Günlük Burç Yorumları 24 Mart 2022

24 Mart Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 24 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burcu, iletişimsel Merkür ile bağlantı kurarak, dokuzuncu ve on ikinci evlerinizi harekete geçirdiğinden, sezginiz bugün yükselecek. Ne yazık ki, görevlere odaklanmayı zor buluyorsanız, artan hassasiyetleriniz bir yük haline gelebilir ve bu da güne başlamadan önce kendinizi odaklamanızı önemli hale getirir. Neyse ki, bu öğleden sonra ay sabit Oğlak burcuna geçtiğinde çok daha topraklanmış hissedeceksiniz. Bu enerjiyi, sabahın erken saatlerinde yol kenarına düşmüş olabilecek sorumlulukların üstesinden gelmek için kullanın. Kendinizi çok fazla zorlamamaya çalışın yoksa günün sonunda kendinizi tükenmiş hissedebilirsiniz.


Boğa Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, Yay burcu ve iletişimsel Merkür arasındaki sert bağlantı sayesinde, arkadaşlarınız bu sabah sizden fazla ilgi istiyor olabilir. Arkadaşlarınız işe odaklanmayı zorlaştırıyorsa, sınır koymaktan suçluluk duymayın, ancak günün ilerleyen saatlerinde onlara yetişeceğinize söz verin. Şans eseri, bu öğleden sonra Luna, Oğlak burcuna ve haritanızın maneviyatı yöneten sektörüne girdiğinde daha toparlanmış hissedeceksiniz. Perdenin ötesinden gelen yeni fırsatlar ve işaretler için gözlerinizi dört açın, çünkü evren yolunuz boyunca size yardım etmeye istekli olacaktır.


İkizler Burcu

24 Mart 2022 Perşembe İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İster sert bir şekilde eziliyor olun, sevgilinizle tartışıyor olun, ister mutlu bir şekilde aşık olun, Yay burcu ve Balık burcundaki Merkür arasındaki sert bağlantı sayesinde kalbiniz işinizin önüne geçebilir. Zihninizi ilişkinizden uzak tutmak zor bir görev olabilir, bu da yapılacaklar listenizi küçük, yönetilebilir adımlara ayırmanızı önemli hale getirir. Neyse ki, Luna dengeleyici Oğlak burcuna girdiğinde bu öğleden sonra hava değişecek. Bu enerjiyi, bu sabah beyninizde beliren örümcek ağlarını sallamak için kullanın ve özellikle bir çatışmaya kapıldıysanız, kişisel gücünüze adım atmaktan korkmayın.


Yengeç Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabah Yay burcunun Merkür ile birleştiği ve kafanızı ilahi ilhamla doldurduğu için zihniniz bazı uzak yerlere seyahat edecek. Ne yazık ki, bu hayali titreşimler, işe odaklanmak zorlaşabileceğinden önceliklerinizin önüne geçebilir. Sabah lojistik bir mücadele gibi görünse de, bu öğleden sonra ay gerçekçi Oğlak burcuna girdiğinde çok daha net olacaksınız. Bu ay yerleşimi size kesinlikle bir gerçeklik kontrolü sağlayacak olsa da, auranıza yumuşak ama zorlu bir enerji getirmeye de hazır. Kendinize şu anda biraz zarafet gösterin ve gün sona ermeden önce biraz öz bakım uyguladığınızdan emin olun.


Aslan Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Yay burcunda yoluna devam ederken kendinizi yükselmiş, ilham almış, enerji dolu ve günü fırtınalı bir şekilde geçirmeye hazır hissedeceksiniz. Ne yazık ki, iyimser eğiliminiz başkaları için biraz yoğun olabilir, bu da gün içinde hareket ederken topraklanmış kalmanızı ve sağlıklı bir benlik duygusunu korumanızı önemli hale getirir. Öğleden sonra Luna ciddi Oğlak burcuna geçtiğinde, odağınızı kişisel görevlere ve profesyonel sorumluluklara kaydırdığında bir değişiklik fark edeceksiniz. Özellikle bu AM’de çok eğlendiyseniz, ilgilenmeniz gereken herhangi bir işi yakalamak için bu titreşimleri kullanın.


Başak Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Öz bakım için yeterince zaman ayırmadıysanız, bu sabah Yay burcunun Merkür ile kare açı yaptığında bunu hissedebilirsiniz. Görevlere odaklanmakta zorlandığınızı fark ederseniz, psişenizde birikmiş olan tüm stresi serbest bırakmak için birkaç dakikanızı nefesinize odaklamak isteyebilirsiniz. Neyse ki, ay, Oğlak burcunu ve haritanızın eğlenceyi yöneten sektörünü dengelemeye başladığında, bu titreşimler öğleden sonraya kadar dağılacak. Bu enerjiyi saçınızı dökmek için bir bahane olarak kullanın, size en çok keyif veren aktivitelere veya işe odaklanmayı seçin.


