Günlük Aşk Burç Yorumları 30 Mart 2022

30 Mart Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 30 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

30 Mart 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bekar, aşık veya çoktan aşık olmuş, günümüzün astro-hava durumuyla ilgili her şey bir rüya gibi gelebilir. Başka bir deyişle, Koç, topraklanmış kalmak ve olaylara gerçekten gerçekçi bakmak önemlidir, bu yüzden çiğneyebileceğinizden fazlasını ısırmayın. Sonra tekrar, hızlı düşünen Merkür’ün ana ateşlerinizi şarj etmesiyle bunu söylemek yapmaktan daha kolay; bu nedenle cesur ve iddialı riskler alıp almamayı düşünüyorsunuz. Bununla birlikte, ayın Balık burcundaki Jüpiter ve Neptün’e olan yakınlığı düşünüldüğünde – on ikinci kapanış eviniz, rüyalar, gizli gündemler ve sahne arkasındaki her şey aracılığıyla – genel bakış açınızda rüya gibi bir kalite var, ancak hiçbir şey tam olarak bu değil. anlaşılan.


Boğa Burcu

30 Mart 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Boğa, senin gerçeğin tipik olarak özür dilemeyeceğin bir şey ama şu anda aniden bazı şeyleri sorguluyor olabilirsin. Bekar ve eşinizle tanışmaya hazır mısınız? Belki de aşık olduğun kişiyle ya da son zamanlarda romantikleştirdiğin bağlılık dışı bağlılıkla bir ilgisi vardır. Bildiğiniz gibi, ay üçüncü iletişim evinizi, düşünce sürecinizi ve anlık değiş tokuşları yönetir, ancak onbirinci dernek eviniz, topluluk ilişkileri, gelecek vizyonları ve ait olma duygusu aracılığıyla Balık’ta Jüpiter ve Neptün ile birlikte oturacak. Dünya. Etkileriniz ve sosyal ağlarınız konusunda anlayışlı olun. Kendine olan güvenini ne boğuyor?


İkizler Burcu

30 Mart 2022 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kendinizi ikinci kez tahmin ediyorsanız veya gergin bir şekilde sonraki adımları düşünüyorsanız, endişelenmeyin İkizler. Ay – istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleri evinizin göksel yöneticisi – onuncu otorite eviniz, patron hamleleriniz ve dünyadaki itibarınız aracılığıyla Balık’ta Jüpiter ve Neptün ile birlikte oturacak. Diyelim ki, bir aşk ilgisiyle ilgili sonraki adımlarınızı, özellikle de liderliği ele almak isteyenler için stratejiler oluşturuyorsunuz; enerjilerin bu şaşırtıcı stelyumu sayesinde, olduğunuz son şey kesindir. Ancak bu, en azından göksel yöneticiniz Merkür ile Koç’tayken bu aşka yaklaşma riskini almayacağınız anlamına gelmez.


Yengeç Burcu

30 Mart 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Senden uzakta olan biriyle bağlantı mı kuruyorsun, Yengeç? Şu anda bu kişiyle deneyimlemekte olduğunuz kimyaya ve/veya manevi bağlantıya – veya bunların eksikliğine – rağmen, bugünün astro-hava durumu, tüm durumu ikinci kez tahmin etmenizin veya daha da kötüsü, onunla ilgili güvensizlik duyguları yaşamanızın nedeni olabilir. beraber gelmek. İyi haber şu ki, onuncu otorite eviniz aracılığıyla Koç burcunda öncülük eden Merkür var. Yine de, gezegen hükümdarınız olan ay, geniş maceralı dokuzuncu eviniz, inanç sistemleriniz ve bilinmeyen bölgeniz aracılığıyla Balık burcunda Jüpiter ve Neptün ile güçlerini birleştirecek. Haritanız yok ama iç pusulanız var.


Aslan Burcu

30 Mart 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Gücün senden nerede alınıyor, Leo? Aşk hayatınızda nereye kesin sınırlar koymanız gerekiyor? Örneğin, haberci Merkür, macera, inanç sistemleri ve bilinmeyen bölgelerden oluşan geniş dokuzuncu evinizden geçerek sizi tutkuyla heyecanlandıracak ve ileriye doğru fırlatacak, ancak burada işler zorlaşabilir. Bu arada, Ay, Balık’ta Jüpiter ve Neptün’ün yanında oturacak – birleşmeler, samimi birliktelikler ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci evinizi buğulandıracak – bu, neye bulaştığınızı tam olarak bilip bilmediğiniz anlamına geliyor. Aşk bölümünde içgüdülerinizi takip edin ve anlayışlı olun.


Başak Burcu

30 Mart 2022 Çarşamba Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Her şeyi net göremiyorsun ve bu, beslediğin bağlantıları etkilemek zorunda, Başak. Örneğin, arkadaş canlısı onbirinci evinizin göksel yöneticisi, topluluk ilişkileri ve dünyadaki aidiyet duygusu – bugün Balık burcunda Jüpiter ve Neptün ile güçlerini birleştirecek ve bu konuda aldatıcı ve/veya anlaşılması zor bir enerjiye ilham verecek. bire bir bağlantılarınız. Bu enerjiyi en iyi nasıl kullanabilirim? Gezegensel yöneticiniz Merkür, Koç’tan ve birleşme, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci evinizden geçerek bağlantılarınızın gölge tarafına erişmenizi sağlayacak. Paylaştığınız bilgiler konusunda anlayışlı olun.


