Günlük Aşk Burç Yorumları 29 Mart 2022

29 Mart Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 29 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

29 Mart 2022 Salı Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay bugün rüya gibi Balık burcuna giriyor ve gizemli onikinci kapanış evinize, gizli gündemlere ve perde arkasındaki her şeye duygusal vurgu getiriyor. Yani, şu anda ya kendinize saklıyorsunuz ya da çok ihtiyaç duyulan bir iç gözlem yapıyorsunuz. Sonra tekrar, şu an için sevginizi kilitli tutmayı seçiyor olabilirsiniz, ancak Merkür ana ateşlerinizi tutuştururken, bu oldukça şüphelidir. Koç, yüzleşmekten kaçınmak şöyle dursun, sır saklayacak tipte değilsin, bu yüzden aşkının önünde bunu belli etmemeye çalış. Aksi takdirde işler sarpa sarabilir.


Boğa Burcu

29 Mart 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Durum gemilerine dönüşen işbirlikleri, Boğa? Bildiğiniz gibi, ay iletişim, düşünce süreci ve yakın çevrenizden oluşan üçüncü evinizi yönetir. Ancak, rüya gibi Balık burcuna ve bugün dünyadaki dernekler, topluluk ve aidiyet duygusuyla ilgili onbirinci evinize girecek. İki kez hafifçe vurun ve sağa kaydırın; sosyal medya oyununuz oldukça başarılı. Her ne kadar haberci Merkür Koç’ta parıldasa ve gizli onikinci eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şeyle, perde arkasında çalışmayı veya kimsenin bilmeden aşkını alçakgönüllü yakalamayı tercih edebilirsiniz.


İkizler Burcu

29 Mart 2022 Salı İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bekar ya da alıngan, şu anda oldukça etki bırakıyorsun İkizler. Yalan söylemeyeceğim, bu geveze gezegen yöneticiniz Merkür’ün onbirinci evinizden, topluluklardan, topluluktan ve dünyaya ait olma duygunuzdan geçişinin bir birleşimidir. Anlamı: Çevreniz değilse, akıllı telefonunuz fırsatlarla dolup taşıyor. Sevdiğinle çok mu flört ediyorsun? Kedi ve fare oyunu oynuyorsanız, koşma ve kovalama arasında geçiş yapıyorsanız, her zaman bilinçaltı özçekimi tercih edebilirsiniz. Ne de olsa, P.D.A.’daki onuncu evinizde parıldayan gizemli Balıktaki ay ile istediğiniz kadar yaratıcı olabilirsiniz.


Yengeç Burcu

29 Mart 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşk tezahürlerinizi hayal edin, görselleştirin ve gerçekleştirin, Yengeç. Bekar, ezici veya zaten romantik bir şekilde bağlı olan kozmos, sizi aşk adına bir inanç sıçraması yapmaya çağırıyor, özellikle de macera, genişleme ve bilinmeyen topraklardan oluşan egzotik dokuzuncu evinizde parıldayan bugünün Balık burcunda. Senden uzakta olan birini özlemek? Sekizinci yakınlık, birleşme ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla özgürlüğü seven Kova’da cızırdayan Mars ve Venüs ile güven, tutku ve için için yanan bir yoğunluk yayıyorsunuz. Ve bu, tutkularınıza boyun eğmek için yeterli bir neden değilmiş gibi, Merkür’ün Koç’taki yolculuğu size liderliği almanız için ilham veriyor.


Aslan Burcu

29 Mart 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Birinin dünyana girmesine izin vermekle sınırlarını tamamen göz ardı etmek arasında ince bir çizgi var Leo. İster bekar, ister aşık olun, ister zaten romantik bir şekilde bağlı olun, ayın, birleşme, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz olan Balık’taki yolculuğu, ilişkilerinizin temeline vurgu yapar; karşılıklı bir alışveriş değildir. Bu arada, hem Mars hem de Venüs Kova’da – anlaşmalar, uzlaşmalar ve diğer önemli evlerden oluşan yedinci eviniz – her zamanki gibi dinamiksiniz, bu yüzden sihrinize güvenmeyin. Merkür ayrıca liderliği almanız için size ilham veriyor.


Başak Burcu

29 Mart 2022 Salı Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Şu anda bir sevgiliyle aranızda duygusal bir karşılıklılık var, Başak. Belki bir durum gemisi ya da gizliden gizliye aşık olduğunuz biri; Durum ne olursa olsun, ayın Balık’taki yolculuğu – taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmalarınız, uzlaşmanız ve diğer önemli eviniz – daha büyük bir empati ve bağlantı duygusu olduğu için, bu zamanda başkalarına yaklaşımınızı yumuşatıyor. Bu, özellikle gezegen yöneticiniz Merkür’ün Koç’tan geçişi ve seksle ilgili sekizinci eviniz, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarınız düşünüldüğünde geçerlidir, çünkü muhtemelen bağlantınızın karmaşık katmanlarını keşfediyor ve iletişim kuruyorsunuz.


