Haftalık Burç Yorumları (28 Mart – 3 Nisan Haftası)

Bu hafta Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını neler bekliyor? Burçların 28 Mart – 3 Nisan Haftasında aşk hayatında neler olacak? Burçların 28 Mart – 3 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Burçların 28 Mart – 3 Nisan haftasında ilişki hayatı nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza cevap oluyoruz.

Koç Burcu

Koç Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Haftanın başındaki bazı hayal kırıklıkları ve baş ağrıları yerini bir atılıma bırakıyor. İşler yukarı bakıyor.

Hafta 28 Mart Pazartesi günü, Venüs’ün Kova’daki teknoloji evinizde Satürn ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Bugün istediğiniz şey engellenmiş görünüyor. Sadece ulaşılamaz. Bu engel teknoloji ile ilgili olabilir. Bilgisayar yeterince hızlı çalışmıyor olabilir veya parolanızı hatırlayamıyorsunuz. Tüm dikkatiniz yazılım veya müşteri hizmetlerinin eksikliği gibi harici unsurlardaysa, hüsrana uğramak kolaydır. Bugün zorlukların üstesinden gelmeye çalışmadan önce derin bir nefes almak ve 10’a kadar saymak önemlidir.

Haftanın ortasına doğru, 30 Mart Çarşamba günü Venüs, Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapmak üzere ilerliyor. İşinizle ilgili olası bir seçim var. Koç, daha fazla para kazanma fırsatınız olabilir, ancak bu muhtemelen ek sorumluluklar almak veya favoriniz olmayabilecek bir vardiyada çalışmak anlamına gelir. Ayrıca geri çekilme, halihazırda yaptığınız şeye bağlı kalma ve maaş düzeyinde kalma seçeneği de var. Mali tabloya baktıktan sonra bile, bu fırsata “hayır” demeyi seçebilirsiniz çünkü yangında başka demirleriniz var.


Boğa Burcu

Boğa Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Boğa, bu hafta sonuçlara odaklanıyorsun ve Cumartesi gününe kadar biraz var.

Hafta 28 Mart Pazartesi günü, Venüs’ün Kova burcunda kariyer evinizde Satürn ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Önünüzde büyük bir engel var. Ne kadar hazırlıklı olursanız olun, bugün hedefinize ulaşmak için dik bir tırmanış var. Bugün toplantılarınız varsa, özellikle bir satış elde etmeye veya kendiniz için bir şeyler kazanmaya çalışıyorsanız, onları ertelemek daha iyi olacaktır. Boğa, bu enerji için daha iyi bir kullanım, gerçek anlamda kaya tırmanışıdır. Merdivenleri koşmak veya uçuş dersi almak gibi sizi yeni zirvelere çıkaracak bir hedef belirleyin. Bugün kendinize çok gerçek bir şekilde meydan okumakla ilgili.

Haftanın ortasına doğru, 30 Mart Çarşamba günü Venüs, Kuzey ve Güney Ay Düğümünü kareye almak için ilerliyor. Boğa, bir arkadaşınız size bir iş teklifi ile gelebilir. Pazarda bir ihtiyaç gördüler ve bir ortak arıyorlar. Paranızı yatırmanızı isteyebilirler, ancak tavsiyenizi de isteyebilirler. Sorun şu ki, mantıklarında bazı boşluklar görebilirsiniz. Onları doğru yöne yönlendirmek için bu kişiyle takım oluşturabilirsiniz. Veya arkadaşlığı korumak için tamamen uzaklaşmaya karar verebilirsiniz. Bir ortaklık düşünüyorsanız, ayrıntıları yazılı olarak almak iyi bir fikirdir.


İkizler Burcu

İkizler Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

İkizler, yüksek benliğinizi dinliyorsunuz ve sihirli şeyler olabilir.

Hafta 28 Mart Pazartesi günü, Venüs’ün Kova burcunda eğitim evinizde Satürn ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Bir sorunu çözmeye çalışırken sıkışıp kalabilirsiniz. Soruyu nasıl soracağınızı bulabilirseniz, doğru cevabı bulacaksınız, ancak şimdi sadece hayal kırıklığı var, sadece ellerini kaldırıp pes etmek isteyene kadar duvara duvara vurmak var. Neyse ki, bu enerji sadece bir gün kadar sürer. Bu nedenle (Satürn enerjisinin bir kısmını tüketecek olan) bir mücevher ve mineral dükkanınız yoksa, sorunu başka bir güne bırakmak iyi bir fikir olacaktır.

