Oğlak Haftalık Burç Yorumları (21 Mart – 27 Mart Haftası)

Oğlak burcunun 21 Mart – 27 Mart haftası için burç yorumları neler? Oğlak burcunun 21 Mart – 27 Mart haftası neler bekliyor? Oğlak burcunun 21 Mart – 27 Mart haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 21 Mart – 27 Mart haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 21 Mart – 27 Mart haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Oğlak burcu 21 Mart – 27 Mart haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın başlarında inanılmaz bir zihinsel berraklık aşamasından geçeceksiniz, bu yüzden sağlam düşünmeyi gerektiren garip bir iş varsa, onu aradan çıkarmaya çalışın. Hafta ortası bir kişiye (gerçekten takıntılı) odaklanacaksınız, öyle ki sonunda gerçekten bilmek istediğinizden daha fazlasını öğrenebileceksiniz. Bu hafta sonu bir arkadaşınıza veya akrabanıza biraz acil sevgi göndermeyi bekleyin. Bu kişinin buna, aklınıza gelebilecek herkesten çok daha fazla ihtiyacı var.


Oğlak Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta Oğlak, istediğin şey için pazarlık yapabilirsin.

Hafta 20 Mart Pazar günü, Merkür Balık burcunda, sözleşmeler ve anlaşmalar evinizde Jüpiter ile kavuşacak. Bir iş sözleşmesine bakıyor olabilirsiniz. Bugün, bir sözleşmenin değiştirilmesi gerektiği anlamına gelse bile, tam olarak ne istediğinizi sorabilirsiniz. Bir zeyilname veya şart ekleyebilirsiniz. Anlaşmalar söz konusu olduğunda şans sizden yana.

21 Mart Pazartesi günü, Mars Kova burcunda, mülk evinizde, Kayron ile Koç’ta altmışlık açı yapıyor. Ailenizden biri size bir hediye verebilir. Oğlak, bu istediğin bir nesne olabilir ve şimdi oldu. Bu, sizi gülümseten eski bir eşya olabilir.


Oğlak Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Ayın çoğu için rahat, havadar ve özgür hissedeceksiniz ve bahar ekinoksu bunu yalnızca vurgulayacaktır. Bu, aşk hayatınızı geliştirmenin yeni yollarını düşünmenizi sağlayacak, bu nedenle ilişki durumunuzu nasıl yükseltebileceğinize dair eğlenceli konseptler kullanmaya başlarsanız şaşırmayın. Tek uyarı, 25 Mart’taki son dördün, aklınızı konuşmaktan sizi alıkoyabilir. Her gün gördüğünüz birini ezdiğiniz için, böyle bir geçişle tomurcuklanan bir işyeri romantizmi çok daha caziptir.

Bu aynı zamanda akranlarınızdan veya patronlarınızdan daha fazla takdir görme arzusuna da yol açabilir. Muhtemelen, olması gerektiği kadar değer görmediğinize dair bir his olacak ve duygular muhtemelen yoğun hissedilecek. Bu duygular görevde kalmanızı zorlaştıracak ve kötü alışkanlıklarda teselli aramanıza neden olabilir. Güçlü ol çünkü hava değişiyor. Çok yakında, saygı ve şefkati hak ettiğinizi hissedecekler. Değişime tanık olmak için sabırlı olun.


Oğlak Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Oğlak, yaratıcı fikirlerin hakkında konuşmak, bu hafta iş yerinde eğlenmeye değer olabilir.

20 Mart Pazar gününden itibaren güneş Koç burcunun yüceliğine girecek! Koç sezonu başladığında, biraz garip hissedebilirsiniz. Sonuçta, burcunuz şimdi güneşi kareliyor. Ancak Koç enerjisi, korkusuz bir güven ve hakimiyetle ilerlemeniz gereken popodaki tekme olabileceğinden, bu amaçlı bir sezon olabilir. İddianızda, hatta işinizde yolunuza çıkan her şeyle başa çıkmanıza yardımcı olabilecek saldırganlığınızdan daha emin hissedebilirsiniz. Ardından Balık burcundaki Merkür, önümüzdeki birkaç gün içinde Balık burcundaki Neptün ve Jüpiter ile kavuşum yapacak. Bu iki bağlaç, sıkı sıkıya bağlı topluluklar ve iş yerindeki sırdaşlarla idealist konuşmaları ateşler. Siz ve iş arkadaşlarınız, belki de özlemleriniz veya stres kaynaklarınız hakkında konuşurken her zamankinden daha savunmasız olabilirsiniz. Merkür ayrıca Boğa burcundaki kuzey ay düğümüne de altlık açı yapacağından, konuşmalarınız duruma yükselmeniz ve iş yerinize neler yapabileceğinizi göstermeniz için size ilham bile verebilir! Ardından 25 Mart Cuma günü Oğlak burcundaki son dördün, profesyonel kimliğiniz ve mizacınız ile ilgili son düzenlemelerinizi yapmanız için sizi cesaretlendirecek.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.