Günlük Burç Yorumları 1 Nisan 2022

1 Nisan Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 1 Nisan Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

1 Nisan 2022 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç, bu öğleden sonra, Ay burcunuzda yolculuğuna devam ederken tutkulu Mars ile destekleyici bir bağlantı kurarken, siz ve arkadaşlarınız veya meslektaşlarınız arasında biraz sağlıklı rekabet ortaya çıkabilir. Dinamiğinizin bir parçasıysa, en iyi arkadaşınıza yumurta atmaktan korkmayın, ancak havasında olmayan kimseyi sizinle baştan aşağı zorlamamaya çalışın. Gün ilerledikçe, Luna kısıtlayıcı Satürn’e bir öpücük üflerken, kişisel alanınıza veya mahremiyetinize saygı duymayan herkesle zarif bir şekilde sınırlar belirleme fırsatınız olacak.


Boğa Burcu

1 Nisan 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç ayı, şifalı asteroit Chiron ile kozmik bir ittifak kurarken, bu sabah erken saatlerde rüya alemlerinde şifa bulacaksınız sevgili Boğa. Bu göksel dans, haritanızın bilinçaltını yöneten bölümünü harekete geçirecek ve uyurken psişenizi düzenlemenize yardımcı olacaktır. Uyandığınızda birkaç dakika ayırın, uyurken yaşadığınız önemli karşılaşmaları not edin, çünkü bu size bir huzur ve rahatlık hissi verebilir. Bu öğleden sonra Luna tutkulu Mars’a bir öpücük göndererek akıllı ve kararlı profesyonel hamleler yapmanıza yardımcı olurken güçlü bir motivasyon duygusu sizi bulacak.


İkizler Burcu

1 Nisan 2022 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, bugün Koç ayı haritanızın topluluğu yöneten sektöründe seyahat etmeye devam ederken, herkesin sizden bir parça istediğini hissedebilirsiniz. Size ulaşan herkesle hoşça sohbet etmek için biraz zaman ayırın, ancak sorumluluklarınızı yerine getirmek için birkaç konuşmayı kısa kesmeniz gerekiyorsa kendinizi suçlu hissetmeyin. Bu öğleden sonra, Luna tutkulu Mars’a bağlanıp etrafınızdaki evreni aydınlatırken eşzamanlılıklara dikkat edin. Bu titreşimler, özellikle ayın yapısal Satürn ile açı yaptığı bu akşam, tutarlı bir ruhsal uygulamaya yeniden bağlanmanız için size ilham verebilir.


Yengeç Burcu

1 Nisan 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, Koç ayı ve şifalı asteroit Chiron arasındaki kozmik ittifak sayesinde, bu sabah erken saatlerde rüyalarınızda profesyonel endişelerinize yanıtlar ortaya çıkabilir. Perdenin ötesinden mesajlar içeriyorsa, uyurken meydana gelen önemli astral alem karşılaşmalarını hatırlamak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Luna, kişisel gücünüze erişmenize yardımcı olurken cesareti teşvik ederek Mars’a bir öpücük gönderirken, bu öğleden sonra kariyer hedeflerinize yönelik hızlı ve kararlı adımlar atmaktan korkmayın. İşle ilgili sağlıklı sınırlar belirlemeniz önemli olacağından, işi eve getirmemeye çalışın.


Aslan Burcu

1 Nisan 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, şifalı asteroit Chiron’a bağlanırken, perdenin ötesinden gelen derin mesajlar bu sabah çok erken saatlerde sizi bulabilir. Gececi biriyseniz, bu kozmik iklimden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bir meditasyon seansı almak için iyi bir zaman olabilir. Bu öğleden sonra Luna, tutkulu Mars’a bir öpücük üflediğinde, kalple ilgili meseleler söz konusu olduğunda, kendinizi ateşlenmiş hissedeceksiniz. Şu anda özel biriyle ilgileniyorsanız, harekete geçtiğinizden emin olun, çünkü sevgilinizin sıcaklığınıza ve çekiciliğinize direnmesi zor olacaktır.


Başak Burcu

1 Nisan 2022 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak, Koç güneşi şifalı asteroit Chiron’a sığınırken, bugün artık size hizmet etmeyen kalıpları kırmak ve tazelemek için bir fırsatınız olacak. Bu kozmik iklim, sıkı çalışma yoluyla kendinizi yükseltmeyi ve sizi engelleyen tüm insanları veya durumları serbest bırakmayı seçerek, kişisel gücünüzden yararlanmanızı isteyecektir. Bu öğleden sonra Luna, altıncı evinizi harekete geçirerek tutkulu Mars’a bir öpücük üflediğinde üretkenliğinizde bir artıştan yararlanacaksınız. Bu titreşimler ayrıca mümkün olduğunca sağlıklı yaşadığınızdan emin olmak için vücudunuzu kontrol etmenizi isteyecektir.