Haftanın ortasına doğru, 30 Mart Çarşamba günü Venüs, Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapmak üzere ilerliyor. Günlük hayatınıza daha fazla sihir ve ritüel eklemek isteyip istemediğinize karar vermek için manevi bir dönüm noktasında olabilirsiniz. İkizler, şifalı bitkilerle, kristaller kullanarak veya dini ve maneviyatı birçok farklı biçimde keşfeden bir grubun parçası olarak başlamış olabilirsiniz. Ama çok yoğun bir programınız var ve hepsini nasıl sığdıracağınızı merak ediyorsunuz. Bugün, gerçekten yapmak istediğiniz şeylere öncelik vermek için programınızı nasıl yeniden düzenleyeceğinize bakmak iyi bir fikir.


Yengeç Burcu

Yengeç Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Yengeç burcu, iyi yapılmış bir iş için ödüller bu hafta olabilir. Başkaları tarafından tanınırsınız.

Hafta, 28 Mart Pazartesi günü, Venüs’ün Kova’da, kredi ve borç evinizde Satürn ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Bugün “hayır” kelimesini duyabilirsiniz. Satürn, istediğiniz şeye bir blok oluşturur. Bir bankadan yeniden finansman, fatura konsolidasyonu kredisi veya daha düşük bir faiz oranı istiyorsanız, muhtemelen reddedileceksiniz. O yüzden bugün git başka bir şey yap. Yengeç, bu enerjinin bir mobilyayı yenilemek, duvara bir delik açmak veya banyo zeminine fayans döşemek gibi daha iyi kullanımları var. Biraz ağır iş yapın, sizi terleten yorucu bir iş. Ve günün sonunda, başardıklarınızla gurur duyacaksınız.

Haftanın ortasına doğru, 30 Mart Çarşamba günü Venüs, Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapmak üzere ilerliyor. Bugün, yeni bir yöne gitme fırsatınız var. Kanser, bir iş veya bir iş fırsatı aniden ortaya çıkabilir. Şimdi seçme şansın var. Bu seçeneği tutabilir veya arka planda kaybolmasına izin verebilirsiniz. Bu fırsat yıl içinde bir kez daha karşınıza çıkacaktır.


Aslan Burcu

Aslan Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Leo, Evren senin için kapıyı açıyor ve seni ileriye doğru itiyor.

Hafta, 28 Mart Pazartesi günü, Venüs’ün Kova’da, ilişkiler evinizde Satürn ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Birine çıkma teklif etmek isteyebilirsiniz. Ama bugün doğru gün değil. Leo, sert bir “hayır” alabilirsin. Bu her iki şekilde de çalışır, bu yüzden sorulursa muhtemelen siz de “hayır” diyeceksiniz. Bu enerjinin iyi bir kullanımı, bir arkadaşın hareket etmesine yardımcı olmaktır. Günü ağır kutuları kaldırarak veya bir merdivenden aşağı buzdolabı indirmeye çalışarak geçirin. Büyük bir başarı duygusu hissedecek ve bu süreçte bir egzersiz yapacaksınız.

Haftanın ortasına doğru, 30 Mart Çarşamba günü Venüs, Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapmak üzere ilerliyor. Leo, sana rahatlık alanının çok küçük bir parçası olan bir kariyer fırsatı sunulabilir. Daha fazla topluluk önünde konuşma yapmanızı, toplantılara liderlik etmenizi veya bir konferans düzenlemenizi gerektirebilir. Bu, programınızda daha az esneklik anlamına gelebilecek bir ekip çalıştırmak anlamına gelebilir. Bu beklediğiniz pozisyon olabilir.


Başak Burcu

Başak Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Başak, bu hafta işe koyulacaksın. Ve gurur duymak için her nedenin var.

Hafta, 28 Mart Pazartesi günü, Venüs’ün Kova’da, iş evinizde Satürn ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Başak, bu çok çalışmak için mükemmel bir yön. Ve bundan kurtulmanın bir yolu yok. İyi sonuçlar elde etmek için eğilmeniz ve terlemeniz gerekir. Bu, bir son teslim tarihiniz varsa, beklediğiniz kadar veya daha fazla saat süreceği anlamına gelir. Bu, cimrilik yapmak, köşeleri kesmek veya yolunuza blöf yapmaya çalışmak için bir gün değil. Gerçek anlaşma dışındaki her şey ortaya çıkar ve reddedilir. Ancak odaklanmaya ve derin bir çalışma yapmaya istekliyseniz, bugün bazı olağanüstü sonuçlar elde edebilirsiniz.

