Yengeç Burç Yorumları 30 Mart 2022

Yengeç burcunun 30 Mart 2022 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunun 30 Mart 2022 Çarşamba günü neler bekliyor? Yengeç burcunun 30 Mart 2022 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 30 Mart 2022 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 30 Mart 2022 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu 30 Mart 2022 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

30 Mart 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

En hafif tabirle biraz parçalanmış hissediyorsun. Argümanın her iki tarafıyla da özdeşleşebilirsiniz. Gerçekten kimin tarafında olacağı konusunda bir seçim. Yoksa öyle mi? Mümkünse, kendinizi durumdan çıkarmaya çalışın.


30 Mart 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Başkalarının sizi nasıl algıladığı için değil, başarılarınız için kendinize değer verin.


30 Mart 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Senden uzakta olan biriyle bağlantı mı kuruyorsun, Yengeç? Şu anda bu kişiyle deneyimlemekte olduğunuz kimyaya ve/veya manevi bağlantıya – veya bunların eksikliğine – rağmen, bugünün astro-hava durumu, tüm durumu ikinci kez tahmin etmenizin veya daha da kötüsü, onunla ilgili güvensizlik duyguları yaşamanızın nedeni olabilir. beraber gelmek. İyi haber şu ki, onuncu otorite eviniz aracılığıyla Koç burcunda öncülük eden Merkür var. Yine de, gezegen hükümdarınız olan ay, geniş maceralı dokuzuncu eviniz, inanç sistemleriniz ve bilinmeyen bölgeniz aracılığıyla Balık burcunda Jüpiter ve Neptün ile güçlerini birleştirecek. Haritanız yok ama iç pusulanız var.


30 Mart 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Yatırımlarını düşün, Yengeç. Neyi taahhüt etmeyi seçerseniz seçin, profesyonel yaşamınızı, karşılıklı finansal ortaklıklarınızı ve hatta varlıklarınızı önemli ölçüde değiştirebilir. Fırsat, Kova’daki Venüs Boğa’daki kuzey ay düğümü ile kare yaptığında ortaya çıkabilir. Venüs, benzersiz varlıklara, kaynaklara ve ortaklıklara – belki de daha önce hiç yapmadığınız taahhütlere – yatırım yapmaya hazır! Bununla birlikte, önerilen bu taahhütler sizi farklı bir profesyonel topluluğa veya başlangıçta takip etmediğiniz bir amaca yönlendirebileceğinden gerilim ortaya çıkabilir. Kariyerin farklı bir yöne gidebilse de buna değebilir!


30 Mart 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık burcundaki ay, dokuzuncu evinizi aktive ederken hayırlı Jüpiter ile bağlantı kurarken, evren bugün size yardım etmeye istekli olacak, tatlı Yengeç. Yolunuzda rehberlik ve netlik kazanmanıza yardımcı olması için, gün, hafta ve hatta önümüzdeki yıl için niyetleriniz üzerinde meditasyon yapmak için biraz zaman ayırın. Öğleden sonra Luna mistik Neptün’e sığındığında havayı yumuşak bir huzur dolduracak ve sizden fantaziye eğilmenizi isteyecek. İmkansıza inanmak için kendinize izin verin, hayal kurmak için bolca alan bırakın. Akşam yaklaşırken, bir tür ruhsal şifa işlevi görecek olan sanatsal yönünüze dokunmanın yollarını arayın.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.