Yengeç Burç Yorumları 8 Mart 2022

Yengeç burcunun 8 Mart 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunun 8 Mart 2022 Salı günü neler bekliyor? Yengeç burcunun 8 Mart 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 8 Mart 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 8 Mart 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu 8 Mart 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

8 Mart 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Çevrenizde iç çekişmeler ve gıybetler oluyor, ancak umabileceğiniz en iyi şey, dost ateşi tarafından yıkılmaktan kaçınmaktır. Bir mola verin.


8 Mart 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün gözünüz topun üzerinde olsun. Değiştiremeyeceğin şeylerle savaşarak zaman kaybetme.


8 Mart 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabah, Boğa burcunun Plüton ile faydalı bir bağlantısına girerken, en yakınınız ve en sevdikleriniz için bir güç direği görevi göreceksin, tatlı Yengeç. Sevdiklerinizin yanında olmaktan her zaman mutlu olsanız da, tavsiye almak isteyen biri size gelirse, sözlerinizle doğrudan ve güçlü bir yaklaşım sergilemeniz gerekir. Luna beyinsel İkizler’e ve haritanızın bilinçaltını yöneten sektörüne girdiğinde, öğleden sonra tezahür etmeden hemen önce bir değişim tezahür edecek. Günün geri kalanında topraklanmış ve sakin kalmaya çalışın ve geçmişe ait konuşmaları kafanızda yeniden yaşamaktan kaçının, özellikle de kendinizi söylemek istediklerinizi sabitlerken bulursanız.


8 Mart 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, özgürlüğü seven on birinci dernekler, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygunuza istikrar getirmeye devam ediyor. Ancak ister bekar olun, ister zaten bağlı olun, ayın için için yanan Plüton’un üçgen açısı, bire bir bağlantılarınıza bir tabu ve tutku katmanı ekler. Kalbini özel birine mi koydun, Yengeç? Potansiyel işbirlikleri ile ilgili araştırmanızı ve gerekli özeni gösterdiğinizden emin olun. Bu, özellikle birleşme, ortak girişimler ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla Kova’daki meraklı Merkür’ün ay karesi göz önüne alındığında doğrudur, çünkü aynı anda size işi zevkle karıştırmamanız hatırlatılır.


8 Mart 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Olasılıkların altında ezilmemeye çalış, Yengeç. Bugünden itibaren ay, İkizler burcuna girerek soru üstüne soru sorup bilinçaltınıza vuracak. Ay, Kova’da hem Venüs hem de Mars ile üçgen açı yaptığından, meraklarınız varlıklarınız, yatırımlarınız veya paylaşılan kaynaklarınızla ilgili olabilir. Havadar enerji baş döndürücü olabilse de, onun sağduyulu yönüne eğilmeye çalışmalısınız. Mali durumunuzu merak ederken, neyin peşinden koşmaya değer olduğunu düşünmelisiniz. Yeni girişimleri araştırmak, fikirler üzerinde kafa yormak veya içgörü patlamaları, ilerlerken size düşünmeniz gereken bir şey verebilir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.