Haftalık Burç Yorumları (21 Mart – 27 Mart Haftası)

Bu hafta Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını neler bekliyor? Burçların 21 Mart – 27 Mart Haftasında aşk hayatında neler olacak? Burçların 21 Mart – 27 Mart haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Burçların 21 Mart – 27 Mart haftasında ilişki hayatı nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza cevap oluyoruz.

Koç Burcu

Koç Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Aries, normalden daha psişiksin.

Hafta 20 Mart Pazar günü, Merkür’ün Balık burcunda sezgi evinizde Jüpiter ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Bugün, bir bilgi hazinesi sandığını ortaya çıkarabilirsiniz. Rüya yorumunu keşfedebilir, Tarot kartlarını nasıl okuyacağınızı öğrenebilir veya psişik bir ortamla randevu alabilirsiniz. Koç, bu sana özel biri ve gelecekteki romantik bir karşılaşma hakkında bilgi verebilir.

21 Mart Pazartesi günü, dostluk evinizdeki Kova burcundaki Mars, kendi Koç burcunuzdaki Kayron ile 60’lık açı yapıyor. Bugün bir arkadaşınız iyileşmenize yardımcı olmak için size gelebilir. Koç, ihtiyacın olan ruhsal ve duygusal balsam bu olabilir. Sizi bir video oyununa veya sizinle bir film izlemeye davet etmeye hazır mikrodalga patlamış mısırla kapınıza gelmeleri mümkündür – şifa için mükemmel bir tarif.


Boğa Burcu

Boğa Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Boğa, etrafınızdakilere yardım etmek için adım atıyorsunuz.

Hafta, 20 Mart Pazar günü, Merkür’ün Balık burcunda, topluluk etkinlikleri evinizde Jüpiter ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Bugün, tanınmış bir otorite olabilirsiniz. Bahçıvanlıkta mükemmel olabilirsin. Bir inşaat işletmenizin sahibi olabilirsiniz. Başarılı bir hayır kurumu bağış toplama geçmişiniz var. Önemli yeteneklerinizden bazılarını bir topluluk kuruluşuna ödünç vermek isteyebilirsiniz.

21 Mart Pazartesi günü, kariyer evinizdeki Kova burcundaki Mars, Koç burcundaki Kayron ile altmışlık açı yapıyor. Bir iş arkadaşınız veya amirinizle olan ilişkinizde gelişme var. Belki tavırları değişmiştir ya da söylemlerini yumuşatmışlardır. Boğa, bu kişinin önümüzdeki iki hafta tatilde olması da mümkün. Her iki durumda da, muhtemelen Snoopy dansını yapıyorsunuz çünkü şu an için bu sorun çözüldü.


İkizler Burcu

İkizler Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

İkizler, işler iyi gidiyor.

Hafta, 20 Mart Pazar günü, Balık burcundaki Merkür’ün kariyer evinizde Jüpiter ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Bugün, bir terfi için sırada olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Bu, daha fazla sorumluluk, daha ilginç projeler ve yüksek profil anlamına gelebilir. Bir süredir bu duyuruyu bekliyor olabilirsiniz.

21 Mart Pazartesi günü, Mars Kova’da, hukuki meseleler evinizde, Koç’ta Kayron’u altmışlık yapıyor. İkizler, hukuki bir sıkıntıda bir sonuca varabilir. Bir mesele mahkeme dışında çözülebilir veya bir dava düşürülebilir. Ve bunun oldukça basit bir şekilde tamamlanması mümkündür. Yalnızca bir form göndermeniz veya bir çek yazmanız gerekebilir ve işlem tamamdır. Bugün işleri halletmek iyi hissettiriyor.


Yengeç Burcu

Yengeç Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Yengeç, bu hafta olasılıkları değerlendiriyorsun.

Hafta 20 Mart Pazar günü, Merkür Balık burcunda macera evinizde Jüpiter ile kavuşum yaptığında başlıyor. Bir video izledikten veya bir podcast dinledikten sonra, hepsini bir kenara atmaya ve yeni bir hayata başlamaya hazır olabilirsiniz. Yengeç, Everest Dağı’na tırmanmayı veya Pacific Crest Trail’de yürüyüş yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Nasıl dijital bir göçebe olunacağını veya küçük bir eve nasıl küçültüleceğini merak ediyor olabilirsiniz. Böyle bir yolculuk için planlar yapmak için harika bir gün. Kanser, bu harika bir başlangıç ​​olabilir.

