kontrolü ele almak ve gitmelerini istediğiniz şeyleri göstermek için iyi bir zaman.


10 Nisan 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bugün burcunuzdan geçiyor, sevgili aslan, dayanıklılığınızı, popülerliğinizi ve yaşama şehvetinizi yükseltiyor. Ne yazık ki, bu sabah tatlı Venüs’ün dengesiz bir yönü, özellikle kıskanç veya sahiplenici davranışlar ortaya çıkarsa, aşk hayatınızda kayalık sular yaratabilir. Neyse ki, öğleden sonra geldiğinde hava hafifleyecek ve size önceliklerinizle yeniden bağlantı kurma şansı verecek. Luna ve şifalı asteroit Chiron arasında faydalı bir bağlantı, bu akşam havayı zarafetle dolduracak ve sizi daha önce bulmuş olabilecek sorunları çözmenize yardımcı olacak. Bu aynı zamanda bir meditasyon seansı almak için de harika bir zaman çünkü evren sizinle iletişim kurmanın yollarını arayacaktır.


10 Nisan 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Aslan, ay bugün burcunuza giriyor, bu da kalbinizi kolunuza takmaya daha yatkın olduğunuz anlamına geliyor ama hepsi bu değil, çünkü ay, otorite, miras ve itibarın onuncu evi aracılığıyla asi Uranüs ile meydan okuyacak. Dünya. İster bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, haklı olmak adına güç oyunlarından ve teke tek şeylerden uzak durmaya çalışın, çünkü bu süreçte potansiyel umutları uzaklaştırabilirsiniz. Bu, özellikle Merkür’ün bugün Boğa’daki ilk çıkışını göz önünde bulundurduğunuzda geçerlidir, çünkü konuşmak ve rekoru kırmak için ilham alırsınız. Birinin kafasını koparmadan dürüst olun.


10 Nisan 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

İşyerinde düşünceli değişiklikler yap Leo. İlerlemeyi seçtiğiniz şey, günlük operasyonlarda büyük bir fark yaratabilir, özellikle de bugün Koç’taki Merkür, Oğlak’taki Plüton ile kare açı yaptığından. Kare, fikirlerinizin, fırsatlarınızın ve seçimlerinizin muazzam bir güce sahip olabileceğini gösterir. İşinizi kökten farklı bir şeye dönüştürebilirsiniz, bu yüzden neye hayat vermeyi seçtiğinize dikkat edin! Daha sonra, Merkür Koç’tan ayrılarak istikrarlı Boğa için profesyonel mirasınıza ve itibarınıza düşünceli bir yaklaşımı teşvik edecek. Boğa burcundayken, Merkür profesyonel güvenliğinizi planlamakla meşgul olacak.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.