Günlük Aşk Burç Yorumları 31 Mart 2022

31 Mart Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 31 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

31 Mart 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Yüksek sesle söyle – gururla söyle. Başka bir seviyedesin, Koç. Ve eğer özel birini seviyorsan, onun ateşli gücünün gayet iyi farkında olduğunu bil. Tabii ki, bunların hepsi bugün burcunuzda bulunan Merkür ile ay kavuşumu sayesinde hem mantıksal zihninizi hem de duygusal dünyanızı birleştiriyor ve iletişimi çok daha kolay hale getiriyor. Romantik Venüs, gecikmiş bir pow-wow’a ek olarak, işlerin garipleşeceği kaderin düğümlerine ilginç bir kare yapacak. Ancak bu, size hizmet etmeyen eski takıntılardan vazgeçme yeteneğinize bağlıdır.


Boğa Burcu

31 Mart 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bekar, aşık veya zaten romantik bir şekilde bağlı, kesin olan bir şey var, Boğa: düşünecek çok şeyin var. Kalbinizin derinliklerinde, cevabı zaten biliyorsunuz ama aşk dilinizden ideal ilişkinize ve nedeninize kadar her şeyi yansıtmanız için çağrılıyorsunuz. Bu, özellikle gezegensel yöneticiniz Venüs ve Kader Düğümleri arasındaki günümüzün karmik karesi düşünüldüğünde geçerlidir. Ve Venüs onuncu otorite evinizi ateşlemeye devam edecek olsa da, Kuzey ve Güney Düğümler “ben ve biz” ekseninizi harekete geçiriyor. Örneğin, hayattaki göreviniz ve/veya dünyadaki itibarınız şu anki bağlantınızın önüne mi geçiyor?


İkizler Burcu

31 Mart 2022 Perşembe İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Yüz yüze veya sosyal medya aracılığıyla, akranlarınız üzerinde bir izlenim bırakıyorsunuz, İkizler. Ve, bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı olmanıza rağmen, ay ve gezegen yöneticiniz, Merkür’ün Koç’ta – sosyal olarak yönlendirilen onbirinci eviniz, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygusu aracılığıyla – bugünün kavuşumu, sahip olmanıza eşdeğerdir. boğazınızda bir mikrofon var, bu yüzden onu akıllıca kullandığınızdan emin olun. Ayrıca, bir şey hakkında bilinçaltı olmaya çalışıyorsanız, zahmet etmeyin. Bundan daha yüksek sesle olmaz, ama dahası var. Venüs, Kader Düğümleri ile kare açı yapacak, bu da şu anda aşk felsefeniz hakkında önemli bir şeyler öğreneceğiniz anlamına geliyor.


Yengeç Burcu

31 Mart 2022 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sahne korkusu? Korku bugün pencereden dışarı çıkıyor, Yengeç. Bekar ya da alın, gezegen hükümdarınız ay, Koç’taki haberci Merkür ile güçlerini birleştirecek – otoriter onuncu eviniz aracılığıyla – bu, bilinçsizce yapsanız bile, liderliği üstlendiğiniz anlamına geliyor. Unutmayın, Merkür bilinçaltı enerjilerin gizli on ikinci evinizi ve üçüncü iletişim evinizi yönetir, böylece bu zamanda söylenmemiş bazı düşünceleri çok kolayca canlandırabilirsiniz. Sosyal medyaya girmek ya da almamak işte bütün mesele bu. Venüs ayrıca sizi potansiyel olarak bir yol ayrımına götürebilecek Kader Düğümleri ile karşı karşıya gelecek.


Aslan Burcu

31 Mart 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İçsel bilişini takip et, Leo. Ay bugün anlayışlı Merkür ile çarpışacak, genişleme, inanç sistemleri ve canlandırıcı deneyimlerden oluşan dokuzuncu evinize ivme ve ilham getirecek. Bir sonraki nereye? Bir sevgiliden kurtulmak mı, yoksa belki de uzaktan potansiyel beklentilerle bağlantı kurmak mı? Bekar veya evli, bugün uzun vadeli hedeflerinize ve aşk ve romantizm felsefenize daha yakından bakıyorsunuz. Bununla birlikte, Venüs’ün Kader Düğümleri ile aynı anda kesişeceği gerçeği göz önüne alındığında, yön duygunuzla ilgili olarak ayırt edici olmak önemlidir. Alınması gereken önemli kararlar var.


Başak Burcu

31 Mart 2022 Perşembe Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Konuşmanın zamanı geldi mi Başak? Siz ve tatlı aşkınız arasında bekleyen bir konuşma yoksa, bu süre zarfında bir şeyler üzerinde çok kafa yoruyor olabilirsiniz. Belki romantik bir bağlantının yoğunluğuyla veya önemli biriyle paylaştığınız varlıklar/kaynaklarla ilgilidir. Her iki durumda da, ay, sekizinci seks eviniz, birleşmeler, enerjik değişimler ve ruh eşi bağlantıları aracılığıyla Koç’taki gezegen yöneticiniz Merkür ile güçlerini birleştirecek ve gününüze dinamik ve ilgi çekici bir katman ekleyecek. Bu aynı zamanda yakınlık ve bilinçsizce yarattığınız sınırlayıcı inanç sistemleri konusundaki bakış açınızla da konuşabilir.