21 Mart Pazartesi günü, yakınlık evinizdeki Kova burcundaki Mars, Koç burcundaki Kayron ile altmışlık açı yapıyor. Siz ve eşiniz harika bir makyaj sevişmesi yapabilirsiniz. Kanser, kavga etmemiş olabilirsin. Belki de sadece birbirinizi biraz sinirlendirdiniz. Ama şimdi her şeyi düzeltebilir ve bir çiftin masajı veya kanepede kucaklaşması ile her şeyi düzeltebilirsiniz.


Aslan Burcu

Aslan Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Leo, gökkuşağının sonunda senin için bir çömlek altın var.

20 Mart Pazar günü, Merkür Balık burcundayken, yatırım ve pasif gelir evinizde Jüpiter ile kavuşum yapacak şekilde hafta başlıyor. Bugün, bir beklenmedik düşüş alabilirsiniz. Hesabınızda fazladan para olabilir. Bu beklediğiniz para olabilir. Ve bu, önümüzdeki birkaç hafta boyunca bir dizi galibiyete yol açabilir. Birkaç hediye, hediye çeki veya diğer değerli eşyalar alabilirsiniz.

21 Mart Pazartesi günü, ilişkiler evinizdeki Kova burcundaki Mars, Koç burcundaki Kayron ile altmışlık açı yapıyor. İlişkinizin bazı yönlerini iyileştirmek için bir fırsat var. Leo, manevi bir insanla, danışmanla veya daha yaşlı, daha bilge bir akrabayla konuşuyor olabilirsin. Ve bu birey, içinden geçtiğiniz şeyi perspektife sokar. Aniden, her şeyi yeni bir şekilde görürsünüz. İşleri çok daha iyi hale getirmek için neleri değiştireceğinizi görebilirsiniz.


Başak Burcu

Başak Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Başak, etrafınızdaki havada neşe var.

Hafta 20 Mart Pazar günü, Merkür Balık burcundayken ilişkiler evinizde Jüpiter ile kavuşum yapacak. Partnerinizle veya yakın bir arkadaşınızla özel bir ilişkiyi kutluyor olabilirsiniz. Ya da okuldan bazı arkadaşlarınızla eski günleri konuşmak için bir araya gelebilirsiniz. Bu, şükran içinde ve şimdide yaşamakla ilgilidir. Bugün, uzun zamandır sahip olduğunuzdan daha mutlu ve daha mutlu hissederek uzaklaşabilirsiniz.

21 Mart Pazartesi günü, iş evinizdeki Kova burcundaki Mars, Koç burcundaki Kayron ile altmışlık açı yapıyor. Bir iş arkadaşınızla ilişkinizi geliştirme fırsatınız var. Belki bu kişi geçmişte çok sinir bozucu olmuştur, ancak bugün bu kişi hakkında bir şeyler öğrenebilirsiniz. Artık yaptıkları şeyleri neden yaptıklarını daha iyi anlıyorsunuz. Başak, bu takım arkadaşının yeni bir yanını görebilirsin.


Terazi Burcu

Terazi Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta Terazi, her şeyin karesini alıyorsun.

Hafta 20 Mart Pazar günü, Merkür’ün Balık’ta ev işleri ve rutinler evinizde Jüpiter ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Terazi, bugün yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Bahar temizliği yapıyor veya evi yukarıdan aşağıya doğru düzenliyor olabilirsiniz. Belki de, daha sonra dondurmak üzere lezzetli yemekleri bir araya getirerek, hafta için yemek hazırlıyorsunuz. Evrakları dosyalamak veya eski kayıtları parçalamak gibi sıradan işleri yapmak için iyi bir gün. Ve bugün, günlük işleri yapmanın daha iyi bir yolunu bulabilirsiniz.

21 Mart Pazartesi, Mars Kova burcunda, evinizde, Koç burcundaki Kayron ile altmışlık açı yapıyor. Terazi, sen ve sevgilin inişli çıkışlı birkaç gün geçirmiş olabilirsiniz, ancak bugün çok daha iyi olabilir. Ayak masajı veya omuz masajı yapabilir ve birbiriniz hakkında sevdiğiniz şeylerden bahsedebilirsiniz.


Akrep Burcu

Akrep Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Akrep, bu hafta çok talep görüyorsun.

Hafta 20 Mart Pazar günü, Merkür’ün Balık burcunda, romantizm ve macera evinizde Jüpiter ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Akrep, yakın zamanda yeniden bağlantı kurduğunuz biri tarafından bir aşk ilişkisi için takip ediliyor olabilirsiniz. Artık telefonunuz çalıyor veya bazı açıklayıcı emojiler de dahil olmak üzere metinler gidip geliyor olabilir. Bu, özellikle soyut olarak, baştan çıkarıcı bir eğlencedir. Ama derinlerde, bununla ilerlemek istediğinizden emin olmayabilirsiniz.

