Günlük Aşk Burç Yorumları 28 Mart 2022

28 Mart Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 28 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

28 Mart 2022 Pazartesi Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Günümüzün astro-hava durumu aşk ve romantizm söz konusu olduğunda mutlaka ideal değildir, ancak her zaman onunla birlikte gelen bir ders vardır. Koç, umutsuzluğa kapılmayın; bu trajik bir son ya da blues hakkında bir şarkı olmak zorunda değil. Aslında, bugünün Kova’daki pragmatik ay-Venüs-Satürn birleşimi, belirli bir bağlantıyı sağlamlaştırma kararınıza ilham veren şey olabilir. Bununla birlikte, Kova burcunun özgürlüğü seven özü göz önüne alındığında, bazılarınız işleri tamamen ticari veya platonik tutmaya karar verebilirsiniz, ancak bu mesajı iletmek her zaman kolay bir iş değildir. Bu, olaylara mantıklı bir bakış açısıyla bakmanız ve yapmanız gerekeni yapmanız için ipucunuz.


Boğa Burcu

28 Mart 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Hayatınızı biriyle paylaşmak konusunda isteksiz değilsiniz, Boğa. Aksine, sosyalleşmeyi ve/veya potansiyel potansiyel müşterilerle bağlantı kurmayı içerebilir veya içermeyebilir, olağan rutininizden kopmak anlamına gelse bile, hedeflerinize öncelik vermek için bilinçli bir seçim yapıyorsunuz. Örneğin, Ay’ın kendiliğinden Kova aracılığıyla parıldamasına ek olarak, Luna gezegensel yöneticiniz Venüs ile güçlerini birleştirecek ve otorite, kariyer hamleleri ve dünyadaki itibarla ilgili otoriter onuncu eviniz aracılığıyla Satürn’ü yapılandıracak. Yine, aklınızda çok şey var ve sorumluluğu üstlenmekten korkmuyorsunuz. Özlem duyduğunuz hayata doğru inşa etmek için zaman ayırın.


İkizler Burcu

28 Mart 2022 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bir sonraki yurtdışı kaçamağınızı mı planlıyorsunuz, İkizler? Belki okula geri dönmeyi veya belki de aşk ilginize daha yakın olmak için başka bir yere taşınmayı düşünüyorsunuz. Bugünün astro-havası her zaman şeftali gibi değil, ancak bir sonraki adımlarınızı atmanız ve hedeflerinizi, hatta aşk hayatınızı çevreleyenleri bile yapılandırmanız için hala biraz potansiyel var. Örneğin, Ay, geniş dokuzuncu macera, inanç ve bilinmeyen bölge eviniz aracılığıyla Kova’da Venüs ve Satürn’e katılacak ve flört ve romantizm hakkındaki felsefenizden genel inanç sistemlerinize kadar her şeyi vurgulayacaktır. Özlem duyduğunuz ilişkiler konusunda kendinizi nerede sınırlandırıyorsunuz?


Yengeç Burcu

28 Mart 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bekar, aşık veya zaten romantik bir şekilde bağlı olan şeyler, bu zamanda birdenbire daha ciddiymiş gibi hissedilebilir. Buna karşılık, bazılarınız belirli bir bağlantı söz konusu olduğunda anlaşmayı gerçekten taahhüt etmeyi ve imzalamayı önemsiyorsunuz. Asla asla Deme; bazılarınız önemli biriyle ortak olmaya ve işe başlamaya bile karar verebilir – sadece bu tür bir iş değil! Örneğin, ay, birleşme, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla Kova’daki Venüs ve Satürn ile güçlerini birleştirecek, bu yüzden tamamen taahhütte bulunmadan önce düşünün, Yengeç.


Aslan Burcu

28 Mart 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bu, hayatının geri kalanını birlikte geçirmeyi düşündüğün biri mi, Leo? Oldukça ciddileşiyor gibi görünüyor, ha? Yine de, onu çarpıtmayın; evren sizi tesadüfen çıktığınız ya da hala tanımakta olduğunuz biriyle güçlerinizi birleştirmeye zorlamıyor. Aksine, aşk hayatınızda pamuk ipliğine bağlı bir şey varsa, o anda dikkatinizi çekmesi muhtemeldir. Bu özellikle Ay’ın Kova’dan geçişini ve anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerden oluşan yedinci evinizi göz önünde bulundurduğunuzda geçerlidir, ancak dahası da var. Luna, Venüs ve Satürn’ün yanında oturacak, bu yüzden yap ya da çöz zamanı.


Başak Burcu

28 Mart 2022 Pazartesi Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Başak, ister bekar ister aşık olun, en iyi yaptığınız şeyi yapıyorsunuz: t’lerinizi geçiyor ve i’lerinizi noktalıyorsunuz. Ve muhtemelen özel biri için bir süreliğine kalem yapmaktan daha çok seveceğiniz bir şey olmasa da, yapmanız gerektiği gibi günlük görevlerinize odaklanıyor ve kişisel bakım ritüellerine katılıyorsunuz. Bu, özellikle ayın özgürlük seven Kova’ya geçişi ve altıncı sağlık eviniz, günlük durum tespiti ve hizmet eylemleri düşünüldüğünde doğrudur, ancak daha fazlası var. Ay, Venüs ve Satürn’ün yanında oturacak, bir yapı ve pragmatizm katmanı ekleyecek, bu yüzden bu enerjiyi akıllıca kullanın.