Terazi Burcu

29 Mart 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Terazi, günlük rutininize ve kendini sevme ritüellerine odaklanmayı seçiyorsunuz. İster bekar, ister aşık olun ya da zaten romantik bir şekilde bağlı olun, Luna’nın Balık’taki yolculuğu – sorumlu altıncı eviniz aracılığıyla – günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemleri – topraklanmış kalmanızı ve olaylara pratik bir bakış açısıyla bakmanızı istiyor. Başka bir deyişle, sadece bir günlüğüne bile olsa, kişiliğinize ve/veya potansiyel beklentilerinize gölge düşürmekten çekinmeyin. Ayrıca, hem Mars hem de gezegen yöneticiniz Venüs ile aşk, tutku ve zevkle dolu beşinci evinizi göz kamaştırırken, bugün kalbinizin arzularını yerine getirmekle ilgili.


Akrep Burcu

29 Mart 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Akrep, bugün ilgi odağının tadını çıkarıyorsun ve kalbinin arzularına düşkünsün. Örneğin, ay bugün mistik Balık burcuna geçerek aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci evinizi aydınlatacak, bu da şu anda arzuladığınız aşk hakkında hayaller kurmaya ve hayaller kurmaya eğilimli olduğunuz anlamına geliyor. Ve Merkür, sorumluluk sahibi ayrıntılar ve hizmet eylemleriyle ilgili altıncı eviniz aracılığıyla Koç burcunda parıldadığında, liderliği ele almakta veya karanlık tarafta kendinizi aşırı derecede genişletmekte sorun yaşamazsınız. Birine aşık olmakta yanlış bir şey yok ama sosun içinde fazla kaybolma. Kendinize bir iyilik yapın ve sağlam kalın.


Yay Burcu

29 Mart 2022 Salı Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İletişim sektörünüzde Mars ve Venüs’ün cızırdamasına rağmen, ayın bugün – dördüncü eviniz, aile meseleleriniz ve en içteki duygularınız aracılığıyla – rüya gibi Balık’a geçişi, nedeni olabilir, çevrenize karşı daha hassas ve duygusal olarak alıcı olabilirsiniz. bu zaman. Bununla birlikte, bu aşırı duyarlılık sizin için güçlü bir takım değildir, bu yüzden kendinize bu kadar yüklenmeyin. Aslında, bugünün astro-havası sizi zaman ayırmaya ve kendinize karşı nazik olmaya çağırıyor. Merkür ayrıca Koç burcunda ve aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci evinizde parıldayacak, bu yüzden bırakın kalbiniz size rehberlik etsin, Yay.


Oğlak Burcu

29 Mart 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Mars ve Venüs, Oğlak ve istikrar arayan ikinci konfor, para, değer sistemleri ve benlik saygısı eviniz aracılığıyla cızırdamaya devam ediyor, libidonuzdan özgüveninize kadar her şeyi yükseltiyor, böylece çekiciliğinizin ve diğer insanların hayatındaki varlık, yani romantik bağlantılarda olduğunuz kişiler. Bu arada, taahhütlü yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evinizin göksel yöneticisi olan ay, Balık ve üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreçleri ve yakın çevrenizde parıldarken, sevgilinizle daha fazla vokal olma şansınız var. ve/veya potansiyel beklentiler. Genel güvenlik duygunuz göz önüne alındığında, gerekirse konuşmaktan çekinmeyin.


Kova Burcu

29 Mart 2022 Salı Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Çekicisin, karizmatiksin ve hak ettiğinden daha azına razı olmayacaksın Kova. Bu, özellikle Mars ve Venüs’ün burcunuzdaki özgürlüğü seven ve hayat dolu yolculuğunu düşündüğünüzde geçerlidir, bu nedenle niyet tohumlarınızı ekmekten ve harekete geçmekten korkmayın. Ve eğer birine aşıksan, kulağa klişe geliyor ama gerçekten yapman gereken tek şey kendin olmak. Merkür, konuşkan üçüncü evinizi, düşünce sürecini ve anında alışverişi ateşlese de, kesin olan bir şey var: Kendinizi ifade etmekte sorun yaşamazsınız. Ay ayrıca Balık burcunda ve istikrar arayan ikinci evinizde parıldayacak, bu nedenle içsel bilgeliğinize güvenin.


Balık Burcu

29 Mart 2022 Salı Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay bugün burcunuza giriyor ve bu süreçte sezginizi geliştirirken auranızı mistik tılsımlarla süslüyor. Balıklar, zaten esrarengiz birisiniz, ancak ayın değişken sularınızda yüzmesi, her şeyin belirsizliğini sadece yoğunlaştıracak, özellikle de dikkatinizi çekmek için ellerinden gelen her şeyi yapan romantik beklentiler. Ve Merkür, Koç’tan cızırdayarak ve istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleri eviniz ile, isteklerinizde oldukça basit, hatta belki de cüretkarsınız. Yine de, birine karşı hislerinize aldanmayın; büyük ihtimalle hiçbir fikirleri yoktur.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.