Terazi Haftalık Burç Yorumları (21 Mart – 27 Mart Haftası)

Terazi burcunun 21 Mart – 27 Mart haftası için burç yorumları neler? Terazi burcunun 21 Mart – 27 Mart haftası neler bekliyor? Terazi burcunun 21 Mart – 27 Mart haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 21 Mart – 27 Mart haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 21 Mart – 27 Mart haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 21 Mart – 27 Mart haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi ve Salı sizin için çok yoğun, ancak aktivitelerinizin yüzde 99’unu sevmeli ve en azından geri kalanına tahammül etmelisiniz. Yeni hatunlarla bol bol eğlenceli sohbetler bekleyin. Hafta ortası, sizin açınızdan biraz daha fazla esneklik gerektiren durumlar getiriyor. Bir oda arkadaşını biraz zemin vermeye ikna etmenin bir yolunu bulabilirsen, herkes daha mutlu olacak. Bu hafta sonu her yöne akan dokuz çeşit yaratıcı enerjiye sahip olacaksınız, bu yüzden bunun için en az bir iyi çıkış bulduğunuzdan emin olun.


Terazi Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta Terazi, her şeyin karesini alıyorsun.

Hafta 20 Mart Pazar günü, Merkür’ün Balık’ta ev işleri ve rutinler evinizde Jüpiter ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Terazi, bugün yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Bahar temizliği yapıyor veya evi yukarıdan aşağıya doğru düzenliyor olabilirsiniz. Belki de, daha sonra dondurmak üzere lezzetli yemekleri bir araya getirerek, hafta için yemek hazırlıyorsunuz. Evrakları dosyalamak veya eski kayıtları parçalamak gibi sıradan işleri yapmak için iyi bir gün. Ve bugün, günlük işleri yapmanın daha iyi bir yolunu bulabilirsiniz.

21 Mart Pazartesi, Mars Kova burcunda, evinizde, Koç burcundaki Kayron ile altmışlık açı yapıyor. Terazi, sen ve sevgilin inişli çıkışlı birkaç gün geçirmiş olabilirsiniz, ancak bugün çok daha iyi olabilir. Ayak masajı veya omuz masajı yapabilir ve birbiriniz hakkında sevdiğiniz şeylerden bahsedebilirsiniz.


Terazi Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Gökyüzünde ortaya çıkan bir arınma süreci var! Daha sert gezegensel bağlantılar sizi bilinçli hissettirmeye çalışırken bile kimsenin ışığınızı karartmasına izin vermeyin. Evet, ortak olma ihtiyacınızı çeken güneşin Koç’a hareketiyle tamamen devam ediyor. Koç’taki güneş Terazi güneşinize karşı çıktığı için Terazi topluluğu artık biraz denge kazanıyor. Gökyüzündeki bu ana yönler dünyanızı değiştirmek içindir. Bu bir gecede olmayacak, ama çok ruhsal bir seviyeden hayatınıza dair içgörü kazanmanıza yardımcı olacak. Neler olduğunu daha büyük bir ölçekte kontrol edemezsiniz.

Dahili olarak – en büyük değişikliğin olacağı yer burasıdır. Bu zamanlarda arkadaşlarınızı ve ailenizi destekleyebilir ve hatta sağlıklı bir ilişki içinde olmanın ne demek olduğunu anlayabilirsiniz. Terazi aşkın işaretidir, Koç tutkunun işaretidir ve Oğlak politikaları belirler. 25 Mart’taki son çeyreği her düzeyde derinlemesine diplomasi gerektiren kozmik bir zaman olarak düşünün. Terazi, yalnızca bir taraf işini doğru bir yerden yapmadığında devrilir. Değişmesi gereken ne görüyorsunuz? Güvendiklerinize ve hayat tecrübesine sahip olanlara açık olun çünkü onlar bu çok ufuk açıcı zamanlarda bir rehber olarak hizmet ediyorlar.


Terazi Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

İşler canlanmak üzere, Terazi!

Koç sezonu, 20 Mart Pazar günü güneşin Koç burcuna girmesiyle başlar. Şimdi karşıt burcunuzda, hayata ve çalışmaya Koç’un gözünden bakmak için ilham alıyorsunuz. Koç burcundaki güneş, sizi cesurca bağımsız olmaya, profesyonel taahhütlerinizde bir lider olarak yapmanız gerekenleri yapmaya teşvik eder. Yükümlülükleriniz ve çalışma ilişkileriniz konusunda normalden daha fazla gaza gelmiş hissedebilirsiniz. Herhangi bir endişeyi gidermek için Koç’un iddialı doğasına yaslanın. Yeni profesyonel taahhütler arıyorsanız, bunu yapmak için Koç sezonunun agresifliğini kullanın. Ardından Balık burcundaki Merkür, önümüzdeki birkaç gün içinde Balık burcundaki Neptün ve Jüpiter ile kavuşum yapacak. Tatlı ve umut verici bu iki bağ, şefkatli bir iş yerine ilham verebilir. Profesyonel fikirleriniz ve yaratıcılığınız hakkında açılmak daha kolay olabilir. Merkür ayrıca, işin bir yönünü bir sonraki seviyeye taşımak için mükemmel olan Boğa’daki kuzey ay düğümüne seksen yapar. Siz ve bir meslektaşınız, haftanın başlarında potansiyel olarak kazançlı birkaç iş fikrini tartışabilirsiniz! 26 Mart Cumartesi gününe kadar Merkür, profesyonel fikirlerinizi ve konuşmalarınızı güçlendiren Oğlak burcundaki Plüton’a altmışlık açı yapacak.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.