21 Mart Pazartesi günü, ailenizin evindeki Kova burcundaki Mars, Koç burcundaki Kayron ile altmışlık açı yapıyor. Ailenizden uzakta bir kişiyle bir araya gelebilirsiniz. Bugün, konuşmak istedikleri kişi siz olabilirsiniz. Size güvenmek ve itiraf etmek isteyebilirler (ki Akrep, kabul etmelisiniz, insanlar sırlarını size oldukça sık itiraf etme eğilimindedir). Günün sonunda, bazı sulu aile sırlarını biliyor olabilirsiniz.


Yay Burcu

Yay Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Yay, bir kutlama zamanı.

Hafta, 20 Mart Pazar günü, Merkür’ün Balık burcunda, aile evinizde Jüpiter ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Aile üyeleri bir araya gelmek veya bir dönüm noktası doğum gününü kutlamak için bir araya geliyor olabilir. Kızınız için bir baby shower partisine veya yeğeniniz için bir gelinlik partisine katılabilirsiniz. Ailenizi yemek masasının etrafında toplayabilirsiniz ki bu özel bir gün olarak adlandırılabilecek kadar nadir bir olay olabilir. Bu bir araya gelme zamanı.

21 Mart Pazartesi günü ulaşım evinizdeki Kova burcundaki Mars, Koç burcundaki Kayron ile altmışlık açı yapıyor. Yay, şehirde dolaşmanın daha iyi bir yolunu buluyor olabilirsiniz. Arabanız dükkânda olabilir ya da detaylı olarak alıyor olabilirsiniz. Ancak bir araca ihtiyacınız olup olmadığını da düşünebilirsiniz. Eve teslim, Uber ve Lyft artı bir elektrikli bisiklet ile arabanızı tamamen bırakabilirsiniz.


Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta Oğlak, istediğin şey için pazarlık yapabilirsin.

Hafta 20 Mart Pazar günü, Merkür Balık burcunda, sözleşmeler ve anlaşmalar evinizde Jüpiter ile kavuşacak. Bir iş sözleşmesine bakıyor olabilirsiniz. Bugün, bir sözleşmenin değiştirilmesi gerektiği anlamına gelse bile, tam olarak ne istediğinizi sorabilirsiniz. Bir zeyilname veya şart ekleyebilirsiniz. Anlaşmalar söz konusu olduğunda şans sizden yana.

21 Mart Pazartesi günü, Mars Kova burcunda, mülk evinizde, Kayron ile Koç’ta altmışlık açı yapıyor. Ailenizden biri size bir hediye verebilir. Oğlak, bu istediğin bir nesne olabilir ve şimdi oldu. Bu, sizi gülümseten eski bir eşya olabilir.


Kova Burcu

Kova Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Kova, refah bölgesindesin.

Hafta 20 Mart Pazar günü, Balık burcundaki Merkür ile para evinizde Jüpiter ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Fazladan bir miktar para hesabınıza girebilir, ancak düşüncesizce yeni bir elektronik parça veya gerçekten harika bir ceket satın aldığınız kadar çabuk gidebilir. Bugün anlık harcamalara dikkat edin.

21 Mart Pazartesi günü, kendi burcunuzda ve güven evinizdeki Mars, Koç’taki Kayron ile 60’lık bir açı yapıyor. Diğerleri size ne kadar iyi konuştuğunuzu veya son toplantıda harika bir sunum yaptığınızı söyleyebilir. Yazınızı veya öğretiminizi iltifat edebilirler. Kova, çevrende sana her zamankinden daha çok hayran olan insanlar var.


Balık Burcu

Balık Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta Balık, paylaşacak çok şeyin var.

Hafta, 20 Mart Pazar günü, kendi burcunuzdaki Merkür ile başlıyor ve güven evinizde Jüpiter ile kavuşuyor. Bugün Merkür, geniş, bilgili Jüpiter’e ses veriyor ve bu, başkalarına doğru olduğunu bildiğiniz şeyleri söyleyeceğiniz anlamına geliyor. Bir sınıfa ders veriyor veya çevrimiçi olarak bazı materyaller sunuyor olabilirsiniz. Balıklar, oturmak ve kendi anılarınızı yazmak veya yatak odanızdaki bir duvara şablon olarak kısa şiirler yazmak için harika bir zaman.

21 Mart Pazartesi günü, Mars Kova burcunda, hayallerinizdeki evinizde, Kayron ile Koç burcunda altmışlık açı yapıyor. Muhtemelen zaten oldukça şaşırtıcı rüyalar görmüşsünüzdür. Bugün, geleceğiniz için bir vizyona sahip olabilirsiniz. Ve bu rüya manzarasında yürürken ne kadar ilerlediğinizi, nasıl ilerlediğinizi ve iyileştiğinizi görebilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.