Günlük Burç Yorumları 18 Mart 2022

18 Mart Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 18 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

18 Mart 2022 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bu sabah Terazi burcuna geçiyor, sevgili Ram, sevgiye yaslanırken dengenizle yeniden bağlantı kurmanızı istiyor. Bu titreşimler gün boyunca romantik bir ortam yaratacak ve o özel kişiyle biraz flörtleşmek için iyi bir zaman olacaktır. Bu arada, Balık güneşi dönüştürücü Plüton’a bir öpücük üflerken, kariyerinizdeki büyük değişimler yüzeyin altında demleniyor olabilir. Şu anda, özellikle mevcut iş unvanınızdan tamamen memnun değilseniz, değişime yönelin. Bu gece Luna, tutkulu Mars’a açı yapıyor ve haritanızın kalp meselelerini yöneten sektörüne ısı getiriyor.


Boğa Burcu

18 Mart 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık güneşi, gün boyunca yoğun Plüton ile tatlı bir bağlantı paylaşacak ve sizin ve arkadaşlarınızın daha derin bir seviyede bağ kurmasına izin verirken, çiçek açan dostluklarınız içinde yüzeyi çizmenize yardımcı olacak. Bu arada ay, Terazi’yi uyumlu hale getirerek, egonuzu ortaya çıkmaya ve en yüksek stil ve zarafetle oynamaya teşvik ederek yolunu bulur. Bu akşam Luna ve tutkulu Mars arasında destekleyici bir bağlantı, sizi profesyonel düzeyde motive etmenize yardımcı olabilir, tatlı Boğa, çünkü evren sizi eğlenceli, teşvik edici ve aynı zamanda entelektüel olarak zorlayıcı işleri takip etmeye zorlar.


İkizler Burcu

18 Mart 2022 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık güneşi güç gezegeni Plüton ile bağlantı kurarken, sevgili İkizler, bugün kendiniz için savunma yapmaktan ve müzakere etmekten korkmayın. Bu titreşimler, profesyonel hedeflerinizde ilerleme kaydederken fırsatı yakalayabilmeniz için kişisel otoritenizden yararlanmanızı isteyecektir. Bu arada ay, uyumlu Terazi’den geçerek sizden daha iyi bir iş-yaşam dengesi uygulamanızı istiyor. Bu enerjiyi, hafta boyunca biriken herhangi bir gerilimi veya stresi serbest bırakmak için kullanın. Bu akşam, kendinize çok fazla hak ettiğiniz bir öz bakımla meşgul olurken duygusal olarak şarj olabilmeniz için fişi prizden çekmenize izin verin.


Yengeç Burcu

18 Mart 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, Balık güneşi dönüştürücü Plüton ile bağlantı kurarken, bugün ilişkilerinizde yeni yapılar ortaya çıkabilir. Bu enerji, sevgilinizle birlikte daha parlak bir geleceği hayal etmek için mükemmeldir, sizin ve sevgilinizin geçmişten gelen tüm yükleri serbest bırakmanıza yardımcı olur, böylece kendinizin daha sağlıklı, daha sorumlu versiyonları olarak ilerleyebilirsiniz. Bu arada, ay Terazi’den geçerek kendinizi ve sevdiklerinizi beslemeniz için sizi teşvik ediyor. Bu kozmik iklimi, özellikle son zamanlarda kendinizi biraz tükenmiş hissediyorsanız, fiziksel ve duygusal düzeyde yeniden şarj etmek için zaman ayırarak, akşamı evde geçirmek için bir fırsat olarak kullanın.


Aslan Burcu

18 Mart 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni rutinleri ve daha sağlıklı alışkanlıkları adapte ederek değişimi kucaklamak istiyorsanız, Balık güneşi dönüştürücü Plüton ile bağlantı kurarken bugün sizin gününüz. Bu titreşimler, refahınıza katkıda bulunmayan tüm davranış kalıplarını bırakmanız için sizi cesaretlendirecek ve size yeni bir yönde ilerlemek için gereken motivasyonu sağlayacaktır. Bu arada ay, Terazi’yi uyumlu hale getirerek yolunu açar ve sesinize yumuşak bir zarafet getirir. Bu ay yerleşimi, zor konulara diplomasi ile yaklaşmanıza yardımcı olabilir ve bazı ilişkilerinizi engelleyebilecek tüm çatlakları yatıştırmak için iyi bir zaman olabilir.


Başak Burcu

18 Mart 2022 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık güneşi güç gezegeni Plüton ile bağlantı kurarken, sevgili Başak, bugün zamanınızın ve enerjinizin çoğunu eğlenceye ve aşka adamaktan çekinmeyin. Bu titreşimler, özellikle son zamanlarda normal benliğiniz gibi hissetmiyorsanız, en yakınınız ve en sevdiklerinizle biraz stres atmanızı teşvik edecektir. Bu arada ay, Terazi’yi uyumlu hale getirerek, haritanızın maddi alemleri yöneten sektörünü aktive ederek yolunu açar. Kendinizi şu anda lüks ve güzel bir şeyle şımartmak istiyorsanız, özellikle de bu tür satın almalar sizi kendinizle daha güvende veya mutlu hissettirecekse, kendinizi suçlu hissetmeyin.