Terazi Burcu

28 Mart 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Terazi, tacı takan kafa ağırdır, bu yüzden seni hayal kırıklığına uğratmasına izin verme. Örneğin, ister bekar, ister aşık olun, ister romantik bir şekilde kararlı olun, bugünün göksel havası, kendinizi sevmeye çalışmanız ve öncelik vermeniz için sizi teşvik ediyor. Ayık, doğrudan ve sizin rahat ettiğinizden biraz daha pragmatik olan bugünün ayı, aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan beşinci eviniz aracılığıyla Kova’daki Venüs ve Satürn ile güçlerini birleştirecek. Romantik duygularınızı masaya yatırmıyorsanız, kısıtlama duyguları yaşayabilirsiniz. Her iki durumda da, önemli bir şey dikkatinize sunuluyor.


Akrep Burcu

28 Mart 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Akrep, özel hayatınızda şu anda aşk hayatınızı etkileyen veya etkilemeyen bazı şeyler oluyor. Ay Kova burcunda sona ermeden ve duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aile meseleleriniz ve en içteki hislerinizden önce, ay, taahhütlü yedinci evinizin göksel yöneticisi, anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli kişiler – ve görev yöneticisi Satürn ile güçlerini birleştirecek. , bire bir bağlantılarınıza bir kısıtlama ve pragmatizm katmanı ekleyerek. Yine, bu, kişisel meseleler üzerinde çalışmak için içe doğru gitmenizden veya belki de mevcut ilişkinizde ve/veya durumunuzda duygusal bir hıçkırıktan kaynaklanabilir.


Yay Burcu

28 Mart 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün işler yolunda gitmezse, umutsuzluğa kapılmayın Yay. Neyse ki yarın başka bir gün ama bu arada hala yapman gereken bazı işler var. Örneğin, birleşme, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci evinizin göksel yöneticisi olan ay, bugün Kova’da Venüs ve Satürn ile güçlerini birleştirecek ve anlık alışverişlerinizden bakış açınıza kadar her şeye bir pragmatizm ve yapı katmanı ekleyecektir. aşk ve romantizm üzerine. Belki de diğer önemli kişinizle veya hoşlandığınız kişiyle “konuşma” zamanı gelmiştir. Bu nereye gidiyor? Bazen dürüst olmak, zamanını boşa harcamaktan daha iyidir.


Oğlak Burcu

28 Mart 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bu aşk hikayesi, harcadığınız zamana ve değerli enerjinize değer mi, Oğlak? Anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evinizin göksel yöneticisi olan ay – istikrar arayışınız aracılığıyla romantik Venüs ve yapılandırılmış gezegensel yöneticiniz Kova’daki Satürn ile güçlerini birleştireceğinden, bu kesinlikle şu anda dikkate alınması gereken bir şeydir. konfor, finans ve değer sistemlerinin ikinci evi. Bekar, ezici veya zaten romantik bir şekilde bağlı, bunun paylaşılan bir yatırımla veya mevcut bağlantınızın değeri kadar basit bir şeyle ilgisi olabilir. Gerçekte yanılmış olamazsın ve bunu herkesten daha iyi biliyorsun, bu yüzden dikkatine sunulanlara dikkat et.


Kova Burcu

28 Mart 2022 Pazartesi Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Değerin ve değerin asla sorgulanmamalı Kova. Siz veya başka biri tarafından değil ve bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı olmanıza rağmen, bu dikkatinize sunulabilir. Sonra tekrar, bunun estetik ve/veya markanızla da ilgisi olabilir, ancak resmi anlıyorsunuz. Bu arada, sorumlu altıncı sağlık, durum tespiti ve hizmet eylemlerinin göksel yöneticisi olan ay, bugün burcunuzda Venüs ve Satürn ile çarpışacak ve yaklaşımınıza daha pragmatik bir ton katacak. Başka bir deyişle, ne istediğinizi biliyorsunuz ve daha azına razı olmuyorsunuz.


Balık Burcu

28 Mart 2022 Pazartesi Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Mevcut durumunuzda çıkmaza girmiş veya belki de ilgisiz hissediyorsanız, bunun da geçeceğini bilin, Balık. Örneğin, ay romantik beşinci aşk, tutku ve zevk evinizi yönetiyor, ancak bugün gizli on ikinci kapanış eviniz, rüyalar, gizli gündemler ve bilinçsiz kalıplar aracılığıyla romantik Venüs ve Kova’daki Satürn ile güçlerini birleştirecek. Bu nedenle, ister bekar, ister aşık olun, isterse zaten kararlı olun, parmağınızı koyamayacağınız bir şeyin sizi geri tuttuğunu hissedebilirsiniz. Bununla birlikte, aşk hayatınız ile ilgili bu engellemeler, aynı zamanda sizi hem aydınlatıyor hem de bu süreçte temellendiriyor. Büyüme ağrıları yaygındır.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.