Karanlık bir yolda polis aracı gördüm

karanlik-bir-yolda-p-img

Rüya:

Merhaba, rüyayı görür görmez anlatıyorum, çünkü hayatimda bu kadar korkmadım. Rüyayi saat 6.00 da gördüm Etraf kapkaranlık ama ben hayatimda öyle karanlik görmedim, rüyanin korkutucu olacağı bu karanlıktan belliydi. araba kullaniyordum, ama bu araba sanki uzanirken kullaniyor hissiyati vardi, sonra birden yavaşladım tam sol ön çaprazimda bir araba belirdi koltuklari boştu hafif ralli arabasina benziyordu, sağ arka kapisi açikti ben burdan içinin boş olduğunu koltuk dahi olmadığını anladım. tahminimce arabaya birkaç dakika ayni yerden baktiktan sonra, sol önüme başka bir araç geldi fakat o araci hiç görmedim ,öyle bir karanlik, sadece hissettim ve araba polis araci gibiydi tepe lambasi aydınlatti biraz etrafi, o araçtaki sanki konuşuyordu ama ne konuştu bilemedim, ardından ilk gördüğüm aracın hemen soluna çok yakın biçimde gri bir ford focus bir araç geldi ve içinden bir adam indi adamın yuzunu net hatirliyorum, internetteki köksal baba adında birisi var googla bakip bulabirsiniz, yüzü çok korkunçu tam sol çaprazima aniden gelip gri bir beylik silahını ikinci gelen arabaya doğrulttu aradan bir saniye geçmedende hemen bana doğrulttu yüzündeki ifade hem çok katilce hemde azicik siritiyor gibiydi, zaten o korkuyla direk firladim yataktan. hemen yazdimki unutmayayim, ruya tam anlattim

Cinsiyet:

Rumuz: D***

Doğum Tarihi: 12.06.2001

Yorum:

Güzel kalbiniz, iyi düşünceleriniz sayesinde çevrenizde sevilen biri olabilirsiniz. Okuduğunuz veya çalıştığınız yerde daha iyi bir konuma yükselme durumunuz olabilir. Ayrıca ailenizden ya da sevdiklerinizden isteyeceğiniz yardımlar size daha kolay ulaşacak olabilir. Yaptığınız işe, okuduğunuz okula biraz daha odaklanmayı düşünürseniz hayatınızda daha başarılı olabilirsiniz.

Rüya Yorumları için daha fazla

ruyada-yolculuk-ve-kayip

Rüyada Yolculuk Ve Kayıp

Bir annenin rehberliğindeki yolculuk, ani bir yağmur ve beklenmedik bir kayıp ile dolu etkileyici bir rüya.

ruyada-denizde-oyun-ve-aile-il

Rüyada Denizde Oyun Ve Aile İlişkileri

Rüyada denizde oyun oynarken, aile üyeleri ve bir çocukla karşılaşan bir kişinin hikayesi. Bu rüya, aile bağları ve kişisel ilişkiler üzerine düşündürüyor.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%75

indirimle