Haftalık Burç Yorumları (14 Mart – 20 Mart Haftası)

Bu hafta Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını neler bekliyor? Burçların 14 Mart – 20 Mart Haftasında aşk hayatında neler olacak? Burçların 14 Mart – 20 Mart haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Burçların 14 Mart – 20 Mart haftasında ilişki hayatı nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza cevap oluyoruz.

Koç Burcu

Koç Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Koç, hafta puslu başlıyor ama mutlu bir şekilde bitebilir.

Hafta 13 Mart Pazar günü Balık burcundaki güneşin sınır tanımayan evinde Neptün ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Bugün işler biraz bulanık görünebilir. Belirli aktiviteler planlamış olabilirsiniz, ancak bunun yerine saatlerce komik TikTok videoları izleyerek telefonunuzda gezinirsiniz. Koç, bugün biraz dua veya meditasyon yapabilirsin. Balkonda oturup bulutları izlemenin ve arkadaşlarınıza ve ailenize olumlu mesajlar göndermenin manevi ve duygusal faydaları vardır. Geleceğinizi görselleştirmek için iyi bir zaman. Ancak bugün dikkatinizin dağılması çok kolay ve YouTube tavşan deliğinden aşağı indiğinizde, akşama kadar hava almak için geri gelmeyebilirsiniz.

Haftanın ortasına doğru, 17 Mart Perşembe günü Balık burcundaki Merkür, finans evinizde Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Bugün zihinsel olarak çeviksiniz ve yeni gelir kaynakları keşfetmek ilginizi çekebilir. Her şey zihninizde birbirine tıklıyor. Eski sorunlara yeni çözümler buluyorsunuz. Koç, kendine zevk aldığın aktiviteler için daha fazla zaman tanımak için sıkıcı görevleri nasıl otomatikleştireceğine bak. Son teknolojik atılımlar yoluyla pasif gelir elde etmenin yeni yollarını keşfetmek güzel.


Boğa Burcu

Boğa Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Boğa, bu hafta çok beğenildin.

Hafta 13 Mart Pazar günü Balık burcundaki güneşin dostluk evinizde Neptün ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Bugün bir arkadaşınızla aranızdaki çizgiler bulanık olabilir. Oldukça yakınlaşıyor olabilirsiniz (belki de dudaklarınız yanlışlıkla yanaklarını fırçaladığında). Ve şimdi bu kişiyi düşünmeden duramazsın. Muhtemelen onlar da seni düşünüyorlar ve mesajlar ikiniz arasında gidip gelebilir. Bu aşık olmak için harika bir gün.

Haftanın ortasına doğru, 17 Mart Perşembe günü Balık burcundaki Merkür, kendi Boğa burcunuzda ve kişisel başarı evinizde Uranüs’e altmışlık açı yapıyor. Boğa, beynin bugün bir bilgisayar gibi. Bir anda derin hesaplamalar yapabilir ve sayı satırlarını hesaplayabilirsiniz. Bu, evin her köşesinde WiFi’nin nasıl alınacağı gibi bilgisayardaki zor bir sorunu çözmek için harika bir zaman.


İkizler Burcu

İkizler Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

İkizler, bu hafta büyük bir auranız var.

Hafta 13 Mart Pazar günü Balık burcunda güneşin ün ve şöhret evinizde Neptün ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Bugün yayınladığınız bir şey viral olabilir. Kişiden kişiye geçebilir ve arkadaş çevrenizin çok ötesine geçebilir. Uzak yerlerden yabancılardan yorumlar alabilirsiniz. İkizler, bu daha fazla takipçi edinmek için harika bir fırsat, bu yüzden kendinize olumlu ve gerçek bir şeyler gönderin.

Haftanın ortasına doğru, 17 Mart Perşembe günü, Ezoterik sanatlar evinizde Balık burcundaki Merkür, Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Bugün, astrolojiyi incelemek, doğum haritanıza bakmak ve yönleri betimlemek konusunda ciddi olabilirsiniz. Ya da sarkacın hareketlerini nasıl okuyacağınızı ve onu nesneleri bulmak ve derin soruları yanıtlamak için kullanmayı öğreniyorsunuzdur. Özellikle konuyla ilgileniyorsanız, çok fazla bilgiyi özümseme konusunda bir yeteneğiniz var. Çalışmak istediğiniz bir şey arayın ve bugün zaman ayırın. Bunu birçok düzeyde anladığınızı göreceksiniz.


Yengeç Burcu

Yengeç Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Yengeç burcu, bu hafta birçok alanda uyum buluyorsunuz.

