Yengeç Burç Yorumları 15 Mart 2022

Yengeç burcunun 15 Mart 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunun 15 Mart 2022 Salı günü neler bekliyor? Yengeç burcunun 15 Mart 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 15 Mart 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 15 Mart 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu 15 Mart 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

15 Mart 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bazı günler kibar olmak işe yaramıyor. Birinin saçına veya kıyafetlerine ya da kim bilir ne iltifat etmeye çalışacaksınız ve onlar bunu yanlış anlayacaklar. Yine de vazgeçme.


15 Mart 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Dünyanızı açık bir zihinle keşfedin – bulduğunuz her sürpriz mutlu olacaktır.


15 Mart 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, bu sabah Aslan burcu Satürn ile karşı karşıya gelirken, en yakın arkadaşlarınızın dengenizi bozmasına izin vermeyin. Genelde adım atmaktan ve sevdiklerinize destek olmaktan mutlu olsanız da, duygusal istikrarınıza katkıda bulunmayan herkesle bazı sınırlar koymanız gerekebilir. Ne yazık ki, Luna ve kaderin düğümleri arasındaki sert bir t-kare sayesinde bu öğleden sonra kayalık titreşimler tezahür etmeye devam edecek. Bu enerji, bağlantılarınızın sağlığını sorgulamanıza ve artık mutluluğunuza katkıda bulunmayan herkesten uzaklaşmanız için size ilham verebilir.


15 Mart 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Değerin asla sorgulanmamalı, Yengeç. Anlamı: bekar ya da ayrı, gerçekten değer verdiğiniz insanlar, yerler ve şeyler duygusal tatmininiz için çok önemlidir, ancak romantik birliktelikleriniz buna engel oluyorsa, o zaman bağlılığınızın temelini yeniden değerlendirmenin zamanı gelmiş olabilir. . Örneğin, ay Aslan ve sizin istikrar arayan ikinci değer sistemleri eviniz aracılığıyla göz kamaştırmaya devam ederken, bugün seksle ilgili sekizinci eviniz, paylaşılan kaynaklarınız ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla Kova’daki ciddi Satürn ile doğrudan bir muhalefet yapacak. Bu ilişki mutluluğu feda etmeye değer mi?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.