Terazi Burcu

31 Mart 2022 Perşembe Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sözlerini akıllıca kullan Terazi. Muhtemelen bu süre zarfında sevgilinize söyleyeceğiniz bir iki şey vardır ve bunu çatılardan bağırmaktan korkmuyorsunuz. Örneğin, Luna (otoritenin onuncu evinin göksel hükümdarı), uyum arayan yedinci anlaşma eviniz aracılığıyla savaşçı benzeri Koç’ta Merkür (gerçeği arayan dokuzuncu inanç sisteminizin hükümdarı) ile güçlerini birleştirecek, uzlaşma ve önemli diğerleri. Bu nedenle, gerçeğinizi söylemeyi bir amaç haline getirmiyorsanız, özel hayatınızdaki bir konuda netleşme şansınız var demektir. Hatta bazılarınız bir adım atıp birine nasıl hissettiğinizi söyleyebilir.


Akrep Burcu

31 Mart 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Hem kişisel yaşamınızda hem de ilişkilerinizle ilgili olarak işinize başlıyorsunuz, Akrep. Örneğin, Ay bugün Koç’ta anlayışlı Merkür ile güçlerini birleştirecek ve sorumlu günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemlerine ilişkin altıncı evinize netlik, ivme ve ilham getirecek. Unutmayın, anlayışlı Merkür sekizinci yakınlık evinizi, paylaşılan kaynakları ve ruh bağlarını yönetir, bu da bağlantınızın temeline daha yakından bakmanız muhtemel olduğu anlamına gelir. Diğerleriniz, durumu iyileştirmenin bir yolu olarak bilinmeyene girmeye bile karar verebilir.


Yay Burcu

31 Mart 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sashay, sashay. Adımlarında bir moralin var ve bu büyük olasılıkla aşkla ilgili, Yay. Örneğin, ay (genişleyen dokuzuncu macera, inanç sistemleri ve dünyevi girişimlerinizin göksel yöneticisi) Koç’ta Merkür (taahhüt ettiğiniz yedinci evinizin gezegen yöneticisi) ile güçlerini birleştirecek, ancak bitmiyor. orada. Bu cızırtılı sinerji, aşk, romantizm ve kendini ifadeden oluşan tutkulu beşinci evinize ivme kazandıracak, bu da potansiyel aşk tekliflerine yalnızca güvenle değil, aynı zamanda yürekten bir coşkuyla yaklaşmaya meyilli olduğunuz anlamına geliyor. Flört etme oyununuz da çok eski püskü değil, bu yüzden bunu akıllıca kullanın.


Oğlak Burcu

31 Mart 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşkınız ve romantizminiz söz konusu olduğunda “duygusal” bir tip değilsiniz, ancak bu onun değerini görmediğiniz anlamına gelmez, Oğlak. Aksine, duygusal Yengeç, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerinizi yönetir; bu, elbette açık olduğunuz sürece, dünyanızdaki o sulu iyiliğin bir kısmını çekmeye eğilimli olduğunuz anlamına gelir. Bundan bahsetmişken, bekar, ezik veya zaten romantik bir şekilde bağlı olmanıza rağmen, ay, en içteki dördüncü eviniz aracılığıyla Koç burcundaki Merkür ile çarpışacağından, normalden daha duygusal hissediyor olabilirsiniz. Birine nasıl hissettiğini söylemekten çekinme.


Kova Burcu

31 Mart 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Saldırmadan ve temize çıkmadan önce düşün, Kova. Duygusal olarak ayrılma konusunda kötü bir şöhrete sahip olmasına rağmen, ay bugün Koç’ta Merkür (aşk, romantizm ve kendini ifade etme tutkulu beşinci evinizin göksel hükümdarı) ile güçlerini birleştirecek, bu da sizin hiçbir şekilde kopuk olduğunuz anlamına geliyor. Bekar? Bu dinamik sinerji sayesinde sevdiğiniz kişiye ve/veya potansiyel müşterilerinize normalden çok daha fazla güvenle yaklaşabilirsiniz. Ayrıca, Venüs’ün burcunuzdaki çapkın yolculuğunun ortasında, bugün Kader Düğümleri ile karşı karşıya gelecek, bu da büyük olasılıkla bir yol ayrımında olduğunuz anlamına geliyor. Dürtüsel kararlar vermeyin.


Balık Burcu

31 Mart 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Gücünü geri al, Balık. Bekar ya da zaten romantik bir şekilde bağlı olan kozmos, öz değerinize sahip çıkmanız için sizi teşvik ediyor ve bu, bugün aşk ve romantizm açısından büyük olasılıkla akılların en başında gelecek. Örneğin, ay romantik beşinci evinizi aşk, tutku ve zevkle yönetiyor, ancak bugün ikinci eviniz istikrar ve şehvetli zevkler aracılığıyla Koç burcundaki Merkür ile güçlerini birleştirecek. Belki kendini fazla büyütüyorsun ya da kendini eksik satıyorsun; her halükarda, bu süre zarfında, aşk hayatınıza kaçınılmaz olarak yansıyacak bir şey size açıklığa kavuşuyor.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.