Hafta 13 Mart Pazar günü Balık burcundaki güneşin maneviyat ve din evinizde Neptün ile kavuşum yapmasıyla başlar. Bir süredir gitmemiş olsanız bile, bugün kiliseye gitmek gibi hissedebilirsiniz. Yengeç, farklı bir mezhep veya hatta farklı bir din keşfediyor olabilirsiniz. Budist kilisesine gidebilir veya farklı türde bir manevi uygulamayı keşfedebilirsiniz. Ya da belki dışarıda, doğada, çam ağaçlarının ve ormanlık yaratıkların etrafında kendi yönteminizle ibadet ediyorsunuz. Bu, dua ve saygılı meditasyon yoluyla Evrene yaklaşmak için mükemmel bir gün.

Haftanın ortasına doğru, 17 Mart Perşembe günü, Balık burcundaki Merkür, teknoloji evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Teknoloji hakkında ne hissederseniz hissedin, bugün onun için bir hüneriniz var. Bilgisayarınızın başında otururken aklınıza doğru sorular geliyor ve bir anda Google arkadaşınız oluyor ve aradığınız cevapları size getiriyor. Cancer, videoları nasıl düzenleyeceğinizi, ilk podcast’inizi nasıl yükleyeceğinizi veya sürükle ve bırak teknolojisini kullanarak işletmeniz için bir web sitesini nasıl kolayca oluşturabileceğinizi araştırıyor olabilirsiniz.


Aslan Burcu

Aslan Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Leo, bu hafta sezgilerin seni bir para fırsatına yönlendirebilir.

Hafta 13 Mart Pazar günü Balık burcunda güneşin yatırım ve pasif gelir kaynakları evinizde Neptün ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Hayalleri gerçeklerden ayırmanın zamanı geldi. Birçok Bitcoin türevinden birinin çılgın spekülasyonları hakkında çok heyecanlanabilirsiniz. Ya da borsa düştükçe fırlayacağını umarak altına sahip olmayı hayal ediyorsunuz. Bugün, hem iyiyi hem de olumsuzu görme kapasitesine sahipsiniz. Şu anda sahip olduğunuz sezgisel enerji ile eğilimleri hissedebilirsiniz ve bu sizi fırsatlarla aynı hizaya getirebilir. Leo, almak için kollarını aç.

Haftanın ortasına doğru, 17 Mart Perşembe günü Balık burcundaki Merkür, kariyer evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Bugün özellikle harikasınız, herkesten kaçan bir çözüm buluyorsunuz. Yenilikçi hissediyorsunuz ve hayatınızı biraz daha kolaylaştıracak her şeyi otomatikleştirme arzunuz olabilir. Bu, programınız için sistemler, iş akışınız için makrolar veya otomatik yanıtlayıcılar kurmak için iyi bir zamandır, böylece e-postaları yanıtlamak zorunda kalmazsınız.


Başak Burcu

Başak Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Başak, bu hafta romantik bir karşılaşma yaşayabilirsiniz.

Hafta 13 Mart Pazar günü Balık burcundaki güneşin ilişkiler evinizde Neptün ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Aşk arıyorsanız, bugün romantizm bulabilirsiniz. Başak, bu mutlaka sağlam bir ilişki olacağı anlamına gelmez, ancak kalbini eriten güzel bir çift göze sahip olabilirler. Bugün kendinizi romantizme kaptırabilir, birinin kulağınıza fısıldayan tatlı sözlerine kapılabilirsiniz. Zaten bir aşk ilişkiniz varsa, bunu bir şampanya ve çilek akşamı yapın ya da yatağa gül yaprakları serpin.

Haftanın ortasına doğru, 17 Mart Perşembe günü, Balık burcundaki Merkür, macera evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Bugün özellikle canınız sıkılabilir ve özgürleşmeye hazır olabilirsiniz. Başak, iş yerinde nasıl masanızdan bağımsızlaşabileceğinizi ve yolda nasıl para kazanabileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Evinizi satıp bir minibüs almak veya çocuklarınızı bir yelkenliye bindirip daha önce hiç gitmediğiniz yerlere gitmek isteyebilirsiniz. Bunlar büyük hayaller ve şimdi ileriye doğru birkaç adım atabilirsiniz. Bugün, çılgınca tahmin edilemez olabilirsiniz ve bu, geleceğinize fayda sağlayabilir.


Terazi Burcu

Terazi Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Terazi, iç dengenizi bulmanın zamanı geldi.

