Kova Haftalık Burç Yorumları (28 Mart – 3 Nisan Haftası)

Kova burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftası için burç yorumları neler? Kova burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftası neler bekliyor? Kova burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 28 Mart – 3 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın başlarında her şeye dikkatlice baktığınızdan emin olun. Düşmekte olan herhangi bir şeyi anlamak istiyorsanız, şüpheciliğinizi güçlendirmeniz gerekecek. Gerçeği bir kez gördüğünüzde, haftanın geri kalanında kişisel işinizde ilerleyebilecek ve bu sırada inanılmaz ilerleme kaydedebileceksiniz. Bu hafta sonu kendinizi biraz garip hissedebilirsiniz, bu yüzden kendi düşüncelerinizle biraz kaliteli zaman geçirmeyi ayarlayıp ayarlayamayacağınıza bakın. Gerçekten ihtiyacınız olan tek şey biraz mahremiyet.


Kova Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Kova, bu hafta kapıdan çıkmak için biraz daha yavaşsın, ama sonlara doğru işler olumlu bir hal alıyor.

Hafta 28 Mart Pazartesi günü, kendi Kova burcunuzda olan Venüs ile fiziksel benliğinizin evinizde Satürn ile kavuşum yapacak şekilde başlıyor. Kova, bugün biraz moralin bozuk olabilir. Belki hafta sonu aşırıya kaçtın ya da sadece yoğun bir ay oldu. Kendinize biraz zaman ayırmak harika bir fikir olacaktır. Programınızı boşaltmaya çalışın, böylece günü kendinize dikkat ederek geçirebilirsiniz. Bugün herhangi bir deadlift rekoru kırmayacağınız için spor salonunu atlamak isteyebilirsiniz. Bunun yerine, bir şekerleme düşünün.

Haftanın ortasına doğru, 30 Mart Çarşamba günü Venüs, Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapmak üzere ilerliyor. İş yerinde bir seçimle karşı karşıya kalabilirsiniz. Belki yönetim ofise geri dönmenizi ister veya belki ofise geri dönmek istersiniz, ancak bu, işe gidip gelme veya çocuk bakımı ile ilgili zorluklar anlamına gelebilir. Belki farklı bir ofise taşınıyorsunuz veya başka bir eyalette işe başlıyorsunuz. Kova, her iki tarafta da iyi ve kötü puanlarla tarttığınız seçenekler var. Ama muhtemelen en iyi seçim, sizi yeni bir yöne götürecek olandır.


Kova Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Hafta moralinizi yükseltecek güzel bir enerjiyle açılıyor. Sorunlarınızdan geri adım atabilir ve onlara farklı bir perspektiften bakabilirsiniz. Merkür’ün yirmiyedincisinde Koç burcuna girmesi nedeniyle güçlü bir uyum hissi var. Hatta son birkaç haftadır sakladığınız şeyleri bile ifade edebilirsiniz. Her şeyin bir şekilde dualiteyi temsil ettiğini unutmayın.

İyiyi kötüyle birlikte alıyor olsanız da, gölge tarafı da anlıyor olsanız da dersleri var, şu anda takdir etmeniz gereken çok şey var. Hatta dünyayı daha manevi bir bakış açısıyla gören, benzer düşünen bireylerden oluşan daha geniş bir grupla bağlantı duygunuzu güçlendirebilirsiniz. Bu nedenle, çevrimiçi olarak kiminle tanıştığınıza veya gelen kutunuza kimin girdiğine açık olun. Bunlar, 28 Mart’ta kader düğümleri ve Balık’taki Neptün birleştiğinde, gizli hayranların çok az uyarıyla veya hiç uyarı vermeden ahşap işlerinden çıkabildiği bazı geçişler – ne kadar heyecan verici!


Kova Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Konuşmaların nereye varacak, Kova?

27 Mart Pazar gününden itibaren Merkür, Koç burcuna önden girecek ve iletişim sektörünüzü vuracak. Cesur ve taze, Merkür sizi güvenle konuşmaya teşvik eder. İş yerinde veya konuşmalarda kişilerarası dinamiklerinizde daha kolay liderlik edebilirsiniz. Merkür, gruplarda, toplantılarda ve hatta iş yerinde röportajlarda konuşurken size güven verebilir! Merkür iddialı olduğundan, hırçın veya agresif görünmemek için ses tonunuzu izlemek isteyebilirsiniz. Şans eseri, ertesi gün Venüs Satürn ile kavuşum yaptığında, muhtemelen büyüleyici bir olgunlukla karşılaşacaksınız. Bağlantı, iş yerinde sosyal biri olarak görünmenize izin verir, ancak bir şekilde iş arkadaşlarınızdan saygı görmeyi emreder. Bu nedenle, amacınızı hoş bir şekilde iletebileceğiniz için ilgili toplantıları veya sohbetleri haftanın başlarında yapmak isteyebilirsiniz. Ardından 1 Nisan Cuma günü Koç burcundaki yeni ay sohbetlerinizi ve grup dinamiklerinizi harekete geçiriyor! Lider olmaya hazır mısın? Önümüzdeki altı ay boyunca konuşma katkılarınız normalden daha fazla ağırlığa sahip olabilir ve bu da sizi çalışma ilişkilerinizde yeni keşfedilen bir lider yapar.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.