Terazi Burcu

30 Mart 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kendini sevme ritüellerin son zamanlarda aklının en başında yer alıyor Terazi. Genelde insanları memnun eden bir tip olsanız da, doğuştan gelen taviz verme ve diğer önemli kişilerle yarı yolda tanışma arzunuz göz önüne alındığında, kozmos sizi bu zamanda gerekli şifayı yapmaya ve işi halletmeye çağırıyor. Neyse ki, Merkür ilişki sektörünüzü ateşlerken, sesinizi normalden daha fazla ifade ediyorsunuz, hatta belki de teslimatınızda biraz dürtüselsiniz, ancak iletişim çok önemli. Ay, Balık burcundaki Jüpiter ve Neptün ile günlük ritüellerden sorumlu altıncı eviniz aracılığıyla birleşeceği için bu özellikle doğrudur.


Akrep Burcu

30 Mart 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İstediğin kadar suçlu zevklerine ve erotik fantezilerine dal, ama o gül renkli gözlüklerini çok uzun süre açık tutma, Akrep. Bu arada, altıncı evinizdeki ayrıntılar, günlük ritüeller ve hizmet eylemleri boyunca cızırdamaya devam ederken, Koç’taki Merkür’ün dinamik çekiminden kesinlikle yararlanabilirsiniz, ancak bu sadece işinize başlaması gereken sizlersiniz. Başka bir notta, ay, aşk, tutku ve zevkten oluşan beşinci eviniz aracılığıyla Balık burcundaki Jüpiter ve Neptün ile güçlerini birleştirecek ve aşk hayatınıza ışıltılı ve çekici bir katman katacak. Ama parıldayan her şey altın değildir.


Yay Burcu

30 Mart 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kalbiniz ne zaman gelseler atıyor ama bir şey komik geliyor ve parmağınızı tam olarak ne olduğuna koyamazsınız, Yay. Örneğin, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evinizin göksel hükümdarı olan Merkür, Koç ve romantizm, tutku ve zevkle ilgili beşinci eviniz boyunca cızırdamaya devam edecek, flört alışverişlerinize ve aşk dilinize dinamik bir kıvılcım katacak. Bununla birlikte, Ay’ın Balık’ta Jüpiter ve Neptün ile birlikte oturmasıyla – dördüncü eviniz, aile meseleleri ve en derindeki hisler aracılığıyla – işler bir şekilde kontrolden çıkmış, yani duygusal dünyanız.


Oğlak Burcu

30 Mart 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Açıkça kabul ettiğinden çok daha fazlası var, Oğlak. Elbette, bu kendinize saklamayı seçtiğiniz bir şey olabilir. Yine de, Koç’taki Merkür evinizin dördüncü evinde, aile meselelerinde ve en derindeki hislerde cızırdadığında, büyük olasılıkla kişisel meseleler etrafında dönüyor. Bununla birlikte, bekar, ezik veya zaten romantik bir şekilde bağlı olsanız da, ayın Balık’taki Jüpiter ve Neptün’e yakınlığı – üçüncü iletişim eviniz aracılığıyla – duyguların ve / veya konuşmaların kolaylıkla akmasını sağlamaz. Söylemeye gerek yok, bir aşk ilgisine veya partnere açılmak dağınık olabilir.


Kova Burcu

30 Mart 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Tüm enerjin nereye gidiyor Kova? Öz değerinizi nerede görmezden geliyor ve ihmal ediyorsunuz? Bekar veya alınmış, özellikle önemli bir başkasıyla paylaştığınız finansal varlıklar söz konusu olduğunda, şu anda inanılmaz derecede anlayışlı olmalısınız. Bununla birlikte, birini tanıma sürecindeyseniz, hemen sonuçlara varmak yerine, onların hayatınıza kattığı toplam değer üzerinde düşünmeye başlamanız önemlidir. İletişim sektörünüzde Koç’taki Merkür, bu tür bir senaryoya kolayca yol açacaktır. Mali sözleşmeleri kontrol edin ve üç kez kontrol edin ve gerekirse uyuyun.


Balık Burcu

30 Mart 2022 Çarşamba Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Rüzgarın seni götürdüğü yere gitmenle ünlüsün, ama bugün ayaklarının üzerinde durmaya teşvik edildiğin günlerden biri, Balık. Ne de olsa, aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci evinizin göksel yöneticisi olan ay, her iki gezegen yöneticisiyle güçlerini birleştirmiyor: Jüpiter ve Neptün. Bu yetmezmiş gibi, her iki kozmik yöneticiniz de burcunuzdan geçiyor. Bununla birlikte, karışıklık, güvensizlik ve belirsizliği tetiklemeye eğilimli olan şey, bu enerjilere Ay’ın yakınlığıdır. Yani, ister bekar, ister aşık olun, ister çoktan kapılmış olun, bugün tamamen kim olduğunuzu ve masaya ne getirdiğinizi hatırlamakla ilgili. Kendini sevmek anahtardır.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.