Yengeç Burç Yorumları 6 Mart 2022

Yengeç burcunun 6 Mart 2022 Pazar günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunun 6 Mart 2022 Pazar günü neler bekliyor? Yengeç burcunun 6 Mart 2022 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 6 Mart 2022 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 6 Mart 2022 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu 6 Mart 2022 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

6 Mart 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bir tatile ihtiyacın var. Uçak bileti alacak paranız yoksa, en iyi arkadaşınızla bir yolculuğa çıkın. Sıcak ve güneşli bir yere gidin.


6 Mart 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Beklenmedik bir olay, bazen kusurlu olmanın mükemmelden daha iyi olduğunu gösterir.


6 Mart 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bu sabah şehvetli Boğa burcuna geçiyor, sevgili Yengeç, geniş arkadaş çevrenizle bağlantı kurmanıza izin veriyor. Ne yazık ki, iletişim gezegeni Merkür, topluluğunuz içinde drama veya gerilim yaratabilecek kader düğümleriyle sert bir t-kare girecektir. Duygusal olarak gelişmiş ve besleyici bir burç olarak, arkadaş grubunuz arasında ortaya çıkan sorunları düzeltmek size düşebilir. Ancak bu süreçte kendi enerjinizi korumayı da unutmamalısınız. Ayrıca, çevrimiçi çatışmalar için gözlerinizi dört açın ve sizi tetikleyen veya üzen sosyal medya sayfalarından kaçının.


6 Mart 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Hayatınıza renk katın, Yengeç. Cesur Mars ve şehvetli Venüs’ün özgürlük seven Kova’da resmi çıkışını yapmasıyla – samimi sekizinci seks eviniz, paylaşılan kaynaklar, işbirlikleri ve enerjik alışverişler yoluyla – tek yapabileceğiniz beklenmedik olanı beklemek, özellikle de sizin için bir şey arayanlarınız. tam bağlılık. Kova’daki Mars ve Venüs’ün aradığı son şey, uzaktan sorumlu olan herhangi bir şeydir. Aksine, ne kadar alışılmadık ve asi olursa o kadar iyi. Bu arada, ayın Boğa’ya geçişi üzerine – on birinci toplum meseleleri eviniz aracılığıyla – Luna, Mars ve Venüs ile yüzleşecek. Anlayışınızı kullanın; savaşlarınızı akıllıca seçin.


6 Mart 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Her şeyi bir araya getirme zamanı, Yengeç! Venüs ve Mars, sonunda profesyonel taahhütlerinizin baskısını ortadan kaldıran zıt burcunuz Oğlak’tan ayrılıyor. Ancak Mars ve Venüs şimdi, dikkatinizi ortaklıklarınızı veya anlaşmalarınızı bir sonraki seviyeye taşımaya odaklayan Kova’da kavuşuyor. İdeal olarak, benzersiz fırsatlarla çalışıyorsunuz, bu nedenle en son geçişler ortaklıklarınıza fütürist bir yaklaşımı teşvik edecek. Kendinize ikonik kaynaklara ve varlıklara hangi fırsatların getireceğini sorun. Umarım, her girişim, çantayı güvenceye almak için alışılmadık ama değerli olanaklara yol açar.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.