Haftalık Burç Yorumları (7 Mart – 13 Mart Haftası)

Bu hafta Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını neler bekliyor? Burçların 7 Mart – 13 Mart Haftasında aşk hayatında neler olacak? Burçların 7 Mart – 13 Mart haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Burçların 7 Mart – 13 Mart haftasında ilişki hayatı nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza cevap oluyoruz.

Koç Burcu

Koç Burcu 7 Mart – 13 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, sizin için harika bir haber olan yeni bir enerji var, Koç.

Hafta, 6 Mart Pazar günü Venüs ve Mars’ın Kova burcuna girmesiyle başlıyor. İstekler ve arzular gezegeni, eylem gezegeni ile el ele verir ve yeni bir burç girer. Bu, taze, yeni ve heyecan verici bir şeye başlama potansiyeli olduğu anlamına gelir. Yeni bir teknolojiye atlıyor, yeni arkadaşlarla tanışıyor veya roket fırlatma izlemek veya sahnede solo gitar çalmak gibi daha önce hiç yapmadığınız bir aktiviteye başlıyor olabilirsiniz.

Ayrıca Pazar günü, geleceğin evinizdeki Kova burcundaki Merkür, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Etrafınızdaki tüm bu yeni enerjiyle, bundan bir yıl sonra veya bundan beş yıl sonra nerede olmak istediğinizi düşünmek önemlidir. Bu, trendlere ve bugünkü eylemlerinizin olmak istediğiniz kişi olmanıza nasıl yardımcı olduğuna bakmak için iyi bir enerjidir. Koç, düşünceleri kağıda dökmeyi sevmiyor olabilirsin ama hedefler belirlemek seni o parlak, parlak hedefe götürebilir. Gelecekte sağlıklı ve formda olma arzusu, bugün bir dilim cheesecake’den vazgeçmenize yardımcı olabilir.


Boğa Burcu

Boğa Burcu 7 Mart – 13 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta bir enerji değişimi var. Boğa, rotanı değiştirmek zorunda kalabilirsin.

Hafta, 6 Mart Pazar günü Venüs ve Mars’ın Kova burcuna girmesiyle başlıyor. Venüs gezegeninizin yöneticisidir ve yeni bir burçtan geçerken değişim rüzgarlarını hissedersiniz. Şimdi Mars’la el sıkışıyor ve hedeflerinize ulaşmak için tavizlerin gerekli olduğunu görebilirsiniz. Bu özellikle işyerinde geçerlidir, çünkü yeni işe alınanları eğitiyor veya özellikle asi bir iş arkadaşı grubuna liderlik ediyor olabilirsiniz. Sonunda her şey yoluna girecek, ancak bu hafta sabrınızı deneyebilir.

Ayrıca Pazar günü Kova burcundaki Merkür, kariyer evinizde Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Boğa, bir sonraki adıma o kadar odaklandığınız zamanlar vardır ki, büyük resme bakmazsınız. Ve şimdi, bir an için şirketinizin veya endüstrinizin nereye doğru gittiğini kuşbakışı görüyorsunuz. Bu içgörü, duyduğunuz bir dersten veya gördüğünüz bir YouTube videosundan gelebilir ve aniden teknolojinin veya yapay zekanın gelecekte işinizi nasıl etkileyebileceğini anlarsınız. Bu, ileriye dönük bazı ihtiyatlı seçimler yapmanıza yardımcı olacaktır.


İkizler Burcu

İkizler Burcu 7 Mart – 13 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

İstediğin şey biraz daha yaklaştı. İkizler, ileriye doğru bir yol görüyorsunuz.

Hafta, 6 Mart Pazar günü Venüs ve Mars’ın Kova burcuna girmesiyle başlıyor. Şimdi, havaalanındaki hareketli kaldırımlardan birinde olmak gibi, daha hızlı bir yolda görünüyorsunuz. İkizler, hedefinize ulaşmak için daha kolay bir yolunuz var. Bunun nedeni, zaten bildiğiniz, yardım teklifleriyle ahşap işlerinden çıkmaya başlayan yardımsever bireyler ağıdır. Bunlar okuldan veya seyahatlerinizden tanıdığınız kişiler olabilir. Tavsiye arıyorsanız, arkadaşlarınıza sorarak başlayın.

