Oğlak Burç Yorumları 10 Mart 2022

Oğlak burcunun 10 Mart 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunun 10 Mart 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Oğlak burcunun 10 Mart 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 10 Mart 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 10 Mart 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Oğlak burcu 10 Mart 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

10 Mart 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Duygularınıza boyun eğmekten korkmayın. Nefesini tut ve derin suya atla – göründüğünden daha sıcak.


10 Mart 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün iş ve eğlence arasında bir denge arayın. Çok fazla çalışma ve hiçbir eğlencenin gerçekten bir bedeli olamaz, iki güç arasında bir denge arayın.


10 Mart 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili deniz keçisi, ikizler ayı ve puslu Neptün arasındaki sert bağlantı sayesinde bu sabah zihniniz ve bedeniniz bağlantı kuramıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Kendinizi biraz motivasyonsuz hissedebilirsiniz, ancak normal rutininize bağlı kalmak, şu anda size çok ihtiyaç duyulan bir yapı sağlayabilir ve her zamanki gibi iş yapmaya devam etmenizi önemli hale getirebilir. Büyü saati yaklaştıkça ve ay duygusal Yengeç’e doğru yol alırken, odak noktanız kalbin meselelerine kayacak. Bu ay yerleşimini, önümüzdeki birkaç gün içinde kendinizi ve yakın ilişkilerinizi beslemek ve kalbinizin en çok ihtiyaç duyduğu şeyleri karşılamak için bir bahane olarak kullanın.


10 Mart 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Hem Mars hem de Venüs, şehvetle yönlendirilen ikinci konfor, para ve değer sistemleri evinizi göz kamaştırırken, kesin olan bir şey var, Oğlak: Başka bir sen diye bir şey yok. Bekar ya da kaçırılmış, dikkatinizi çekmek için geri dönen biri olabilir, ancak muhtemelen yolunuza devam ediyorsunuzdur. Bununla birlikte, bugünün Ay-Neptün karesi düşünüldüğünde, şu anda karışık sinyaller göndermeye eğilimli olduğunuz için net bir şekilde iletişim kurmanız önemlidir. Zor bir hayırsa, bir dahaki sefere daha iyi şanslar. Bu sizin her zamanki çalışma tarzınız olduğundan değil, ama aşırıya kaçmayın.


10 Mart 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Genelde iş yerinde her şeyin üstünde olmasına rağmen, yine de yolda son dakikada ortaya çıkabilecek bazı tümsekler olabilir. Bugünün İkizler burcundaki ilk dördün, seni birkaç yöne çekebilir, Oğlak. Değişken Luna, kendini huzursuz hissetmiş olabilir, her seferinde bir yükümlülükle görevde kalamaz. Giderken işyerinde bazı küçük yangınları söndürmek zorunda kalmış olabilirsiniz, bu nedenle, umarım, ay evresinin Mercurial yönü iletişime yardımcı olabilir. Potansiyel strese rağmen, her örnek becerilerinizi geliştirmenize izin verecek!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.