Yay Haftalık Burç Yorumları (21 Mart – 27 Mart Haftası)

Yay burcunun 21 Mart – 27 Mart haftası için burç yorumları neler? Yay burcunun 21 Mart – 27 Mart haftası neler bekliyor? Yay burcunun 21 Mart – 27 Mart haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 21 Mart – 27 Mart haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 21 Mart – 27 Mart haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yay burcu 21 Mart – 27 Mart haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi ve Salı günleri o kadar meşgulsünüz ki stres atmayı unutabilirsiniz…hey, stres yaptığınız şey neydi? Bırak gitsin. Sadece şu anda olan eğlenceli şeylerle ilgilen. Haftanın ortasında büyük düşünüyorsunuz, bu yüzden biraz zaman ayırın ve yolculuğunuzda bir sonraki önemli adımı bulmaya çalışın. Bu hafta elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız ve o seksi kızı biraz daha yakına getirmek için ihtiyacınız olan tüm cephaneye sahipsiniz.


Yay Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Yay, bir kutlama zamanı.

Hafta, 20 Mart Pazar günü, Merkür’ün Balık burcunda, aile evinizde Jüpiter ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Aile üyeleri bir araya gelmek veya bir dönüm noktası doğum gününü kutlamak için bir araya geliyor olabilir. Kızınız için bir baby shower partisine veya yeğeniniz için bir gelinlik partisine katılabilirsiniz. Ailenizi yemek masasının etrafında toplayabilirsiniz ki bu özel bir gün olarak adlandırılabilecek kadar nadir bir olay olabilir. Bu bir araya gelme zamanı.

21 Mart Pazartesi günü ulaşım evinizdeki Kova burcundaki Mars, Koç burcundaki Kayron ile altmışlık açı yapıyor. Yay, şehirde dolaşmanın daha iyi bir yolunu buluyor olabilirsiniz. Arabanız dükkânda olabilir ya da detaylı olarak alıyor olabilirsiniz. Ancak bir araca ihtiyacınız olup olmadığını da düşünebilirsiniz. Eve teslim, Uber ve Lyft artı bir elektrikli bisiklet ile arabanızı tamamen bırakabilirsiniz.


Yay Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Burcunuz size aşırı bağımsızlık sağlayan ilişkiler arar. Bahar ekinoksu sizi geleneksel olmayan romantik bir bağlantıya veya en azından bu fikirle flört etmeye götürebilir. Uzun süreli ilişkiler içinde olanlar, ister zihninizi yeni olasılıklara açmak, ister sizi daha geniş bir arkadaş grubuna bağlayan yeni hobiler geliştirmek olsun, belirli açılardan biraz daha fazla özgürlük arayabilirler. Yirmi beşinci ayın son dördün ay, bazı komik hikayeler yaratabilir ve hatta daha merkezli hissetmenize izin verebilir. Oğlak burcundaki son dördün ay da hayatınıza biraz neşe katar ve hatta ailesini genişletmek isteyenler için verimli bir zaman olabilir.

Güneş ve ay arasındaki çatışma, tutkularınız için oldukça canlandırıcı olan kaygısız bir enerji katabilir. Ortaklıklar, bu etkiler yoluyla genel olarak daha açık veya çok eşli olmayı bile düşünebilir. Diğer ortak Yaylar tam tersi yöne dönebilir ve bir zamanlar gezici olan bir Okçu, çok geleneksel bir ilişkide kendilerini tamamen mutlu bulabilir. Koç mevsiminin başlangıcında aşkınızla aranızda ateşler yanıyor.


Yay Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

İçinizdeki tutkuya yönelin, Yay!

20 Mart Pazar günü güneşin ateşli Koç burcuna girmesiyle yaratıcılık havalanacak. Koç sezonu sizin gibi maceraperest bir ateş burcu için mükemmel. Profesyonel kendini ifade etme konusunda liderliği almak için ilham alabilirsin. Tarzınızdan imza profesyonel çizginize kadar, estetiğinizle öne geçmenin daha kolay olduğunu görebilirsiniz. İşinizle iz bırakmanın şimdi tam zamanı. Kendi fikrinizi ortaya koyun, yaratıcı çabaların sorumluluğunu üstlenin ve tutkunuzun profesyonelliğinizi yönlendirmesine izin verin! Ardından Balık burcundaki Merkür, önümüzdeki birkaç gün içinde Balık burcundaki Jüpiter ve Neptün ile kavuşum yapacak. Bu iki bağlaç burcunuzu kareler ama bu kötü bir şey değil. Hatta idealist bakış açınızı ve projelerinizi kontrol altında tutmalısınız. Ne sunduğunuza ve her şeyin haftanın başlarında nasıl başlatıldığına dikkat edin. Bu şekilde, yanlışlıkla bir ayrıntıyı kaçırmaz veya herhangi bir karışıklık ile karşılaşmazsınız. Merkür ayrıca Boğa burcundaki kuzey ay düğümünü altmış açı yapacak ve bu da idealizmin işinizin geleceğinde rol oynayabileceğini gösteriyor. Fikirler veya konuşmalar günlük çalışma rutininizi etkileyebilir!


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.