Koç Haftalık Burç Yorumları (28 Mart – 3 Nisan Haftası)

Koç burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftası için burç yorumları neler? Koç burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftası neler bekliyor? Koç burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 28 Mart – 3 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi ve Salı, yeni bir fitness rutini başlatmak veya vücudunuzun mutlu bir şekilde mırıldanmasına yardımcı olacak başka bir şey yapmak için mükemmeldir. Hızlı bir egzersiz veya yürüyüş bile kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Haftanın ikinci yarısı tamamen arkadaşlarınız ve ailenizle ilgili ve bu, kendi işinizi bir süreliğine ertelemeniz gerektiği anlamına gelse bile, herkesi mutlu etmek isteyeceksiniz. Bu tuhaf enerji neredeyse kesinlikle hafta sonuna yayılacak ve Pazar gecesinden önce binlerce küçük acil durumla uğraşmanız gerekebilir.


Koç Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Haftanın başındaki bazı hayal kırıklıkları ve baş ağrıları yerini bir atılıma bırakıyor. İşler yukarı bakıyor.

Hafta 28 Mart Pazartesi günü, Venüs’ün Kova’daki teknoloji evinizde Satürn ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Bugün istediğiniz şey engellenmiş görünüyor. Sadece ulaşılamaz. Bu engel teknoloji ile ilgili olabilir. Bilgisayar yeterince hızlı çalışmıyor olabilir veya parolanızı hatırlayamıyorsunuz. Tüm dikkatiniz yazılım veya müşteri hizmetlerinin eksikliği gibi harici unsurlardaysa, hüsrana uğramak kolaydır. Bugün zorlukların üstesinden gelmeye çalışmadan önce derin bir nefes almak ve 10’a kadar saymak önemlidir.

Haftanın ortasına doğru, 30 Mart Çarşamba günü Venüs, Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapmak üzere ilerliyor. İşinizle ilgili olası bir seçim var. Koç, daha fazla para kazanma fırsatınız olabilir, ancak bu muhtemelen ek sorumluluklar almak veya favoriniz olmayabilecek bir vardiyada çalışmak anlamına gelir. Ayrıca geri çekilme, halihazırda yaptığınız şeye bağlı kalma ve maaş düzeyinde kalma seçeneği de var. Mali tabloya baktıktan sonra bile, bu fırsata “hayır” demeyi seçebilirsiniz çünkü yangında başka demirleriniz var.


Koç Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Merkür’ün 27 Mart’ta Koç burcuna girmesi size kalpten konuşma şansı veriyor. Kendinizi asla mümkün olmadığını düşündüğünüz şekillerde ifade edebileceksiniz. Güneş burcunuzun ilişkilerde çok fazla iş yapmaktan hoşlandığını unutmayın; bu, liderliği üstlenmek isteyebileceğiniz ve siz ve eşiniz veya sevgiliniz arasında her şeyin A-Tamam olduğundan emin olmak isteyebileceğiniz anlamına gelir. Bunu yaparken dikkat edilmesi gereken nokta, sonunda size ödeme yapmıyorlarmış gibi hissedebilmenizdir.

Her zaman eşitlik üzerine kurulu bir ilişki içinde olmalısınız. Değilse, sonunda sanki hafife alınmış gibi hissetmenize neden olabilir. Neyse ki, 31 Mart Koç burcundaki yeni ay, ilişkinizde yeni bir başlangıç ​​yapmak için harika bir zaman. Bu, karşılıklılığı sağlamak için partnerinizle meseleleri ele alma şeklinizi değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Sonuçta, bir ilişki kurmak için iki tane gerekir.


Koç Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Harika bir çalışma haftasına hazırlanın Koç!

27 Mart Pazar günü Merkür burcunuza girdiğinde, zihniniz yeni fikirler ve anlayışlarla yarışıyor. Şimdi burcunuzda, Merkür’ün tonu ateşli ve küstah. Geri bildiriminizi güvenle paylaşmaktan iş arkadaşlarınızla sohbet ederek fikirlerinizi başlatmaya kadar iş yerinde konuşurken daha özgüvenli hissedebilirsiniz. Profesyonel ihtiyaçlarınızı veya isteklerinizi iddialı bir şekilde savunmak için mükemmel bir zaman olabilir! Bununla birlikte, Merkür’ün Koç’ta bir anlaşmazlığı bir tartışmaya dönüştürebileceği için kavgacı veya saldırgan görünmemeye çalışın. Kısa bir süre sonra Venüs, Kova’da Satürn ile kavuşum yaparak, hayallerinizi güvenlik ve bağlantı için buna göre yapılandırmanıza olanak tanır. Şimdi, hangi benzersiz özlemlerin, bağlantıların ve profesyonel toplulukların uzun vadeli taahhütlere değer olduğunu belirlemenin tam zamanı. Daha sonra, 1 Nisan Cuma günü Koç burcundaki yeni ay, profesyonel kişisel keşfinizi keşfetmek için yeni ve heyecan verici bir döngüye başlayacak! Cesur ve parlak ay enerjisi, önümüzdeki altı ay boyunca en iyi benliğiniz için tutkuyla çalışmanızı teşvik ediyor. Hatta profesyonel hedefleriniz hakkında güvenilir bir sırdaşla konuşabilir veya ertesi gün Merkür’ün Güneş ile Koç’ta kavuşum yaptığı gün yazabilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.