Yengeç Burç Yorumları 19 Mart 2022

Yengeç burcunun 19 Mart 2022 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunun 19 Mart 2022 Cumartesi günü neler bekliyor? Yengeç burcunun 19 Mart 2022 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 19 Mart 2022 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 19 Mart 2022 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu 19 Mart 2022 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

19 Mart 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Herkes sizinle aynı fikirlere sahip olmayacak. Bu, diğer herkesin yanlış olduğu veya başka bir şey olduğu anlamına gelmez. Yine de fikirleriniz oldukça sağlam. Diplomatik olun.


19 Mart 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Yenilikçi düşünceye dikkat edin ve fikrinizi değiştirmenize izin verin.


19 Mart 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize gereken özeni göstermediyseniz, Terazi ayı gün boyunca Merkür, Jüpiter ve Neptün ile dengesiz bağlantılar kurduğundan sezgileriniz bir darbe alabilir. Maneviyatınızla yeniden bağlantı kurmak, doğada zaman aşımını kucaklamak veya uzun bir meditasyon seansı yapmak için bu kozmik iklimi bir bahane olarak kullanın. Evrenin daha yumuşak tarafını kucaklamak, çalışma haftası boyunca toplanan herhangi bir gerilimi almanıza ve üçüncü gözünüzle yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir. Luna’nın Satürn’ü dengelemek için bir öpücük üflediği bu akşam romantizm veya kişisel bakım için fazladan zaman ayırdığınızdan emin olun.


19 Mart 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Leydi Venüs, özgürlüğü seven Kova ve seks, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla göz kamaştırmaya devam ediyor, ancak bu süreçte aşk gezegeni özgürlüğü seven Uranüs ile karşı karşıya gelecek. Yengeç, önceki taahhütlerinize bağlı kalmanıza rağmen, şu anda size sunulan yeniliği ve heyecan verici fırsatları istemekten kendinizi alıkoyamazsınız. Elbette, beklenmedik fikir değişikliğinizin olası yansımalarını düşünmek istiyorsunuz, ancak bu, bunun için kendinizi cezalandırmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Kendinize ve sevgilinize karşı dürüst olun.


19 Mart 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Alışılmadık olanı düşünün, Kanser. Venüs Kova’da yatırım yapmak, varlıkları güvence altına almak ve hatta profesyonel kaynaklarınızı kullanmak için yeni finansal taahhütler geliyor olabilir. Alışılmadık bir şeyi veya daha önce hiç yapılmamış bir finansal fırsatı düşünüyor olabilirsiniz! Bugün Venüs Uranüs ile Boğa burcunda kare açı yaptığı için bu fırsat beklenmedik bir şekilde karşımıza çıkabilir. Meydan sırasında, başkalarıyla çalışıyorsanız vizyonunuzu, isteklerinizi ve hatta toplumsal dinamiklerinizi test eden beklenmedik fırsatlar ortaya çıkabilir. Hatta her şeyi farklı bir perspektife oturtabilecek bir grup veya profesyonel bağlantıdan beklenmedik bir teklif bile alabilirsiniz!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.