Terazi Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Tatlı Terazi, Yay burcu ve beyin Merkür arasındaki sert bağlantı sayesinde bu sabah sorumluluklarınızın altında ezilmiş hissedebilirsiniz. Yapılacaklar listeniz çok geniş olsa da, her şeyi aynı anda halletmek için kendinize çok fazla baskı yapmamaya çalışın ve ihtiyacınız olduğunda yardım istemekten çekinmeyin. Bu öğleden sonra Ay Oğlak burcuna ve dördüncü evinize geçtiğinde odağınız değişecek. Bu kozmik iklimi, önce kendinize yardım etmezseniz kimseye yardım edemeyeceğinizi bilerek, biraz soluklanmak için bir bahane olarak kullanın.


Akrep Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, Yay burcunda Merkür ile sert bir kare açı oluşturduğundan, bugün kendinizi ikinci kez tahmin etmeye çalışmayın. Bu titreşimler, dikkatli olmazsanız güvensizlik duygularına yol açabilir, bu da olumlu onaylamalar ve destekleyici arkadaşlıklarla güveninizi artırmanızı önemli kılar. Luna, Oğlak burcuna ve haritanızın zihinsel berraklığı yöneten sektörüne girdiğinde, bu öğleden sonra bir değişim kendini gösterecek. Bu kozmik iklim, daha önce karşılaştığınız herhangi bir korkudan kurtulmanıza yardımcı olabilir, ancak kendinizle biraz gerçekçi olmanız ve gücünüzü ve kişisel gücünüzü hatırlamanız gerekebilir.


Yay Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay, pragmatik Oğlak burcuna girmeden önce Merkür ile sert bir bağlantı kuruyor. Son zamanlarda dakikada bir mil gidiyorsanız, evren sizi yavaşlamaya ve nefesinizi düzenlemeye zorlarken, şu anda size yetişebilir. Bu enerjiyi, en iyi arkadaşınızla planlarınızı ertelemek anlamına gelse bile, akşamı evde geçirmek için bir bahane olarak kullanın. Muhtemelen ciddi bir dinlenmeye ve rahatlamaya ihtiyacınız var, bu da bu gece kendinizi besleyici yiyeceklere, rahat pijamalara ve bol bol kişisel bakıma adamanız önemli.


Oğlak Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Deniz Keçisi, Yay burcundaki Ay iletişimsel Merkür ile sert bir bağlantı oluşturduğundan, bu sabah sözlerine dikkat etmen gerekebilir. Bu enerji, arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınız tarafından rahatsız olmanıza neden olabilir, bu da güne sessiz bir şekilde yaklaşmanın en iyisi olabileceği anlamına gelir. Neyse ki, bu öğleden sonra ay burcunuza doğru ilerlerken ve bu AM kozmik yolunuzda ortaya çıkan tümsekleri yumuşatırken çok daha iyimser ve kendiniz gibi hissedeceksiniz. Bu titreşimleri, önümüzdeki birkaç gün boyunca, özellikle de kişisel veya profesyonel hedefleri beslemeye gelince, kendinizi ilk sıraya koymak için bir bahane olarak kullanın.


Kova Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, bu sabah başkalarının ne dediği veya senin hakkında ne düşündüğü hakkında endişelenmemeye çalış, çünkü Yay burcu Merkür ile sert bir kare açı yapıyor. Başkalarının arkanızdan konuştuğunu hissedebilirsiniz, ancak gerçek arkadaşlarınızın böyle dedikodulara karışması pek olası değildir. Nefret edenlerin her zaman bir düzeyde var olacağını unutmayın ve onların karanlık titreşimlerinin ancak izin verirseniz sizi aşağı çekebileceğini unutmayın. Ay dünyevi Oğlak burcuna girerken, bu öğleden sonra bir değişim hissedeceksiniz ve sizden sakinleşmenizi ve merkezinizle yeniden bağlantı kurmanızı isteyecek.


Balık Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burcu, iletişimsel Merkür ile kare açı yaptığından, bu sabah profesyonel dedikodulara kapılmaktan kaçının. Meslektaşlarınızla tartışmak gerçek olsa da, sözleriniz sonunda size musallat olmak için geri gelebilir. Neyse ki, öğleden sonra gelirken bu dengesiz titreşimler dağılacak ve Luna istikrarlı Oğlak burcuna geçiş yapacak. Bu kozmik iklim, bağlarınızı güçlendirmeye yardımcı olabilir ve evrenin, günün erken saatlerinde ağzınızı kapalı tuttuğunuz için sizi ödüllendirmesi muhtemeldir. Bu akşamı, kısa bir telefon görüşmesi veya metin alışverişi yoluyla da olsa arkadaşlarınızla görüşmek için kullanın.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.