Hafta 13 Mart Pazar günü Balık burcundaki güneşin takvimler ve rutinler evinizde Neptün ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Terazi, bugün bir programa uymak özellikle zor. Önemli bir doğum gününü kaçırabilir, bir toplantıya geç kalabilir (sizin liderlik ettiğiniz ve patronunuzun izlediği bir toplantı) veya tüm gün boyunca kendinizi rahatsız hissedebilir, bir görevden diğerine geçerek hiçbir şey başarıyormuş gibi hissetmeyebilirsiniz. Duygusal bir karmaşa içinde erimek yerine, ideal gününüzü görselleştirmek için bugün birkaç dakika bulun. Bu gelecek için bir tohum ekiyor.

Haftanın ortasına doğru, 17 Mart Perşembe günü, Balık burcundaki Merkür, para ve yatırım evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Terazi, pasif gelir, spekülasyon ve öz sermaye kitle fonlamasının geniş dünyasına kafa kafaya dalıyor olabilirsiniz. Yakında kafanız matematiksel hesaplamalar ve Bitcoin moda sözcükleri ile doldurulabilir. Bir podcast diğerine ve ardından diğerine yol açar. Ancak bugün, karmaşık ilkeleri anlama ve olayları yeni bir şekilde görme konusunda büyük bir yeteneğiniz var. Bugün, finansal bir soruyu çözebilirsiniz.


Akrep Burcu

Akrep Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Akrep, romantik bir fırsatın var.

Hafta 13 Mart Pazar günü Balık burcundaki güneşin romantizm ve macera dolu evinizde Neptün ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Siz ve sevgiliniz birlikte romantik bir tatil planlıyor olabilirsiniz. Belki bir gemi yolculuğuna çıkıyorsunuz veya bir Yunan adasını keşfetmeye gidiyorsunuz. Akrep, yiyecek yetiştirmek için arazi ve belki biraz tavuk ile kendi inşa ettiğin bir evin olduğu bir çiftlik hayal ediyor olabilirsin. Sevgilinizle veya gelecekte tanışabileceğiniz ikiz alevinizle bir gelecek tasavvur etmek için mükemmel bir gün.

Haftanın ortasına doğru, 17 Mart Perşembe günü, Balık burcundaki Merkür, ortaklık evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Akrep, bugün çok zeki ve çok yardımsever bir insanı kendine çekebilirsin. Bu kişi, web sitenizi nasıl oluşturacağınızı, bir NFT satın alacağınızı veya verimliliğinizi nasıl üçe katlayacağınızı size gösterebilir. Ünlü olabilirler ve onlarla bir Zoom semineri veya bir YouTube videosu aracılığıyla etkileşime geçebilirsiniz. Bugün, yeni fikirler ve yeni bir yön alıyorsunuz.


Yay Burcu

Yay Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Yay burcu, bu hafta ayağınızı yere basmanız gerekebilir.

Hafta, 13 Mart Pazar günü, Balık burcundaki güneşin evinizde ve ailenizde Neptün ile kavuşum yapmasıyla başlar. Ailenizden biri bugün sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ayrıca, bu kişiyle sınırlarınızın çok katı olduğunu bulamayabilirsiniz. Yay, onları seviyorsunuz, ancak dramalarından veya bazı bağımlılık yapan davranışlara bağlılıklarından bıkmış olabilirsiniz. Şu anda özellikle yararlanılmış hissediyorsanız, en azından bugün için bu kişiden kaçınmak isteyebilirsiniz.

Haftanın ortasına doğru, 17 Mart Perşembe günü, Balık burcundaki Merkür, iş evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Yay, bugün bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. İş yükünüzü çok daha hafif hale getirmenin bir yolunu bulabilirsiniz. Bu, bir sistemi otomatikleştirmek veya bazı işleri başka birine devretmek olabilir. Yöneticinize yaptığınız bazı işlerin ne kadar gereksiz olduğunu gösterebilirsiniz. Bu, işinizi kolaylaştırma fırsatınızdır ve sonunda her ay saatlerce tasarruf edebilirsiniz.


Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Oğlak, sanatsal yönünüz ortaya çıkıyor.

Hafta 13 Mart Pazar günü, Balık burcundaki güneşin sanat ve müzik evinizde Neptün ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Bugün en sevdiğiniz grubun konser biletleri olabilir ya da mutlu bir şekilde bir film festivaline gidiyorsunuz. Oğlak burcu, müzik çalabilir ve sahnede arkadaşınızın grunge grubunda çalıyor olabilirsiniz. Sanat dersleri veya çalışmalarınızı bir galeride sergilemek için harika bir gün. En son suluboya tebrik kartlarınızı Facebook’ta yayınlamak veya el yapımı takılarınızın fotoğraflarını Etsy mağazanıza yüklemek isteyebilirsiniz.

