Günlük Burç Yorumları 23 Mart 2022

23 Mart Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 23 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

23 Mart 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç, bu sabah Yay burcunda şifalı asteroit Chiron ile bağlantı kurarken ruhsal huzur ve iyimserlik seni bulacak. Bu enerjiyi, kendinize olan güveninizi ve benlik duygunuzu artırmanın yollarını arayarak bazı radikal öz-sevgiyle meşgul olmak için bir bahane olarak kullanın. Luna ve Mars arasındaki tatlı bir açı, sizi sosyalleşme havasına sokacak, ancak arkadaşlarınızın ilgilenmeniz gereken sorumlulukların önüne geçmesine izin vermemeniz gerektiğini unutmayın. Aksi takdirde, yapılacaklar listeniz yüzünden uykunuz kaçabilir.


Boğa Burcu

23 Mart 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, bu sabah Yay burcu ve şifalı asteroit Chiron arasındaki pozitif etkileşim sayesinde şifa sizi derin bir seviyede bulacak. Bu kutsal titreşimlerden en iyi şekilde yararlanmak için işten önce bir meditasyon seansı almak için biraz zaman ayırın. Luna, yönetici gezegeniniz Venüs’e bir öpücük göndererek, ofiste geçen yoğun bir günün ardından kendinizi tedavi etmeniz için size ilham verirken, iş gününüz yüksek bir notla kapanacak. Bu kozmik iklimi, süslü bir akşam yemeği, rahat terlikler ve belki de en sevdiğiniz çevrimiçi butikten biraz perakende terapi almak için bir bahane olarak kullanın.


İkizler Burcu

23 Mart 2022 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabah kendinizi ortaya koymaktan korkmayın, tatlı İkizler, özellikle platonik veya romantik ilişkiler söz konusu olduğunda. Bu sabah Yay burcu ve Kayron arasındaki tatlı bir dans kalbinize şifa getirebilir, ancak sizi yükseltecek pozitif ilişkilere yönelmeniz gerekecek. Bu arada, yönetici gezegeniniz Merkür, gün boyunca rüya gibi Neptün’e uyum sağlar ve sizi yaratıcılık ve zarafetle kutsar. Bu enerjiyi profesyonel vizyonlarınızı iletmek için kullanın çünkü bu titreşimler kesinlikle ofiste ilerlemenize yardımcı olabilir. Ayrıca insanlara ilham verme ve onları harekete geçirme gücüne de sahip olacaksınız, bu nedenle sesinizi kullanmanız çok önemli olacak.


Yengeç Burcu

23 Mart 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimsel Merkür ve rüya gibi Neptün arasındaki kozmik ittifak sayesinde gününüz mistisizmle dolu olacak tatlı Yengeç. Bu titreşimler, haritanızın maneviyatı yöneten sektörüne bir hareketlilik getirecek, sizi içinizde ve çevrenizde var olan yaşam gücüyle uyumlu hale getirecek. Eşzamanlılıklar ve ötesinden gelen işaretler için gözlerinizi dört açın, ancak hayallerinizi not etmeniz de aynı derecede önemli olacaktır. Evren önünüzdeki yolu ve bu yolda yürümek için hangi adımları atmanız gerektiğini aydınlatırken, geleceğinizi büyük ayrıntılarla görselleştirmek için eşsiz bir fırsatınız olacak.


Aslan Burcu

23 Mart 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burcu ve Chiron arasındaki tatlı bağlantı sayesinde, sevgili Aslan, sanat, kelimeler ve hatta moda yoluyla kendinizi ifade etmek bu sabah ruhunuza şifa getirecek. Bu enerjiyi özür dilemeden kendiniz olmak için bir bahane olarak kullanın ve evren bunun için sizi ödüllendirecektir. Luna, tatlı Venüs’e bir öpücük üflerken bu akşam aşk bölümünde işler ilginçleşebilir. Eğer bir ilişkiniz varsa, bae ile ortalığı karıştırmaya çalışın. Şu anda bekarsanız, özellikle bir hobiyi benimsiyor veya kişisel ilgi alanlarınızı araştırıyorsanız, bu titreşimler kendinizi geliştirmek için mükemmeldir.


Başak Burcu

23 Mart 2022 Çarşamba Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür mistik Neptün’e uyum sağlarken, ister bekar ister bir ilişki içinde olun, romantizm bugün sizi bulacaktır. Bu gezegensel ittifak, sizi birkaç saatliğine de olsa gerçeklikten kaçmak için mükemmel, rüya gibi bir havayla kutsayacak. Sorumluluklarınızdan kaçmamaya çalışın, yoksa daha sonra yetişmeye çalışırken takılıp kalabilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa, sevgilinizin ayaklarını yerden keserken bağınızı güçlendirecek güzel bir şey yapmaya çalışın. Bekarsanız, bu enerji iyi yemek yemek, banyoda kaybolmak ve akşamı ciddi bir rahatlama ve kişisel bakıma ayırmak için idealdir.


