Yengeç Haftalık Burç Yorumları (14 Mart – 20 Mart Haftası)

Yengeç burcunun 14 Mart – 20 Mart haftası için burç yorumları neler? Yengeç burcunun 14 Mart – 20 Mart haftası neler bekliyor? Yengeç burcunun 14 Mart – 20 Mart haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 14 Mart – 20 Mart haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 14 Mart – 20 Mart haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu 14 Mart – 20 Mart haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Sezgisel güçlerin bu haftanın başlarında inanılmaz derecede güçlü olacak, bu yüzden tatlım, ev arkadaşları veya son zamanlarda biraz fazla tuhaf olan başka biriyle bir şeyler yaparken onları iyi kullanmak için kullan. Perşembe ve Cuma günleri biraz duygusal bir toparlanma yaşayabilirsiniz, bu yüzden yanlışlıkla hareket etmemek veya kimsenin kafasını koparmamak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bu hafta sonu evde kalmak isteyebilirsin ve eğer yaparsan çok şey yapacaksın. Parti vermek için harika bir zaman.


Yengeç Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Yengeç burcu, bu hafta birçok alanda uyum buluyorsunuz.

Hafta 13 Mart Pazar günü Balık burcundaki güneşin maneviyat ve din evinizde Neptün ile kavuşum yapmasıyla başlar. Bir süredir gitmemiş olsanız bile, bugün kiliseye gitmek gibi hissedebilirsiniz. Yengeç, farklı bir mezhep veya hatta farklı bir din keşfediyor olabilirsiniz. Budist kilisesine gidebilir veya farklı türde bir manevi uygulamayı keşfedebilirsiniz. Ya da belki dışarıda, doğada, çam ağaçlarının ve ormanlık yaratıkların etrafında kendi yönteminizle ibadet ediyorsunuz. Bu, dua ve saygılı meditasyon yoluyla Evrene yaklaşmak için mükemmel bir gün.

Haftanın ortasına doğru, 17 Mart Perşembe günü, Balık burcundaki Merkür, teknoloji evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Teknoloji hakkında ne hissederseniz hissedin, bugün onun için bir hüneriniz var. Bilgisayarınızın başında otururken aklınıza doğru sorular geliyor ve bir anda Google arkadaşınız oluyor ve aradığınız cevapları size getiriyor. Cancer, videoları nasıl düzenleyeceğinizi, ilk podcast’inizi nasıl yükleyeceğinizi veya sürükle ve bırak teknolojisini kullanarak işletmeniz için bir web sitesini nasıl kolayca oluşturabileceğinizi araştırıyor olabilirsiniz.


Yengeç Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Güneş ve Neptün 13 Mart’ta Balık burcunda hizalandığında, evinize sığınmayı ve diğer önemli olan Yengeç’e sarılmayı tercih ettiğinizi göreceksiniz. Zamanınızı anlamsız sosyal konulara yatırmak istemiyorsunuz. Bunun yerine, bire bir şekilde bağlanmayı seçiyorsunuz. Bu, genel olarak dünyayla bağlantınızı kesmek ve yalnızca önünüzdeki kişiye odaklanmak anlamına gelir. Arkadaşlarınız şirketinizi özleyebilir, ancak ilişkinize öncelik verdiğinizi anlayın.

Bazen kendinizi feda ediyormuş gibi hissedebilirsiniz, ancak enerjinizi sevdiğiniz kişiyle güzel ve büyülü bir şey yaratmak için harcadığınızı unutmayın. Bekarsanız ve birine karşı hisler beslemeye başladıysanız, sevginizi saklamak isteyebilirsiniz. İçten duygularınızı kendinize saklamayın. Konuşmanıza izin verin ve onlara karşı hisleriniz olduğunu ve bir ilişki sürdürmekle ilgilendiğinizi göstermek için tatlı bir metin veya sosyal medya aracılığıyla meme aracılığıyla flört ederek bilmelerini sağlayın.


Yengeç Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Kariyerinizde yeni rotaları ve fırsatları karşılamak için bu haftanın kozmik enerjisini kullanın, Yengeç.

Güneş, 13 Mart Pazar günü Balık burcundaki Neptün ile kavuşum yaptığında, mesleki gelişiminizi sürdürmek için umutlu bir zihniyete adım atmak daha kolay. Bağlantı, kariyerinizin bir sonraki bölümünde gezinirken sezginizi ve hayal gücünüzü kullanmanıza izin verecektir! Biri geldiğinde büyük bir fırsat bileceksin. Güneş, ertesi gün Boğa burcunda geri giden Kuzey Ay Düğümü’nü altmışlık açıyla döndürdüğünde, hayallerinizle ve topluluklarınızla uyumlu bir şey bulmak kaderiniz olabilir. Belki de ağınızdaki kulaktan kulağa, çevrimiçi veya çevrimdışı bir şey ortaya çıkabilir. Başınıza gelen her şeye açık olun! Hayallerinizi takip etmek ve hatta sektörünüzdeki etkileyici kişilerle tanışmak için yeni fırsatlarla ilgili konuşmalar, haftanın sonuna doğru Merkür Balık burcunda Uranüs’ün Boğa burcunda altmış açı yapmasıyla gündeme gelebilir. Ancak bu fırsatların aniden ortaya çıkabileceğini veya ne yapmak istediğinizle ilgili şaşırtıcı açıklamalara sahip olabileceğini bilmelisiniz! 18 Mart Cuma günü Başak burcundaki dolunay ile birlikte yola devam etmeye hazır olabilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.