Koç Burç Yorumları 8 Mart 2022

Koç burcunun 8 Mart 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Koç burcunun 8 Mart 2022 Salı günü neler bekliyor? Koç burcunun 8 Mart 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 8 Mart 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 8 Mart 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 8 Mart 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

8 Mart 2022 Salı Koç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Ateşli kızlar söz konusu olduğunda her şey seninle ilgili. Gömleğinde şarap lekeleri olabilir, ama yine de her kelimende asılı kalacaklar.


8 Mart 2022 Salı Koç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Olası engeller hakkında endişelenmeyin. Bırakın ve roller coaster yolculuğunun tadını çıkarın.


8 Mart 2022 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç, Boğa burcunun Plüton ve Merkür ile açı yaptığı bu sabah, işinizle yoğun bir bağlantı sosyal hayatınızın önüne geçebilir. Bu enerjiyi, özellikle kariyer hedeflerinizde ilerleme kaydetmeye çalışıyorsanız, profesyonel otoritenizden yararlanmak için kullanın. Öğleden sonra dönerken hava hafifleyecek ve ay konuşkan İkizler’e girerek sizi ortak ve iletişimsel bir tepe alanına geri getirecek. Luna, Venüs ve Mars’a bir öpücük göndererek on birinci evinizi harekete geçirdiğinden, arkadaşlarınızla plan yapmak için de harika bir zaman.


8 Mart 2022 Salı Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, duyusal güdümlü Boğa ve istikrar arayan ikinci konfor eviniz, para kazanma yetenekleriniz ve değer sistemleriniz aracılığıyla geçişini tamamlamadan önce, Luna, otoriter onuncu eviniz aracılığıyla Plüton’u güçlendirmek için uyumlu bir üçgen oluşturacaktır. Koç, ister bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, kesin olan bir şey var: masaya ne getirdiğinizin gayet iyi farkındasınız ve hak ettiğinizden daha azına razı olmak üzere değilsiniz. Bununla birlikte, sosyal açıdan bilinçli onbirinci bireysel özgürlük eviniz aracılığıyla Ay’ın Merkür’e kare açı yapması, konfor bölgenizde kalma arzusu ile diğer seçenekleri keşfetme arzusu arasında bir sürtüşme yaratır.


8 Mart 2022 Salı Koç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Koç, konuşmada nasıl karşılaşırsın? Ay, bugün meraklı İkizler için güçlü Boğa’yı terk etti ve hatta Kova’da hem Venüs hem de Mars’ı üçgen yapıyor. Luna, yeni fikirlere ilham verir ve sorular sorar, size profesyonel diyaloglarda kendinizi konumlandırma fırsatı verir. Sevgili gezegenlerin uyumlu üçgeni, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak uzak ve geniş bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir. En sevdiğiniz meslektaşlarla işbirliği istemek veya fikir alışverişi yapmak konusunda daha iddialı hissedebilirsiniz. Ağınızdan yeni bir şeyler öğrenmek için bu havadar enerjiyi kullanın.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.