Yengeç Haftalık Burç Yorumları (7 Mart – 13 Mart Haftası)

Yengeç burcunun 7 Mart – 13 Mart haftası için burç yorumları neler? Yengeç burcunun 7 Mart – 13 Mart haftası neler bekliyor? Yengeç burcunun 7 Mart – 13 Mart haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 7 Mart – 13 Mart haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 7 Mart – 13 Mart haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu 7 Mart – 13 Mart haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 7 Mart – 13 Mart Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Çarşamba gününe kadar insanlarla ciddi ve anlaşılır bir şekilde uğraşmak zorunda kalacaksınız. Kolayca zedelenen duygular sayesinde, her zamanki gibi oyalanmaya pek yer kalmayacak. İşler haftanın ilerleyen saatlerinde dengelenmeye başlayacak ve işteyken veya saatin dışındayken bile iyi zamanlar geçirebilmelisiniz. Bu hafta sonu kalbiniz yerine aklınızla düşünün ve doğru sonuca varacaksınız.


Yengeç Burcu 7 Mart – 13 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Yengeç, bu hafta çok talep görüyorsun, sadece şartlarına uygun değil.

Hafta, 6 Mart Pazar günü Venüs ve Mars’ın Kova burcuna girmesiyle başlıyor. Etrafınızdaki herkes fikrini değiştirmiş gibi. Yengeç, ne yaptığını bildiğini sandın ve aniden herkes kahvaltıda farklı bir şey istiyor, programı değiştiriyor ya da başka insanları da dahil etmek istiyor. En iyi bahsiniz, hazırladığınız şeyin artık insanların istediği şey olmadığına üzülmüş olsanız bile, bu değişikliklerle başa çıkmaktır.

Ayrıca Pazar günü Kova burcundaki Merkür, para ve yatırım evinizde Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Şimdi uzun vadeli finansal resminize bakıyor olabilirsiniz. Belki de enflasyonu, merkezi olmayan bankacılığın geleceğini veya kendi işinizi kurmak için nasıl bir araya gelebileceğinizi dikkate alıyorsunuz. Ve hepsi, daha parlak bir geleceğe sahip olmak için bugünün eylemlerini ayarlamakla ilgili. Yengeç, yazılı bir bütçeyle başlayabilir veya yatırım konusunda bilgili amcanızla oturup tavsiyesini dinleyebilirsiniz. Bugün birkaç küçük adım sizi refah yoluna koyabilir.


Yengeç Burcu 7 Mart – 13 Mart Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Duygularınız ve fikirleriniz bu barış yerinde buluştuğunda, hafta ortası Merkür dokuzuncuda Balık’a girdiğinde söylemeniz gerekenleri daha iyi söyleyebileceksiniz. Bununla birlikte, aynı zamanda, hareket eden fikirlerin özlü bir doğası ve tam olarak ne demek istediğinizi söyleme yeteneği de vardır, oysa daha önce, kelimelerinizde tökezleme ihtimaliniz çok yüksekti. Temel olarak, konuşmadan önce düşünürsünüz ve işlerin çarpık olmamasını ve duyguların dikkatlice ifade edilmesini sağlamak için ilişkilere dikkatli bir bakış açısıyla yaklaşırsınız. Azim ve canlılık eklendiğinde, hafta daha da fazla öz kontrol sağlar.

6 Mart’ta Venüs ve Mars arasındaki bağlantı, durumlar ve insanlar üzerinde gücünüzü ve hakimiyetinizi ortaya koymanıza yardımcı olur. Kazançlarına teslim olmak yerine, sınırlar yaratıyorsunuz ve bir durumda yardımcı olamadığınızda onlara hayır demenize ve suçluluk duymamanıza izin veriyorsunuz. Bu senin için büyük bir adım, Yengeç. Sürekli bir insanları memnun etmek için her zaman bulunduğunuz yerde kalmamanıza yardımcı oluyor.


Yengeç Burcu 7 Mart – 13 Mart Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Gezegenler işleri değiştirirken, odağınız yeniden yönlendirilmek üzere, Yengeç.

6 Mart Pazar gününden itibaren, hem Venüs hem de Mars, Kova burcuna girmek için Oğlak burcundan çıkıyor. Bu gezegenler aynı gün yer değiştirdiği için aynı zamanda uğurlu bir kavuşumda buluşurlar. Neyse ki bu, yatırım, güvenlik, varlıklar ve kaynaklar sektörünüzü etkiler. Bu hususlar genellikle bir iş ortağı veya bir müşteri ile paylaşılır. Venüs, finansal ilerlemenizi ilerletmek için sizi benzersiz fırsatlara yönlendirebileceğinden, Mars bu finansal yönleri dönüştürmeniz için sizi motive edebilir. İşin püf noktası açık fikirli olmaktır, çünkü Kova enerjisi alışılmadık ama değerli fırsatlar sunabilir. Bu iki gezegen Kova’ya girerken, Merkür 9 Mart Çarşamba günü Balık’ın zihnini keşfetmek için bu burçtan ayrılıyor. Mercury, size yeni bir şeyler öğretebilecek yeni akıl hocaları ve öğretmenlerle bağlantı kurmanızı sağlayabilir. Hatta kariyerinizde daha fedakar bir yol keşfedebilirsiniz. Ancak ertesi gün İkizler’deki ilk dördün ayında karar vermek zordur. Neyse ki, Mercurial ayı her fırsatı açık fikirli bir merakla düşünebilir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.