Günlük Burç Yorumları 20 Mart 2022

20 Mart Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 20 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

20 Mart 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç, bu sabah Akrep burcuna geçiş yapıyor ve haritanızın kişisel dönüşümü yöneten bölümünü harekete geçiriyor. Bu arada güneş, baharın resmi başlangıcını işaret ederken, size taze bir göksel hava soluğu vererek, burcunuz aracılığıyla yolculuğuna başlayacak. Bu kozmik iklim, özellikle önümüzdeki birkaç ay boyunca yaşam değişikliklerini uygulamak söz konusu olduğunda, kişisel gücünüzden yararlanmak için mükemmeldir. Neyse ki, yönetici gezegeniniz Mars ve şifalı asteroit Chiron arasındaki yumuşak bir bağlantı, bunu yapma motivasyonunuzu güçlendirecek ve sizi hesaba katılması gereken durdurulamaz bir güç haline getirecektir.


Boğa Burcu

20 Mart 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bugün Akrep burcuna giriyor tatlı Boğa, aşk hayatınıza lezzetli bir yoğunluk getiriyor. Bu arada, güneş bu sabah Koç burcuna giriyor ve haritanızın bilinçaltını yöneten sektörü, sevgilinize duygusal olarak açılmak için mükemmel bir zaman. İletişimsel Merkür ve geniş Jüpiter arasındaki kozmik bir ittifak sayesinde sosyal medyanızı büyütme fırsatı tezahür edecek, bu yüzden beslemenize sevimli bir resim gönderdiğinizden emin olun. Gün sona ererken, özellikle çalışma haftası yeniden başlamadan önce stresi azaltmanız gerekiyorsa, kendinize biraz zaman ayırdığınızdan emin olun.


İkizler Burcu

20 Mart 2022 Pazar İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, Ay bugün Akrep burcuna geçiyor ve odağı kişisel sağlığınıza ve esenliğinize kaydırıyor. Bu enerji, özellikle güneş yeni bir sayfa açmak için mükemmel olan Koç burcuna girerken, diyet ve fitness ile ilgili hedefler belirlemek için idealdir. Bu güneş enerjisi yerleşimi, önümüzdeki birkaç hafta boyunca sosyal hayatınıza da bir hareketlilik getirecek. Bununla birlikte, en iyi tomurcuklarınızla geç geceler lehine sağlık niyetlerinizi gözden kaçırmadığınızdan emin olmanız gerekir. Bu akşam, vücudunuzun tutabileceği herhangi bir fiziksel stres belirtisini serbest bırakmanıza yardımcı olacak esneme ve rahatlama için biraz zaman ayırın.


Yengeç Burcu

20 Mart 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi hissedeceksiniz, tatlı Yengeç, ay gizemli Akrep’e ve beşinci evinize girerken. Bu titreşimler, auranıza manyetik bir enerji getirerek güçlü bir izlenim bırakmak için mükemmel bir zaman olacak, özellikle de özel birini gördüyseniz. Güneş, yeni bir astrolojik yılın başlangıcını işaret eden ateşli Koç burcuna girdiğinde, kozmik akımlarda da bir değişim hissedeceksiniz. Kariyer hedeflerinize giden yol önümüzdeki haftalarda daha net hale geleceğinden, bu güneş enerjisi yerleşimini profesyonel hedeflerinizle ilgili niyetler belirlemek için kullanın.


Aslan Burcu

20 Mart 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep ayı, haritanızın aile mutluluğunu yöneten sektöründe bir ışık tutarken, tatlı Aslan, bugün kendinizi gizlemek ve evde kalmak gibi hissedebilirsiniz. Bu titreşimler, günü kendinizi ve en çok sevdiğiniz insanları beslemeye ayırmanız için size ilham verecek ve size yoğun kalabalıklardan ve sosyal etkileşimlerden çok ihtiyaç duyduğunuz bir rahatlama sağlayacaktır. Güneş, ateşli Koç burcuna ve haritanızın ruhsal olarak yöneten sektörüne girerken, bu sabah derin bir iyimserlik ve barış duygusu sizi yıkayacak. Bu kozmik iklimden en iyi şekilde yararlanmak için kendinizi yeni bir felsefi çalışmaya adamak için bu güneş yerleşimini bir bahane olarak kullanın.


Başak Burcu

20 Mart 2022 Pazar Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak, bugün, Akrep ayı haritanızın iletişimi yöneten bölümünü harekete geçirirken, derinlik ve yoğunlukla konuşacaksınız. Bu kozmik iklimi, özellikle son zamanlarda yanlış anlaşıldığınızı hissediyorsanız, gerçeğinizi ifade etmek için bir fırsat olarak kullanın. Bu enerji, aynı zamanda, önemsediğiniz insanların düşüncelerini ve duygularını, söylediklerini beğeneceğinizden emin olmasanız bile sorgulama cesaretini de sağlayabilir. Neyse ki, sekizinci evinizi harekete geçirirken baharın başlangıcını işaret eden güneş ateşli Koç burcuna girdiğinde, kişisel gücünüze daha fazla bağlı hissedeceksiniz.