Ayrıca Pazar günü, Kova burcundaki Merkür, dünya meseleleri evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Şimdi, kişisel geleceğiniz ile ilgili olarak olaylara uzun bir bakış atıyor olabilirsiniz. Yaşamak için harika yerler veya iş veya yeni bir kariyer için bağlantı kurabileceğiniz yerler için tüm dünyaya bakıyor olabilirsiniz. İkizler, şu anda yaşadığınız yerin istikrarına ve finansal ve sosyal olarak beklentilerinin neler olduğuna bakabilirsiniz. Bu, kendinizi bir yöne yönlendirmenize izin verecektir. Los Angeles’tan New York’a seyahat etmek gibi, başlangıçta kendinizi sadece birkaç derece güneye çevirirseniz Florida’ya ulaşırsınız.


Yengeç Burcu

Yengeç Burcu 7 Mart – 13 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Yengeç, bu hafta çok talep görüyorsun, sadece şartlarına uygun değil.

Hafta, 6 Mart Pazar günü Venüs ve Mars’ın Kova burcuna girmesiyle başlıyor. Etrafınızdaki herkes fikrini değiştirmiş gibi. Yengeç, ne yaptığını bildiğini sandın ve aniden herkes kahvaltıda farklı bir şey istiyor, programı değiştiriyor ya da başka insanları da dahil etmek istiyor. En iyi bahsiniz, hazırladığınız şeyin artık insanların istediği şey olmadığına üzülmüş olsanız bile, bu değişikliklerle başa çıkmaktır.

Ayrıca Pazar günü Kova burcundaki Merkür, para ve yatırım evinizde Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Şimdi uzun vadeli finansal resminize bakıyor olabilirsiniz. Belki de enflasyonu, merkezi olmayan bankacılığın geleceğini veya kendi işinizi kurmak için nasıl bir araya gelebileceğinizi dikkate alıyorsunuz. Ve hepsi, daha parlak bir geleceğe sahip olmak için bugünün eylemlerini ayarlamakla ilgili. Yengeç, yazılı bir bütçeyle başlayabilir veya yatırım konusunda bilgili amcanızla oturup tavsiyesini dinleyebilirsiniz. Bugün birkaç küçük adım sizi refah yoluna koyabilir.


Aslan Burcu

Aslan Burcu 7 Mart – 13 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta başarıya giden yol işbirliğinden geçiyor. Leo, başkalarının liderliği almasına izin vermen gerekebilir.

Hafta, 6 Mart Pazar günü Venüs ve Mars’ın Kova burcuna girmesiyle başlıyor. Leo, bu, insanların şehrin öbür ucundaki partiye gittiği için evinde verdiğin partinin dağıldığı anlardan biri. Bir seçeneğin var. Kalabalığı takip edebilir ve başka birinin partisinde harika vakit geçirebilir ya da gecenin geri kalanında kendi başınıza kalan ordövrleri yiyebilirsiniz.

Ayrıca Pazar günü Kova burcundaki Merkür, ilişkiler evinizde Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Geleceğinize ve geçmişinize uzanan demiryolu rayları gibi zaman çizginizde duruyorsunuz. Leo, eskiden kaç arkadaşın olduğunu ve gelecekte nasıl daha geniş bir arkadaş çevresi kazanacağını düşünüyor olabilirsin. Şimdi hayatınıza yeni insanlar getirmek için ne yaptığınızı bir düşünün. Bugün için bir strateji oluşturmanın zamanı geldi, böylece gelecekte harika bağlantılara sahip olabilirsiniz.


Başak Burcu

Başak Burcu 7 Mart – 13 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Rutinlerdeki bir bozulma, işleri durma noktasına getirir. Başak, yön değiştirmen gerekecek.

Hafta, 6 Mart Pazar günü Venüs ve Mars’ın Kova burcuna girmesiyle başlıyor. Başak, bu haber odasına koşan birinin “Baskıları durdurun!” demesine benziyor. Her ne üzerinde çalışıyorsan bir kenara bırakmalısın çünkü yeni bir şey geldi. Bu, patronunuzdan yeni bir proje, uğraşmanız gereken yeni bir yazılım veya uyulması gereken ani bir son teslim tarihi olabilir. Ve değişebilseniz de, genellikle akıştaki kesintileri sevmezsiniz.

Ayrıca Pazar günü, Kova burcundaki Merkür, alışkanlıklar ve rutinler evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Bileşik faizin gücünü ve kademeli değişikliklerin nasıl muhteşem sonuçlar getirebileceğini herkesten daha iyi anlıyorsunuz. Başak, hedefini biliyorsun. Bugün, günlük olarak yaptığınız işlemlere odaklanmakla ilgili. Gelecekteki başarı, günün sahibi olduğunuzda gelir. İşten eve döndüğünüzde yorgun olabilirsiniz ama her gün 15 dakika gitar pratiği yaparak veya romanınız üzerinde çalışarak önemli bir şey inşa edeceksiniz.