Haftanın ortasına doğru, 17 Mart Perşembe günü Balık burcundaki Merkür, risk alma evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Bugün, muhtemelen yatırım yapmak, bir iş satın almak veya bir yan iş başlatmak gibi bazı hesaplanmış riskler almayı düşünebilirsiniz. Oğlak burcu, gidere karşı potansiyel geliri ve karı terse karşı aşağı doğru hesaplıyor olabilirsiniz. Karmaşık hesaplamalar yapma ve olayları yeni ve benzersiz şekillerde görme yeteneğiniz bugün çok güçlü. Ya da bu enerjiyi video oyunları oynayarak kullanabilirsiniz.


Kova Burcu

Kova Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Kova burcu, bu hafta fantezi uçuşlarına maruz kalabilirsiniz.

Hafta 13 Mart Pazar günü başlıyor, Balık burcunda güneş alım satım evinizde Neptün ile kavuşuyor. Kova, özellikle gösterişli yeni bir araba veya çok güzel bir saat düşünürken fevri davranabilirsiniz. Kova, ne kadar iyi görüneceğinizi hayal ederek reklam hype’ına kapılabilirsiniz. Ancak bu satın alma büyük olasılıkla bütçenizi aşıyor. Bugün, kurnaz satış elemanlarından kaçının ve plansız satın almalar yapmaya takıntılı olduğunuza dikkat edin.

Haftanın ortasına doğru, 17 Mart Perşembe günü, Balık burcundaki Merkür, mesken evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Sanki bugün fazladan IQ puanlarınız var. Eski sorunları yeni bir şekilde çözebilirsiniz. Kova, kimin çaldığını görmek için akıllı bir kapı zili takıyor olabilirsin. İdeal sıcaklığınızı bilen bir akıllı termostat takabilirsiniz. Tost makinenizin programlanabilir bir beyni olabilir. Bu enerjinin en iyi kullanımı, işleri farklı yapmak, rutinleri kırmak ve daha az çabayla daha üretken olmanın yollarını bulmaktır.


Balık Burcu

Balık Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Balık, başkaları seni senin görmek istediğin gibi görür. Hafta 13 Mart Pazar günü Balık burcundaki güneşin (doğum günün kutlu olsun!) kişisel evinizde Neptün ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Bir Balık olarak, tarzınızı istediğiniz gibi değiştiren doğal bir şekil değiştiricisiniz. Dezavantajı, garsonun siparişinizi gözden kaçırması veya Uber sürücüsünün sizi görmemesi ve gitmesidir. Ama bu yeteneğin kesinlikle bir artısı var. Bugün, tamamen yeni bir insana dönüşebilirsiniz. Farklı giysiler giyin, daha dik durun, farklı yürüyün ve başkalarıyla etkileşime girerken kendinizi olmak istediğiniz kişi olarak hayal edin.

Haftanın ortasına doğru, 17 Mart Perşembe günü, Balık burcundaki Merkür, düşünce evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Bugün, başkaları bir cümle kuramadan soruları yanıtlayan bir dahi olabilirsiniz. Balıklar, verimlilikle ilgili bir kitabı hızlı okuyabilir, sadece eğlence için Riemann Hipotezi üzerinde çalışabilir veya Skillshare’de hazırladığınız bir video kursunda bilginizi paylaşabilirsiniz. Bu, eğilmek ve mümkün olduğunca çok şey yapmak için iyi bir gün. Bunu bugün yapın çünkü bu içsel ateş ve coşku birkaç gün içinde o kadar parlak yanmayabilir.

Güven evinizdeki Balık burcundaki güneş, 18 Mart Cuma günü Oğlak burcundaki Plüton ile 60’lık açı yapıyor. Aynı gün, ilişkiler evinizi aydınlatan Başak burcunda bir dolunay var. Bugün, yakın ve samimi bir ilişkiye sahip olmanızı engelleyen bir engelin aniden farkına varabilirsiniz. Balık, bu nasıl çözüleceğini anında göreceğiniz bir aile kalıbı olabilir. Veya geçmişte incinmiş olmanın sizi gelecekten korumak için tuğladan bir duvar inşa etmenize neden olduğunu fark edebilirsiniz. Balık, bugün bir balyozun var ve o duvarı yıkabilirsin.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.