Terazi Burcu

23 Mart 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burcunun şifalı asteroit Chiron ile birleştiği bu sabah kendinize ve sevdiklerinize birkaç nazik söz söylemek için biraz zaman ayırın. Pozitifliğin şu anda özel bir ağırlığı olduğunu göreceksiniz, bu da iyimserliği benimsemenizi ve teşvik etmenizi önemli kılıyor. Luna, yönetici gezegeniniz Venüs’e bir öpücük gönderdiğinde, şans sizi akşam bulacak. Sesiniz uzaklara gidecek ve insanlar benzersiz bakış açınızı takdir edecek, bu nedenle iş fikirlerinizi paylaşmak olduğunda geri adım atmayın. Bu titreşimler, arkadaşlarınızla görüşmek için de mükemmeldir, bu yüzden BFF’nize biraz sevgi gönderdiğinizden emin olun.


Akrep Burcu

23 Mart 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, bugün biraz daha yavaş hareket etmek için kendinize izin verin, günlük rutininizi sürdürürken manzaralı yolu tercih edin. Beşinci evinizdeki Merkür ve Neptün arasındaki kozmik ittifak sayesinde auranız hafiflik ve zarafetle kutsanacak. Bu titreşimler aynı zamanda hedefleriniz hakkında beyin fırtınası yapmak için mükemmeldir ve mantığınızı terk etmeden kendinize hayal kurmak için yer vermenizi önemli hale getirir. Luna, yönetici gezegeniniz Mars’a bir öpücük gönderirken, tutkularınızı beslemenin bu öğleden sonra kolayca geldiğini göreceksiniz. Bu akşam evde sıcacık bir gece geçirmeye söz vererek kendinize biraz zaman ayırdığınızdan emin olun.


Yay Burcu

23 Mart 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzdan geçerken, şifalı asteroit Chiron ile tatlı bir bağlantı paylaşırken, sevgili Yay bugün şımarık tarafınızdan saklanmayın. Bu kozmik iklim, auranıza ışıltılı bir coşku getirerek otantik benliğinizi kucaklamanızı isteyecektir. Bu öğleden sonra Luna tutkulu Mars’a bir öpücük göndererek, uğrunda savaşmanızı ve hayallerinizi inşa etmenizi kolaylaştırırken, sözlerinizin arkasına eylem koymak için motive olacaksınız. Ancak, bu akşam ayın tatlı Venüs ile birleştiği, size ve sevdiklerinize romantizm ve mutluluk getirdiğinde daha yumuşak tarafınızı kucaklamak isteyeceksiniz.


Oğlak Burcu

23 Mart 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, bu sabah sakinliğe eğilmek için biraz zaman ayırın, Yay burcu şifalı asteroit Chiron ile bağlantı kurarken, merkezinize dokunmanızı istiyor. Bu titreşimler ruhunuza huzur ve şifa getirebilir, ancak içeri girmeye istekli olmanız gerekir. Bu öğleden sonra Luna tutkulu Mars’a bir öpücük gönderip sizi iradenizle yeniden bağdaştırırken sizi engelleyen davranış kalıplarından kurtulma fırsatınız olacak. Bu enerjiyi, özellikle geçmişte kendinizi geride tutmaktan suçlu bulduysanız, kişisel önceliklerinize yeniden bağlanmak için kullanın.


Kova Burcu

23 Mart 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür puslu Neptün’e yaklaşırken, haritanızın maddi alemleri yöneten bölümünü harekete geçirirken, tatlı Kova bugün gerçekliğinizi rüya gibi bir vibe dolduracak. Minnettarlığınızdan yararlanırken sıradan güzellikleri bulmaya çalışın, çünkü bu, evrene daha hafif ve daha bağlı hissetmenize yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, Yay burcu on birinci evinizden geçerken kendinizi sosyal medya platformlarınıza doğru çekilirken de bulabilirsiniz. Takip eden ve çevrimiçi imajınızla kesinlikle ilerleme kaydedebilseniz de, dijital ve gerçek dünyalar arasında sağlıklı bir dengeyi koruduğunuzdan emin olmaya çalışın.


Balık Burcu

23 Mart 2022 Çarşamba Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, iletişimsel Merkür, yönetici gezegeniniz Neptün’e uyum sağlarken, sözleriniz bugün şiir taşıyacak. Gelecek için fikirlerinizi ve hayallerinizi paylaşmak için bu enerjiyi kullanın, çünkü diğerleri sizin vizyonunuzu desteklemeye istekli olacaktır. Bu titreşimler diğer tarafla bağlantı kurmak için de idealdir, bu nedenle boş zamanınız olduğunda bir meditasyon veya kehanet seansı almaya çalışın. Bu arada Yay burcu, gün boyunca Mars ve Venüs ile bağlantı kurar ve mesleğinizde barındırıyor olabileceğiniz değersizlik duygularını giderirken kariyer hedeflerinize doğru harekete geçmenizi ister.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.