Terazi Burcu

20 Mart 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, bugün kendinizle bağlantı kurmak için biraz zaman ayırın, çünkü Akrep ayı duygularınızla istikrar bulmanızı teşvik ediyor. Bu titreşimler ayrıca size hayattaki daha güzel şeyleri kucaklamanıza izin verecek, bu yüzden biraz perakende terapisine girme zamanının geldiğine karar verirseniz kendinizi suçlu hissetmeyin. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, güneş ateşli Koç burcuna ve haritanızın kalp meselelerini yöneten sektörüne girerken, aşk hayatınız ısınmaya başlayacak. Bu güneş enerjisi yerleşimi, mevcut ilişkilerdeki alevleri yeniden canlandırmaya veya yeni bir aşk arıyorsanız masaya yeni birini getirmeye yardımcı olabilir.


Akrep Burcu

20 Mart 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bugün burcunuza giriyor, küçük Akrep, duygularınızla ve sizi birey yapan şeylerle daha fazla bağlantı kurmanıza yardımcı oluyor. Bununla birlikte, popülerliğinizi ve esrarengiz çekiciliğinizi artıran, zaten gizemli olan auranıza yönelik bir destekten de yararlanacaksınız. Bu arada güneş, sağlığı ve günlük rutinleri yöneten haritanızın sektörünü harekete geçirerek ateşli Koç burcuna girer. Bu enerjiyi, 1 Ocak’ta belirlediğiniz niyetlerden saparsanız, astrolojik yeni yıl size baştan başlama fırsatı vereceğinden, yılın başında vermiş olabileceğiniz tüm sağlıklı yaşam kararlarını yeniden taahhüt etmek için kullanın.


Yay Burcu

20 Mart 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Okçu, bugün derin bir ruh halinde olacaksın, Akrep ayı haritanızın bilinçaltını yöneten bölümünü harekete geçirir. Bu ay yerleşimi tipik olarak size alçakgönüllülük yapma konusunda ilham verse de, güneş ateşli Koç burcuna girerken, haritanızın eğlenceyi yöneten bölümünü harekete geçirirken, aslında dışa dönük bir ruh halinde olduğunuzu göreceksiniz. Bununla birlikte, küçük konuşmaları veya yüzey seviyesindeki etkileşimleri eğlenceli bulamazsınız, bu da astrolojik yeni yılı sizi en iyi tanıyan insanlarla kutlamanızı önemli hale getirir. Ayrıca, merkezinizle yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olması için bu akşam meditasyon için biraz zaman ayırmak isteyebilirsiniz.


Oğlak Burcu

20 Mart 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, bugün kendinizi bazı sırların alıcı tarafında bulabilirsiniz, çünkü Akrep ayı, haritanızın arkadaşlıkları yöneten sektörüne bir gizem ve entrika havası getiriyor. Arkadaşlarınızın sizinle paylaşmak için bazı derin duyguları veya sulu dedikoduları olması muhtemeldir, bu nedenle en iyi arkadaşınız sizi sohbete çağırırsa müsait olmaya çalışın. Bu arada, güneş bugün yeni bir astrolojik yılın başlangıcını işaret eden ateşli Koç burcuna giriyor. Bu titreşimler muhtemelen önümüzdeki birkaç hafta boyunca alanınızı yenilemeniz için size ilham verecek, bu nedenle boyama veya bazı mobilyaların etrafında hareket etme dürtüsü hissederseniz kendinizi tutmayın.


Kova Burcu

20 Mart 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizde mutsuzsanız, Akrep ayı, haritanızın profesyonel hırsları yöneten sektörüne ışık tuttuğundan, bugün değişimi daha ciddiye almaya karar verebilirsiniz. Bu arada, güneş bu sabah ateşli Koç burcuna girerek haritanızın iletişim ve düşünce süreçlerini yöneten sektörüne bir enerji dalgası getiriyor. Bu kozmik iklim, özellikle başka bir yerde iş arama zamanının geldiğine karar verdiyseniz, özgeçmişinizi veya profesyonel profillerinizi güncellemek için mükemmeldir. Merakınız da önümüzdeki haftalarda daha aktif hale gelecek, bu nedenle yeni bilgiler ve ilginç sohbetlerle zihninizi canlandırdığınızdan emin olun.


Balık Burcu

20 Mart 2022 Pazar Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bu sabah Akrep’e giriyor, tatlı Balık, haritanızın kişisel felsefeleri ve maneviyatı yöneten bölümünü harekete geçiriyor. Bu titreşimler, yeni okült çalışmalara kendinizi çekmenizi sağlayacak ve evreni ve içindeki yerinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca güneş, ikinci evinizi harekete geçiren ateşli Koç burcuna geçtiğinde AM’de bir değişim hissedeceksiniz. Bu ay yerleşimi, önümüzdeki haftalarda paranızı sorumlu bir şekilde yatırmanız için size ilham verecek. Yine de, birkaç dürtü satın almanın cazibesine direnmek zor olabileceğinden, harcamalarınıza da dikkat etmeniz gerekecek.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.