Terazi Burcu

1 Nisan 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, güneş Chiron’a kadar uzanırken, kalbiniz bugün biraz kozmik sıcaklıktan ve şifadan faydalanacak. Bir ilişkiniz varsa, evren sizden ve sevgilinizden birbirinizi geliştirmenizi isterken, partnerinizi kendilerinin en iyi versiyonu olmaya teşvik etmek için iyi bir zaman. Luna’nın tutkulu Mars’a bir öpücük göndererek havaya biraz yaramazlık getirdiği bu öğleden sonra eğlenmek için biraz zaman ayırdığınızdan emin olun. Bu enerji aynı zamanda aşk hayatınızdaki şeyleri ısıtmaya da yardımcı olabilir, bu nedenle özel birini harekete geçirmek istiyorsanız kendinizi tutmayın.


Akrep Burcu

1 Nisan 2022 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, bugün kaçındığınız olağanüstü görevleri veya sorumlulukları tamamlarken hızlı ve verimli çalışacaksınız. Şans eseri, güneş ve şifalı asteroit Chiron arasındaki kozmik ittifak sayesinde, yapılacaklar listenizdeki öğelerin üzerinden geçerek bir gün geçirmeye karar vermek, garip bir şekilde tatmin edici hissettirecek. Bununla birlikte, bu öğleden sonra, ay yönetici gezegeniniz olan Mars’a bağlandığında, vücudunuzu uygun şekilde beslediğinizden ve dayanıklılığınıza dikkat ettiğinizden emin olmak isteyeceksiniz. Bu kozmik iklim, sizi evin etrafında biraz temizlik veya organizasyon yapmaya motive edebilir, ancak alanı başkalarıyla paylaşıyorsanız yardım istemekten korkmayın.


Yay Burcu

1 Nisan 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Okçu, güneş şifalı asteroit Chiron’a yaklaşırken, bugün kendinizi rahat ve motive hissetmelisiniz. Bu enerjiyi tarzınızla oynamak için bir bahane olarak kullanın çünkü egonuz kendini ifade etmenin yollarını arayacaktır. Bu öğleden sonra, Luna ve tutkulu Mars arasındaki bağlantı sizi sosyal bir havaya sokacak ve günün yorgunluğunu attıktan sonra en iyi arkadaşınızı biraz eğlenceye davet etmeniz için size ilham verecek. Ay, Satürn’ü öpüp sizden sorumlu olmanızı isterken, makul bir saatte eve vardığınızdan emin olun.


Oğlak Burcu

1 Nisan 2022 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aileniz ve arkadaşlarınız için bir güç direği olarak hareket etme eğiliminde olsanız da, güneş şifalı asteroit Chiron’a sığınırken, o gün için bu rolü bırakmayı düşünebilirsiniz. Bu kozmik iklim, başkalarının sizin savunmasız yanınızı görmesine izin vermek anlamına gelse bile, fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarınızı kabul etmenizi ve onurlandırmanızı isteyecektir. Bu öğleden sonra Luna Mars’a bir öpücük gönderdiğinde, biraz perakende terapiyle kendinizi şımartmanın cazibesi sizi bulabilir. Kendinizi tedavi etmek istiyorsanız kendinizi suçlu hissetmeyin, ancak bütçenizle mantıksız olmamaya çalışın.


Kova Burcu

1 Nisan 2022 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Su Taşıyıcı, Koç güneşi ve şifalı asteroit Chiron arasındaki göksel ittifak sayesinde, gerçeğinizi söylemek bugün yolunuza büyük şifalar getirecek. Bununla birlikte, dinlemek de gününüzde hayati bir rol oynayacak ve kendinizi önemli bir konuşmanın içinde bulursanız bol bol soru sormak isteyeceksiniz. Bu öğleden sonra Luna, şu anda burcunuzda olan tutkulu Mars’a bir öpücük gönderdiğinde, sesinizi eylemlerle desteklemek için motive olacaksınız. Bu enerjiyi diğerlerine gerçek anlaşma olduğunuzu ve her zaman onların sözüne sadık olduğunuzu göstermek için kullanın.


Balık Burcu

1 Nisan 2022 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, Koç ayı şifalı asteroit Chiron’a yaklaşırken, bugün parayla olan ilişkinizi inceleme ve iyileştirme fırsatına sahip olacaksınız. Bu titreşimler sizden nereye değer verdiğinizi ve maddi alemlerin benlik duygunuzu nasıl etkilediğini düşünmenizi isteyecektir. Bu öğleden sonra Luna şu anda Kova’da kamp yapan tutkulu Mars’a öpücük gönderdiğinde toplumda bir fark yaratmak için motive olacaksınız. Bu, ruhunuzu derin bir düzeyde dolduracak, kalbinize yakın ve sevgili bir amaca parasal veya gönüllü temelli bir katkı yapmak için harika bir zaman.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.