Yay Haftalık Burç Yorumları (28 Mart – 3 Nisan Haftası)

Yay burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftası için burç yorumları neler? Yay burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftası neler bekliyor? Yay burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yay burcu 28 Mart – 3 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Patronunuz (veya öğretmeniniz, ev sahibiniz veya yetkili herhangi biri) ile bu hafta başlarında başa çıkmak zordur ve sizin için sabırdan başka kolay çıkışlar olmayacaktır. Eğer patlamayı önleyebilirsen, onu dışarı çıkarabilirsin. Çarşamba gününden itibaren yakınınızda bir dizi arkadaş ve aile oluşmasını bekleyin. Bütün bu insanlar tavsiye ve yardım için size dönüyor. Derinlerden çıkardığınız bilgelikle kendinizi şaşırtacaksınız. Hafta sonunu sessizce geçirmek en iyisidir çünkü her zaman öfkelenemezsin, değil mi?


Yay Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Yay burcu, haftanın başındaki biraz dalgalı sulardan sonra, bundan sonrası düzgün seyrediyor.

Hafta 28 Mart Pazartesi günü, Kova burcundaki Venüs ile iletişim evinizde Satürn ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Mesajınız bugün ulaşmayabilir. Ulaşmak istediğiniz kişiye ulaşılamıyor, telefonunuzun şarjı yok veya aramak için iki dakika bulamıyorsunuz. Yay burcu, bu sizin lehinize çalışabilir sanki kişiye ulaşırsanız, olumsuz bir yanıt almanız muhtemeldir. Bugün istediğiniz şey engellendi ve üstesinden gelmek zor. Bu enerjinin daha iyi kullanılması, vergileriniz gibi bazı zor evrak işleri üzerinde çalışmaktır.

Haftanın ortasına doğru, 30 Mart Çarşamba günü Venüs, Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapmak üzere ilerliyor. İş yerinde bir fırsat üzerinde kafa yoruyor olabilirsiniz. Yay, vardiya değişikliği yapabilir, farklı bir takıma geçebilir veya yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Ve bu yüksek profilli bir pozisyon olabilir. Bu, bu fırsatta ilerlerseniz gelecekteki promosyonları almanızı kolaylaştırabilir. Ama bu bir seçim. İstersen kalmaya da karar verebilirsin.


Yay Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu hafta burcunuz Yay için harika bir hafta! Ateş burcu arkadaşınız Koç’ta parlayan bir yeni ay, pillerinize ekstra bir şarj sağlar. Bu, gerçekten bir çentik atmak ve geri durmamak için harika bir enerji. Her zaman aşırılıkçı oldun ve bu, tüm farklı olasılıkları denemene izin vermen için mükemmel bir ay. Bazen bilinmeyen bölgelere atlıyor olabilirsiniz, ancak arayışlarınıza doğrudan dahil olmanız sizin için daha iyidir. 27’sinde Merkür Koç burcuna geçtiğinde biraz yavaşlatmak isteyebilirsiniz.

Bu zamanı, belirli zihinsel yapboz parçalarını bir araya getirmek için daha fazla güç toplamak olarak düşünün. Otuz birinci Koç burcundaki yeni ay, romantik bağlantılarınızı dengeleyerek bu enerjiyi dengelemeye yardımcı olur. Biri sana bu konuda yardım etmek istiyor! Tekliflerini kabul edin ve gelecekte ödemeyi unutmayın! Bir sebepten dolayı ilişkiler kuruyorsunuz. Kaderin güney düğümü hala cömert burcunuzdan geçerken, geçmişinizden bağlantılar bu ay aniden ortaya çıkabilir! Ek olarak, Koç burcundaki önemli bir yeni ay, ayın otuz birincisinde şiirsel bir şekilde sona erer ve bazı bastırılmış karmik karışıklıkları serbest bırakmanıza izin verir.


Yay Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Vay canına! Yay burcu, heyecan verici bir haftaya hazır olun!

27 Mart Pazar günü Merkür Koç burcuna geçtiğinde akla yeni fikirler ve tutku projeleri gelmeye başlayacak. Meslektaşlarınızın önünü açmanıza izin veren sanatsal vizyonunuzda özellikle güvende hissedebilirsiniz. Bir tutkuyu nasıl mesleğe dönüştürebileceğinizi konuşmak için mükemmel bir geçiş bile olabilir! Ertesi gün Venüs Satürn ile Kova burcunda kavuşum yaptığından, sanatsal sürecinizle ilgili bazı konuşmaların değerli bir şeye yol açabileceğini görebilirsiniz. Büyük planlarınız hakkında güvenilir bir sırdaşla veya iş arkadaşınızla konuşun. Basit bir konuşmadan neler çıkabileceğine şaşırabilirsiniz! Hafta gelişmeye devam ederken, Koç burcundaki yeni ay, beklediğiniz hızlı başlangıç ​​gibi gelebilir! Ay enerjisi 1 Nisan Cuma günü ortaya çıkarken, hangi tutku projelerinin takip etmeye değer olduğunu ve hatta yaratıcılığınızı işte profesyonel olarak nasıl sergileyebileceğinizi düşünmelisiniz. Ertesi gün Merkür, Koç burcunda güneşle kavuştuğunda yeni ay fikirleriniz hakkında konuşun.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.