Koç Haftalık Burç Yorumları (14 Mart – 20 Mart Haftası)

Koç burcunun 14 Mart – 20 Mart haftası için burç yorumları neler? Koç burcunun 14 Mart – 20 Mart haftası neler bekliyor? Koç burcunun 14 Mart – 20 Mart haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 14 Mart – 20 Mart haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 14 Mart – 20 Mart haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 14 Mart – 20 Mart haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın ilk yarısı sizin için geri ödeme zamanı olacak. Yaramaz ya da kibar olmanıza bağlı olarak, çöpe attığınız şeylerin çoğunu geri alacaksınız. Perşembe ve Cuma çok yoğun olacak ve pozitif enerjiyle çatırdayacak, bu nedenle ciddi anlamda iyi zamanlar bekleyebilirsiniz. Bu hafta sonu kilonuzu vermeniz gerekebilir, ancak gülümsemeye devam ettiğinizden emin olun, aksi takdirde insanlar biraz fazla ilgilendiğinizi düşünebilir.


Koç Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Koç, hafta puslu başlıyor ama mutlu bir şekilde bitebilir.

Hafta 13 Mart Pazar günü Balık burcundaki güneşin sınır tanımayan evinde Neptün ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Bugün işler biraz bulanık görünebilir. Belirli aktiviteler planlamış olabilirsiniz, ancak bunun yerine saatlerce komik TikTok videoları izleyerek telefonunuzda gezinirsiniz. Koç, bugün biraz dua veya meditasyon yapabilirsin. Balkonda oturup bulutları izlemenin ve arkadaşlarınıza ve ailenize olumlu mesajlar göndermenin manevi ve duygusal faydaları vardır. Geleceğinizi görselleştirmek için iyi bir zaman. Ancak bugün dikkatinizin dağılması çok kolay ve YouTube tavşan deliğinden aşağı indiğinizde, akşama kadar hava almak için geri gelmeyebilirsiniz.

Haftanın ortasına doğru, 17 Mart Perşembe günü Balık burcundaki Merkür, finans evinizde Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Bugün zihinsel olarak çeviksiniz ve yeni gelir kaynakları keşfetmek ilginizi çekebilir. Her şey zihninizde birbirine tıklıyor. Eski sorunlara yeni çözümler buluyorsunuz. Koç, kendine zevk aldığın aktiviteler için daha fazla zaman tanımak için sıkıcı görevleri nasıl otomatikleştireceğine bak. Son teknolojik atılımlar yoluyla pasif gelir elde etmenin yeni yollarını keşfetmek güzel.


Koç Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Aşk bu hafta sadece bir rüya, Koç. Güneş ve Neptün 13 Mart’ta Balık burcunda hizalandığında, coşkulu duygulara kapılıp gideceksiniz. Elinde mum tuttuğun biri varsa, nihayet hafta içinde ona çıkma teklif etme cesaretine sahip olacaksın. Aşkınızın zihinsel görüntüsünün gerçekte kim oldukları olmayabileceğini unutmayın. Bu nedenle, açık fikirli olmak ve derinden aşık olmadan önce onları tanımak için kendinize izin vermek çok önemlidir.

Hepimiz uzaktan insanlara karşı hisler besliyoruz, ancak tutkulu duygularınız, var olmayan birinin bir versiyonu için topukların üzerine düşmeden önce yuvarlanmanızı ve kalbinizi yavaşlatmak en iyisidir. Haftanın ilerleyen saatlerinde, Uranüs ve Venüs on dokuzunda karşı karşıya geldiğinde, onlara en iyi nasıl yaklaşacağınız konusunda parçalanmış olabilirsiniz. İlk adımı atmak size uygun olabilirken, diğer kişinin liderliği almasına izin vermenin zamanı gelmiş olabilir. Küçük ipuçları bırakın ve onlar sorumluluğu üstlenecekler.


Koç Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

İnanç, güven ve belki biraz peri tozu, kariyerinde harikalar yaratabilir Koç.

13 Mart Pazar gününden itibaren güneş Balık burcundaki Neptün ile kavuşum yapacak. Güzel, sulu kavuşum sizi haftaya umutlu bir şekilde başlamaya davet ediyor. Güneş 14 Mart Pazartesi günü Boğa burcunda geri giden Kuzey Düğümü’ne altmışlık açı yaptığında, mali durumunuz ve güvenliğiniz konusunda daha iyimser hissedebilirsiniz. ne değersin. Bu iki yön, finansal başarıyı görselleştirmek, zam almak veya hatta mali durumunuzu tersine çevirebilecek önemli bir anlaşma yapmak için mükemmel olabilir! 17 Mart Perşembe günü, Balık burcundaki Merkür’ün Boğa burcundaki Uranüs’e sekstil yaptığı zaman bu tür fantezileri konuşun. İşinizde ne istediğinizi sorarken veya araştırırken ani bir farkındalık yaşayabilirsiniz. Altmışlık, sürecinizde de bir atılım olarak bile ortaya çıkabilir! Neyse ki, şansınız ertesi gün Başak burcundaki dolunay sırasında dönmeye devam edebilir. Dolunayın altında, daha heyecan verici bir geleceği kucaklamak için işinizde bu döngüyü serbest bırakabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.