Terazi Burcu

18 Mart 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, bugün burcunuzdan geçerek auranıza uyum ve zarafet getiriyor. Bu enerjiyi hayatın daha yumuşak tarafına yaslanmak için bir bahane olarak kullanın, çatışma veya drama yerine sevgi ve güzelliği seçin. Bu arada, sulu Balık güneşi, evde organize olmanız için size ilham veren dönüştürücü Plüton ile destekleyici bir bağlantı paylaşıyor. Bu akşam alanınızı derinlemesine temizlemek için biraz zaman ayırın, istenmeyen ve kullanılmayan eşyaları dolaplarınızdan ve dolaplarınızdan temizleyin. Bu kozmik iklim aynı zamanda sağlığınıza öncelik vermenizi isteyecek ve kendinizi besleyici yiyecekler, germe ve uygun bir yatma zamanı ile beslemenizi önemli hale getirecektir.


Akrep Burcu

18 Mart 2022 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca Balık güneşi, modern yöneticiniz Pluto ile destekleyici bir bağlantı paylaşarak sizi kişisel gücünüze adım atmaya teşvik eder. Evren, yolunuza bol miktarda ilham gönderdiği ve sizi sanat yoluyla kendinizi ifade etmeye zorladığı için, bu titreşimler, oradaki tüm yaratıcı küçük Akrepler için özellikle yararlı olacaktır. Bu arada, ay uyumlu Terazi ve haritanızın bilinçaltını yöneten sektöründen geçer. Bu ay yerleşimi, öz bakımınızın zirvesinde kalıyorsanız, derin bir düzeyde barış yapmanıza yardımcı olacak bir nimet görevi görecektir. Ancak, dinlenmek için yeterince zaman ayırmadıysanız, bunu yapmak için kozmik sinyaliniz olarak kabul edin.


Yay Burcu

18 Mart 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Okçu, sulu Balık güneşi derin Plüton ile bağlantı kurarken, bugün çevrenizdekilerin duygu ve düşüncelerine karşı daha duyarlı olacaksınız. Ne yazık ki bu enerji, kendinizi gergin ya da olumsuz insanlarla birlikte bulursanız sizi oyundan atabilir ve bu tür karakterlerden uzak durmanızı önemli hale getirir. Neyse ki, ay Terazi’de ve haritanızın topluluğu yöneten sektöründe ilerlerken arkadaşlarınızla üsse dokunarak dengeyi bulabileceksiniz. Alanınızı saran düşük titreşimlerden sizi uzaklaştırmaya yardımcı olması için, akışınızı kaydırmak veya en iyi arkadaşınıza mesaj atmak için yoğun iş arkadaşlarınızdan veya ev arkadaşlarınızdan ara vermekten çekinmeyin.


Oğlak Burcu

18 Mart 2022 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık güneşi şu anda burcunuzda kamp kuran güç gezegeni Plüton ile bağlantı kurarken, sevgili Oğlak, bugün istekleriniz ve ihtiyaçlarınız hakkında konuşmaktan korkmayın. Bu titreşimler, kişisel veya profesyonel ölçekte aradığınız herhangi bir değişikliği ortaya çıkarmak için kişisel gücünüzden yararlanmanız için sizi teşvik edecektir. Bu arada ay, Terazi’yi uyumlu hale getirerek, kariyerinizi yöneten haritanızın sektörünü harekete geçirerek yoluna devam ediyor. Bu titreşimler, ofiste herhangi bir dalgalanma yapmadan ilerlemek için mükemmeldir, ancak zirveye çıkarken iyi oynamak arasında bir denge bulmanız gerekebilir.


Kova Burcu

18 Mart 2022 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, Balık güneşi ve derin Plüton arasındaki destekleyici bağlantı sayesinde bugün sizi bir huzur ve iç güvenlik duygusu bulacaktır. Şimdiki an için minnettarlığınızdan faydalanırken geçmişten gelen acıları bırakmanıza izin vererek bu titreşimlere yaslanın. Neyse ki, ay tatlı Terazi ve haritanızın maneviyatı yöneten sektöründen geçerken evren bu işi sizin için kolaylaştıracak. Sizi çevreleyen güzelliğe dokunun ve yakında perdenin ötesindeki eşzamanlılıklar ve kutsamalarla dolu bir dünya bulacaksınız.


Balık Burcu

18 Mart 2022 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş, Plüton ve haritanızın topluluğu yöneten sektörü ile destekleyici bir bağlantı paylaştığından, bugün arkadaşlarınız için derin bir takdir keşfedeceksiniz, tatlı Balık. Bu titreşimler, kendi kimliğinizden ödün vermeden en yakınlarınıza ve sevdiklerinize daha bağlı hissetmenize yardımcı olabilir, sizi önemseyen insanlar tarafından desteklenip sevilmenizi sağlar. Bu arada, ay uyumlu Terazi’de seyahat eder ve sizi, sizin için gerçekten en iyisini isteyen insanlara daha fazla zaman ve enerji harcayabilmeniz için masaya pozitiflik getirmeyen herkesle bağları kesmeye teşvik eder.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.