Haftanın ortasına doğru, 30 Mart Çarşamba günü Venüs, Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapmak üzere ilerliyor. Başak, fikrinizi değiştirmenize neden olan bazı bilgileri ortaya çıkarabilir. Ve bu küçük bir anlaşma değil. Bu, çok fazla zaman, enerji veya para yatırdığınız bir şey olabilir. Şimdi daha iyi bir yöne gidiyorsun. Yanlış yolda çok zaman harcadınız diye geçmişe takılıp kalmayın.


Terazi Burcu

Terazi Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Terazi, bu hafta farkında olmasanız da iyi seçimler yapıyorsunuz.

Hafta, 28 Mart Pazartesi günü, Venüs’ün Kova burcunda, yaratıcılık evinizde Satürn ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Bugün kafanızdaki vizyonu alıp kağıda dökmek çok zor. Yeterince mükemmel görünmüyor. Müzik çalıyor olabilir ve kabloları unutabilirsiniz. Veya önemli bir e-posta yazmanız gerektiğinde sadece bir boşluk çizin. Bu enerjinin daha iyi bir kullanımı, kil veya mermerden bir şey yapmaktır. Veya garajınızda hurda ahşap ve geri kazanılmış çivilerden bir şeyler yapın. Ya da bir balyoz alıp yaklaşan bir tadilat için mutfağı yıkmaya başlamak.

Haftanın ortasına doğru, 30 Mart Çarşamba günü Venüs, Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapmak üzere ilerliyor. Şimdi seçimle karşı karşıyasınız ve Terazi, genellikle seçimlerle mücadele ediyorsunuz. Paranızı, fırsatlar ve parlak bir gelecek yaratacak şekilde kullanmaya başlamak için bir fırsat var. Ancak bu, geçmişteki bazı harcama alışkanlıklarından vazgeçmek anlamına gelir. Bu düşünce değişikliği, gördüğünüz bir video veya okuduğunuz bir kitaptan kaynaklanabilir. Yeni bir sistem uygulamak için iyi bir gün.


Akrep Burcu

Akrep Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Akrep, bu hafta vereceğiniz birkaç karar hayatınızı yepyeni bir yöne yönlendirebilir.

Hafta, 28 Mart Pazartesi günü, Venüs’ün Kova’daki evinizde Satürn ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Evinizi düzene sokuyorsunuz. The Container Store’dan aldığınız kutuları kullanarak yeniden organize ediyor veya yeni etiketleme makinenizle her şeyi etiketliyor olabilirsiniz. Kış aylarında meydana gelen hasarlardan bazı onarımlar yapıyor olabilirsiniz. Bahar için bahçeyi açabilirsiniz. Bu, evrak işlerini düzenlemek veya vergi beyannamesi vermeye hazırlanmak için iyi bir zamandır.

Haftanın ortasına doğru, 30 Mart Çarşamba günü Venüs, Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapmak üzere ilerliyor. Akrep, bir ilişki hakkında büyük bir karar vermen gerekebilir. Siz ve sevgiliniz, bu ilişkiyi daha ciddiye alıp almayacağınızı merak ederek bir yol ayrımında olabilirsiniz. Birlikte hareket etmekten, hatta nişanlanmaktan bahsediyor olabilirsiniz. Aşkı arıyorsanız, çevrimiçi bir flört sitesi aracılığıyla kendinizi dünyaya açmaya karar verebilirsiniz. Veya birkaç ay daha erteleyebilirsiniz. Seçim senin. İpucu: Bir planla ilerlerseniz sonuçlardan çok daha mutlu olacaksınız.


Yay Burcu

Yay Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Yay burcu, haftanın başındaki biraz dalgalı sulardan sonra, bundan sonrası düzgün seyrediyor.

Hafta 28 Mart Pazartesi günü, Kova burcundaki Venüs ile iletişim evinizde Satürn ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Mesajınız bugün ulaşmayabilir. Ulaşmak istediğiniz kişiye ulaşılamıyor, telefonunuzun şarjı yok veya aramak için iki dakika bulamıyorsunuz. Yay burcu, bu sizin lehinize çalışabilir sanki kişiye ulaşırsanız, olumsuz bir yanıt almanız muhtemeldir. Bugün istediğiniz şey engellendi ve üstesinden gelmek zor. Bu enerjinin daha iyi kullanılması, vergileriniz gibi bazı zor evrak işleri üzerinde çalışmaktır.

Haftanın ortasına doğru, 30 Mart Çarşamba günü Venüs, Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapmak üzere ilerliyor. İş yerinde bir fırsat üzerinde kafa yoruyor olabilirsiniz. Yay, vardiya değişikliği yapabilir, farklı bir takıma geçebilir veya yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Ve bu yüksek profilli bir pozisyon olabilir. Bu, bu fırsatta ilerlerseniz gelecekteki promosyonları almanızı kolaylaştırabilir. Ama bu bir seçim. İstersen kalmaya da karar verebilirsin.


Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Oğlak burcu, bu hafta yeni zirvelere çıkmak için doğal tırmanma yeteneğinizi kullanıyorsunuz. Başarıya giden yolu buluyorsun.

Hafta 28 Mart Pazartesi günü, Kova burcundaki Venüs’ün finans evinizde gezegensel yöneticiniz Satürn ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Başarıya giden yolda bir gözünüz varsa, finansal hayatınızı düzene sokmaya çok odaklanmış olabilirsiniz. Oğlak, nakit zarfları dolduruyor veya fonları batırmak için hesaplar oluşturuyor olabilirsiniz. Bu tür bir aktivite başkalarını uyutabilirken, günü enerjik ve heyecanlı hissederek sonlandırabilirsiniz. Bu, daha fazla finansal fırsat elde etmeniz için enerjiyi açar. Para birçok yönden akabilir.

Haftanın ortasına doğru, 30 Mart Çarşamba günü Venüs, Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapmak üzere ilerliyor. Partnerinizden bir ültimatom alabilirsiniz. İlişkide ilerlemek isteyebilirler. Ve bu kişiyle ilgileniyor olsanız da, araya girmekten emin olmayabilirsiniz. Bir parçanız geri duruyor, ne olacağını görmek için bekliyor. Keşke daha emin hissetseydin. Bugün Oğlak, aşk söz konusu olduğunda bölünmüş hissedebilirsiniz.


Kova Burcu

Kova Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Kova, bu hafta kapıdan çıkmak için biraz daha yavaşsın, ama sonlara doğru işler olumlu bir hal alıyor.

Hafta 28 Mart Pazartesi günü, kendi Kova burcunuzda olan Venüs ile fiziksel benliğinizin evinizde Satürn ile kavuşum yapacak şekilde başlıyor. Kova, bugün biraz moralin bozuk olabilir. Belki hafta sonu aşırıya kaçtın ya da sadece yoğun bir ay oldu. Kendinize biraz zaman ayırmak harika bir fikir olacaktır. Programınızı boşaltmaya çalışın, böylece günü kendinize dikkat ederek geçirebilirsiniz. Bugün herhangi bir deadlift rekoru kırmayacağınız için spor salonunu atlamak isteyebilirsiniz. Bunun yerine, bir şekerleme düşünün.

Haftanın ortasına doğru, 30 Mart Çarşamba günü Venüs, Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapmak üzere ilerliyor. İş yerinde bir seçimle karşı karşıya kalabilirsiniz. Belki yönetim ofise geri dönmenizi ister veya belki ofise geri dönmek istersiniz, ancak bu, işe gidip gelme veya çocuk bakımı ile ilgili zorluklar anlamına gelebilir. Belki farklı bir ofise taşınıyorsunuz veya başka bir eyalette işe başlıyorsunuz. Kova, her iki tarafta da iyi ve kötü puanlarla tarttığınız seçenekler var. Ama muhtemelen en iyi seçim, sizi yeni bir yöne götürecek olandır.


Balık Burcu

Balık Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Balık, engellerin etrafında yeni yollar buluyorsun. Önünde açık bir yol var.

28 Mart Pazartesi günü, Venüs’ün Kova burcunda bilinçaltı evinizde Satürn ile kavuşum yapmasıyla hafta başlıyor. Balıklar, artık erteleyemeyeceğiniz okul veya iş için yaklaşan bir son tarih olabilir. Bu, bugün oldukça zorlu bir mücadele olabilir. Venüs arzuyu yönetir, ancak Satürn işleri zor, muhtemelen olduğundan daha zor hissettirir. O yüzden bahçeden büyük bir taş alın ve masanızın üzerine koyun. Bu Satürn’ü temsil ediyor ve belki de bu taş bugün bu sıkışmış enerjinin bir kısmını tüketecek.

Haftanın ortasına doğru, 30 Mart Çarşamba günü Venüs, Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapmak üzere ilerliyor. Yeni bir zihniyet benimsemeyi düşünebilirsiniz. Belki de küçük oynamaktan veya aşırı temkinli olmaktan bıktınız. Belki de başınıza gelenlerin değil, olayları nasıl yorumladığınızın tüm farkı yarattığının farkına varırsınız. Zihniyetinizi Büyüme Zihniyetine kaydırmak şu anda gerçekten faydalı olabilir. Bir şeyi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, onu bir macera olarak görün. Bir şeyler ters gittiğinde, deneyimden öğreneceğinizi bilin. Balık, yakında sınıfının zirvesinde olacaksın.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.