Terazi Haftalık Burç Yorumları (28 Mart – 3 Nisan Haftası)

Terazi burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftası için burç yorumları neler? Terazi burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftası neler bekliyor? Terazi burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 28 Mart – 3 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın başlarında yaşadığınız o tuhaf duygu, sizi normalde gitmeyeceğiniz bir yöne itiyor gibi görünüyor, ancak size rehberlik etmesine izin verirseniz, sonunda bulunduğunuz yeri seveceksiniz. Bundan sonraki haftanın çoğunda sizi mutlu bir şekilde gülümsetecek çok fazla iyi sosyal enerji bekleyin. Bir noktada ilgi odağı olmalısınız ve zemini süpürdüğünüz kadar kolay bir şekilde rakamları toplayacaksınız. Hafta sonu, hakkın olanı almakla, onu daha fazla ihtiyacı olabilecek birine vermek arasında bir seçim sunacak.


Terazi Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Terazi, bu hafta farkında olmasanız da iyi seçimler yapıyorsunuz.

Hafta, 28 Mart Pazartesi günü, Venüs’ün Kova burcunda, yaratıcılık evinizde Satürn ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Bugün kafanızdaki vizyonu alıp kağıda dökmek çok zor. Yeterince mükemmel görünmüyor. Müzik çalıyor olabilir ve kabloları unutabilirsiniz. Veya önemli bir e-posta yazmanız gerektiğinde sadece bir boşluk çizin. Bu enerjinin daha iyi bir kullanımı, kil veya mermerden bir şey yapmaktır. Veya garajınızda hurda ahşap ve geri kazanılmış çivilerden bir şeyler yapın. Ya da bir balyoz alıp yaklaşan bir tadilat için mutfağı yıkmaya başlamak.

Haftanın ortasına doğru, 30 Mart Çarşamba günü Venüs, Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapmak üzere ilerliyor. Şimdi seçimle karşı karşıyasınız ve Terazi, genellikle seçimlerle mücadele ediyorsunuz. Paranızı, fırsatlar ve parlak bir gelecek yaratacak şekilde kullanmaya başlamak için bir fırsat var. Ancak bu, geçmişteki bazı harcama alışkanlıklarından vazgeçmek anlamına gelir. Bu düşünce değişikliği, gördüğünüz bir video veya okuduğunuz bir kitaptan kaynaklanabilir. Yeni bir sistem uygulamak için iyi bir gün.


Terazi Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Harika bir haftaya hoş geldiniz, Terazi! Şu anda profesyonel düzeyde mutlu olunacak çok şey var. Otuz birinci Koç burcundaki aksiyon dolu yeni ay nedeniyle, kapıdan çıkarken birkaç galibiyet ve inanılmaz fırsatlar var! Başlamak için harika bir yol, ancak bu süre zarfında çok fazla anlık finansal karar vermemeye çalışın. Bu, sıkı bir bütçe oluşturmak anlamına gelse bile, kendinizi kontrol altında tutun.

Yeni ayın etrafında dengelenen bu pulları hissedeceksiniz. Kariyerinizin tüm alanlarında yolunuza gönderilen bir bolluk bereketi var. Bu özgeçmişleri yenilemek ve iş beklentilerine göndermek veya beklemeye aldığınız projeyi başlatmak için bile mükemmel bir tarih olabilir. Merkür nedeniyle yirmi yedinci civarında bazı kararları tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu, kişisel ve profesyonel ilişkilerinizde biraz üzgün veya yanlış iletişime neden olabilir. Ancak sabrınız ve doğal olarak keskin zekanızla, kısa sürede her şeyi düzeltebileceksiniz.


Terazi Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Mesleki taahhütlerinizde liderliği almaya hazır mısınız, Terazi?

27 Mart Pazar günü Merkür karşı burcunuz Koç burcuna geçiyor. Ağ kurarken, müzakere ederken ve iletişim kurarken, normalden daha doğrudan karşılaşabilirsiniz. Koç burcundaki Merkür, önce herkesin desteğini almadan çelişkili bir ifadede bulunmanın veya bir şeyler söylemenin uygun olduğunu bilerek kendinden emindir. Dolayısıyla, bu geçiş ilerledikçe, iş yerindeki sosyal tepkilerden korkmadan aklınızdakileri söylemeyi daha kolay bulabilirsiniz. Hatta iş ilişkilerinizde zihinsel ve iletişimsel olarak daha bağımsız hissedebilirsiniz! Ertesi gün, Venüs Kova’da Satürn ile kavuşum yaptığında, bir temel atmaya veya yaratıcılığınızı buna göre yapılandırmaya hazır olabilirsiniz. Yenilikçi ve fütüristik birleşim, tutku projelerinizi başlatmak veya işte sanatsal yeteneklerinizi kullanmak için bir oyun planına sahip olmanızı teşvik ediyor. Bağlantı, benzersiz profesyonel kendini ifade etme taahhüdünüze de atıfta bulunabilir! Son olarak, 1 Nisan Cuma günü, Koç burcundaki yeni ay, önümüzdeki altı ay boyunca çalışma ilişkilerinizi ve mesleki yükümlülüklerinizi bağımsız olarak sürdürme konusunda sizi teşvik ediyor.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.