Yay Burç Yorumları 18 Mart 2022

Yay burcunun 18 Mart 2022 Cuma günü için burç yorumları neler? Yay burcunun 18 Mart 2022 Cuma günü neler bekliyor? Yay burcunun 18 Mart 2022 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 18 Mart 2022 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 18 Mart 2022 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yay burcu 18 Mart 2022 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

18 Mart 2022 Cuma Yay Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Herhangi biriyle bir sohbete devam edebilirsiniz. Ama gerçekten etkilendiğiniz biriyle sohbet başlatma konusunda kendinize güveniniz var mı? Bugünkü test bu.


18 Mart 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün dikkat dağıtıcı şeyler bol, bu yüzden gözünüzü topa tutmak zor olacak.


18 Mart 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Okçu, sulu Balık güneşi derin Plüton ile bağlantı kurarken, bugün çevrenizdekilerin duygu ve düşüncelerine karşı daha duyarlı olacaksınız. Ne yazık ki bu enerji, kendinizi gergin ya da olumsuz insanlarla birlikte bulursanız sizi oyundan atabilir ve bu tür karakterlerden uzak durmanızı önemli hale getirir. Neyse ki, ay Terazi’de ve haritanızın topluluğu yöneten sektöründe ilerlerken arkadaşlarınızla üsse dokunarak dengeyi bulabileceksiniz. Alanınızı saran düşük titreşimlerden sizi uzaklaştırmaya yardımcı olması için, akışınızı kaydırmak veya en iyi arkadaşınıza mesaj atmak için yoğun iş arkadaşlarınızdan veya ev arkadaşlarınızdan ara vermekten çekinmeyin.


18 Mart 2022 Cuma Yay Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Son altı ay profesyonel olarak inanılmaz derecede etkili oldu, Yay! Kalıcı bir mirasa sahip olmak için kariyer yolunuzun bazı yönlerini düzenlemiş olabilirsiniz. İtibarınızdan başarılarınıza kadar, kariyeriniz mükemmelleşme sürecinden geçti. İdeal olarak, kariyerinizde ilerleme konusunda nihayet yolda olduğunuzu hissedebilirsiniz. Ancak bunun bir kısmı, kariyerinizi ilerletmek için her fırsatı bir öğrenme eğrisi olarak kabul etmektir. Yenilmez bir profesyonel olarak görünmek için mümkün olan her şeyi yaptığınızdan emin olmak için bugünün Başak burcundaki dolunayı bir kontrol noktası olarak kullanın.


18 Mart 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bekar, ezilmiş veya sevgilinize zaten aşık olmuş, genel güvenlik duygunuz hakkında çok fazla düşünmüş olabilirsiniz. Yay, bu özellikle duygusal temellerin dördüncü evi aracılığıyla günümüzün güneş arasındaki altmışlık açısını göz önünde bulundurduğunuzda geçerlidir. Aynı zamanda, güneş, istikrar arayan ikinci değerler eviniz aracılığıyla güç merkezi Pluto ile uyumlu hale geliyor. Belki kişiseldir ya da bir şekilde yaşam alanınızla ilgilidir. Her iki durumda da, bu aşk hayatınızda iyileşmek ve sağlam bir temel oluşturmak için bir fırsattır. Luna’nın Mars’la tatlı üçlüsü, özellikle konuşmalarınız ve alışverişleriniz söz konusu olduğunda, biraz ekstra bir şey ekler.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.