Terazi Burcu

Terazi Burcu 7 Mart – 13 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Sosyal davetler çoktur. Terazi, topun güzeli sensin.

Hafta, 6 Mart Pazar günü Venüs ve Mars’ın Kova burcuna girmesiyle başlıyor. Artık sosyal bıçak puanınız yükselebilir. Terazi, davetiyeleri sağdan ve soldan alabilirsiniz. Arkadaşlar uzun bir kış uykusundan çıkıyor ve sosyalleşmek istiyorlar. Dans kartınız grup toplantıları, sosyal katılımlar ve topluluk içindeki fırsatlarla çabucak dolabilir. Artık elementinizdesiniz.

Ayrıca Pazar günü, romantizm ve macera evinizdeki Kova burcundaki Merkür, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Bugün, romantik geleceğinize kuş bakışı bakacaksınız. Bir aşk ilişkiniz varsa, bu eğlenceli, flört eden ve tutku alevlerini canlı tutan günlük olarak neler yapabileceğinizi düşünmenin zamanı olabilir. Terazi, aşkı arıyorsanız, bugün yaptığınız eylemlerin gelecekte size gerçek bir bağlantı getireceğini fark edebilirsiniz. Bu, formda ve sağlıklı olmak, arkadaş çevrenizi genişletmek ve hatta bir çöpçatanla ilişki kurmakla ilgili olabilir.


Akrep Burcu

Akrep Burcu 7 Mart – 13 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta birçok yeni insanla tanışabilirsiniz.

Hafta, 6 Mart Pazar günü Venüs ve Mars’ın Kova burcuna girmesiyle başlıyor. Akrep, otoyolda harika zaman geçirmek için yelken açarken aniden fren lambaları ve ileride bir dolambaçlı yol işaretinin yanıp sönmesinin nasıl bir şey olduğunu bilirsiniz. Herkesle birlikte otobandan inmeniz gerekiyor, Akrep, eski projeler değişiyor ve yeni projeler tanıtılıyor. Birisi yaptığınız şeyi otomatikleştirmek veya üzerinde çalıştığınız şeyi ortadan kaldırmak istiyor. Ve çevrenizdeki bazı insanlar sadece sıkıldıkları için değişiklik yapıyor. Vahşi ve çılgın bir dünya.

Ayrıca Pazar günü, evinizin ve ailenizin evinizdeki Kova’daki Merkür, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Bugün ailenizin geçmişini ve geleceğini düşünüyor olabilirsiniz. Akrep, çocuklarınızın daha küçük olduğu zamanları hatırlarsınız ya da anne babanızın yaşlandığını düşünürsünüz. Uzun vadeli planlar yapmak için güzel bir gün. Yeterli sigortanız olup olmadığına bakın, 401(k)’nize para koyun veya nerede emekli olabileceğinizi düşünün. Ve sonra kendinizi o yöne doğru çevirin ve ilerlemeye başlayın.


Yay Burcu

Yay Burcu 7 Mart – 13 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Yay, işbirliği oyunun adıdır.

Bu hafta, uzlaşma yoluyla ilerliyorsunuz. Hafta, 6 Mart Pazar günü Venüs ve Mars’ın Kova burcuna girmesiyle başlıyor. Bugün telefon hatları açılıyor. Sayısız insandan metinler, sesli mesajlar ve e-postalar alabilirsiniz. Partilere, grup toplantılarına davetiye alabilir ve sadece takılabilirsiniz. Yay burcu, topluluğunuzda ne gibi heyecan verici şeyler olduğunu görmek için yaptığınız işi bırakmak isteyebilirsiniz. Veya yakın zamanda bir araba satın aldınız ve ilçede tanıdığınız herkese göstermeye hazırsınız.

Ayrıca Pazar günü Kova burcundaki Merkür fikir ve planlar evinizde Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Yay, genellikle hedef belirlemeyi seversiniz ve bugün yatak odanızı hayal panoları veya dev kuru silme duvar takvimleri ile dekore ediyor olabilirsiniz, böylece yatakta uzanıp tüm yılı görebilirsiniz. Yay, bu, planları bir listeye yazarak veya bir hesap verebilirlik ortağı bularak resmi hale getirmek için en iyi günlerden biri. Bugün, hedeflerinize ulaşmak için harekete geçmeye odaklanmak için havuç ve çubuk yöntemini benimseyebilirsiniz.


Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 7 Mart – 13 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta yeni şeyler oluyor. Oğlak, vites değiştirmeniz gerekebilir.

Hafta, 6 Mart Pazar günü Venüs ve Mars’ın Kova burcuna girmesiyle başlıyor. Oğlak burcu, aniden dünyanın ne kadar hızlı değiştiğini ve bu değişikliklerin ne kadarının sizi doğrudan etkileyebileceğini anlayabilirsiniz. Ve bunların bir kısmının heyecan verici, ilginç ve potansiyel olarak karlı olduğunu biliyorsunuz, ancak bu yeni dünyada kendinizi rahat hissetmeden önce öğrenecek ne kadar çok şey olduğunu da düşünüyor olabilirsiniz. Burası, her gün ortaya çıkan yeni terimler ve fikirler konusunda size rehberlik etmesi için teknoloji konusunda bilgili arkadaşlara ve genç akrabalara güvenebileceğiniz yerdir.

Ayrıca Pazar günü Kova burcundaki Merkür para evinizde Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Bu, olmak istediğiniz yere nasıl gideceğinizi bulmaya çalışan eski zamanların katlanır haritalarından biriyle bir kavşakta durmak gibidir. Oğlak, geçmişi ve bunun nasıl daha kolay olduğunu düşünüyor olabilir veya belki de kaçırılan fırsatların özlemini çekiyor olabilirsiniz. Ama yol boyunca birçok macera ve hazineyle birlikte tüm gelecek önünüzde. Bugün, nereye gittiğinizi ve özellikle finansal olarak ilerlemek için bugün neler yapabileceğinizi düşünmekle ilgili.


Kova Burcu

Kova Burcu 7 Mart – 13 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Kova, bu hafta ekip bir araya geliyor. Bu bir parti.

Hafta, 6 Mart Pazar günü, Venüs ve Mars’ın kendi Kova burcunuza girmesiyle başlıyor. Şimdi bu olağanüstü enerjiyi kullanmak için yaklaşık bir ayınız var. Venüs, ne istediğinizi temsil eder ve Mars, harekete geçme yeteneğinizdir. Bu gezegenler artık uyum içindedir. Kova, başkalarının başarı dileklerini Tik-Tok videoları arasında gezinirken izleyebilirsiniz. Ama şimdi, hedefleriniz konusunda netleştikçe harekete geçme motivasyonunu bulacaksınız.

Ayrıca Pazar günü Kova burcundaki Merkür güven evinizde Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Sanki hayatınızın zaman çizgisinin üzerinde süzülüyorsunuz. Sizi bu ana getiren seçimleri görebilir ve seçimlerinizin sizi ileriye nasıl etkilediğini görebilirsiniz. Kova burcu, kariyerinizle ilgili, ev ve aile yaşamınızı etkileyebilecek büyük bir kararla karşı karşıya olabilirsiniz. Seni tanımak Kova, bilinmeyene doğru cesurca gideceksin ve bu muhtemelen senin için doğru yön. İşlerin tanıdık, kolay ve sıkıcı olduğu yerde kalmayın. Bunun yerine macera arayın.


Balık Burcu

Balık Burcu 7 Mart – 13 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta her şey ekip çalışmasıyla ilgili. Her zamanki gibi, Balık, akışa devam edeceksin.

Hafta, 6 Mart Pazar günü, Venüs ve Mars’ın Kova’da gizli aktivite evinizde ile başlıyor. Şimdi Evren ile birlikte yaratıyorsunuz. Sezgi ve maneviyat evinizde seyahat eden bu iki gezegen, bolluğa erişmenize izin verir. Ne istediğinize dair net bir vizyona sahip olmak ve ardından bunu ortaya çıkarmak için alacağınız süreç hakkında aktif olarak dua etmek, meditasyon yapmak veya günlük tutmakla başlar. Balık, son adım gerçek dünyada bir telefon görüşmesi, bir e-posta veya arkadaşlarınıza ve ailenize bir duyuru yapmak olabilir.

Ayrıca Pazar günü, Kova burcundaki Merkür, vizyonlar evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Bugün hayatınızın yönünü değiştirebilecek biriyle tanışabilirsiniz. Bu, bir tanıdıkla yaptığınız konuşma veya dinlediğiniz bir podcast aracılığıyla olabilir. Bu önemli bir bilgidir. Bir sonraki gösteriye veya videoya tıklamaktan kaçınmaya çalışın. Bunun yerine, aldığınız bilgiyi durdurun ve yazın. Balık, içgörülerini bir kağıda yaz ve yastığının altına koy ki bunu daha iyi hayal edebilesin.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.