Terazi Haftalık Burç Yorumları (14 Mart – 20 Mart Haftası)

Terazi burcunun 14 Mart – 20 Mart haftası için burç yorumları neler? Terazi burcunun 14 Mart – 20 Mart haftası neler bekliyor? Terazi burcunun 14 Mart – 20 Mart haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 14 Mart – 20 Mart haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 14 Mart – 20 Mart haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 14 Mart – 20 Mart haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Haftanın ilk birkaç günü oldukça mütevazı olacak ve büyük olasılıkla kendinizi sadece takılırken ve hayatı çok havalı ve ilginç kılan küçük detayların tadını çıkarırken bulacaksınız. Perşembe günü, insanlarla aranızdaki yolun yerine oturduğunu ve hemen hemen herkesi cezbedebileceğinizi fark ettiğinizde, işler büyük ölçüde toparlanacak. Romantizm, iş, sanat. Hepsi senin. Hafta sonu boyunca güzel şeyler olmaya devam ediyor ve kendinizi oldukça uzun bir süre sürmesi gereken çok daha iyi bir konumda bulabilirsiniz.


Terazi Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Terazi, iç dengenizi bulmanın zamanı geldi.

Hafta 13 Mart Pazar günü Balık burcundaki güneşin takvimler ve rutinler evinizde Neptün ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Terazi, bugün bir programa uymak özellikle zor. Önemli bir doğum gününü kaçırabilir, bir toplantıya geç kalabilir (sizin liderlik ettiğiniz ve patronunuzun izlediği bir toplantı) veya tüm gün boyunca kendinizi rahatsız hissedebilir, bir görevden diğerine geçerek hiçbir şey başarıyormuş gibi hissetmeyebilirsiniz. Duygusal bir karmaşa içinde erimek yerine, ideal gününüzü görselleştirmek için bugün birkaç dakika bulun. Bu gelecek için bir tohum ekiyor.

Haftanın ortasına doğru, 17 Mart Perşembe günü, Balık burcundaki Merkür, para ve yatırım evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Terazi, pasif gelir, spekülasyon ve öz sermaye kitle fonlamasının geniş dünyasına kafa kafaya dalıyor olabilirsiniz. Yakında kafanız matematiksel hesaplamalar ve Bitcoin moda sözcükleri ile doldurulabilir. Bir podcast diğerine ve ardından diğerine yol açar. Ancak bugün, karmaşık ilkeleri anlama ve olayları yeni bir şekilde görme konusunda büyük bir yeteneğiniz var. Bugün, finansal bir soruyu çözebilirsiniz.


Terazi Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

13 Mart, rüyada kaybolacağınız bir gündür. İdeal sevgiliniz hakkında hayal kurmak, şu anki durumunuza yardımcı olmuyor, Terazi. Gerçekte yaşamak ve ilişkilerde yüksek beklentilere veya gerçekçi olmayan umutlara sahip olmamak esastır. Daha gerçekçi olmanız ve insanların mükemmel olmadığını, sizin bile olmadığını anlamanız gerekir. 13’ünde, eşinize çok fazla alan tanımak ve şüpheden faydalanmak önemlidir, çünkü onları algılarken gerçekçi olmayabilir ve hata bulabilirsin. Öte yandan, aşırı idealize edilmiş romantik doğanız, sizi samimi ve duygusal bir düzeyde bağlantı kurabileceğiniz birini bulmaktan alıkoyuyor.

Birinin çok gösterişli olması, onun uygun olduğu anlamına gelmez. On dokuzunda, Uranüs’ün Venüs’ü kare açı yaptığında, aşk oyununuzu hızlandırmanın ve sevgilinizin ideal versiyonunu değil gerçek versiyonunu kucaklamanızın zamanının geldiğini göreceksiniz. İnsanları oldukları gibi görmek, ilişkiyi hafta sonuna kadar gerçek bir şeye dönüştürmenize yardımcı olacaktır.


Terazi Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

İşi sihirli hale getirebilecek biri varsa o da sensin, Terazi!

13 Mart Pazar günü güneş Neptün ile sulu Balık burcunda kavuşum yaptığında hafta hayırlı bir şekilde başlıyor. Umutlu ve idealist olan kavuşum, günlük iş hayatınız ve rutininiz hakkında daha parlak bir bakış açısını teşvik ediyor. Ancak, bu hafta tam olarak neyi başarmanız gerektiğini bildiğinizden emin olun, çünkü anlaşılması zor Neptün, olumlu yaklaşımınızı biraz kafa karışıklığıyla doldurabilir. Neyse ki, çalışma haftanız sezgisel olarak daha büyük bir şeye ayarlanıyor çünkü güneş ertesi gün Boğa burcunda geri giden Kuzey Düğümü’ne altmışlık açı yapıyor. İşyerinde ne yaparsanız yapın, daha büyük bir şeye uzun vadeli bir yatırım olabilir. Bu nedenle, içgüdülerinizi dinleyin ve tatlandırılmış bir zihniyetle işe başlayın! Hafta geçtikçe, özellikle bir şeyi güvence altına almaya çalışıyorsanız, söylenen veya düşünülen herhangi bir şey profesyonel dönüşümünüzde önemli bir rol oynayabilir. 17 Mart Perşembe günü Merkür Balık’ta Uranüs Boğa’da altmışlık açı yaptığında, çevrimiçi ve çevrimdışı iletişimin yatırımlarınızda, varlıklarınızda ve kaynaklarınızda nasıl önemli bir rol oynayabileceğine dikkat etmelisiniz. Endişelenmeye başlarsanız veya durumunuzu çok sert bir şekilde yargılamaya başlarsanız, bu olumsuzluğu ertesi gün Başak burcunda dolunay altında bırakın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.