Günlük Aşk Burç Yorumları 27 Mart 2022

27 Mart Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 27 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

27 Mart 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, bugün sosyal açıdan bilinçli Kova burcuna giriyor, topluluk meselelerinizden dünyaya ait olma duygunuza kadar her şeyi çevreleyen temalara duygusal vurgu ve sezgisel netlik getiriyor, ancak dahası var. Koç, “sürünün lideri” olmakla ilgili bir iki şey biliyorsun ve bu özellikle ayın gezegen hükümdarınız Mars ile birlikte oturması için geçerlidir. Arkadaş grubunuzdan birine aşık olmak mı yoksa şimdilik işleri geçici tutmak mı? Savvy Mercury de bugün burcunuzda ilk çıkışını yapacak, bu yüzden konuşmaktan ve (seksi) sesinizi kullanmaktan korkmayın.


Boğa Burcu

27 Mart 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Meraklı Merkür – ikinci konfor, değerler ve öz saygı evinizin göksel yöneticisi – bugün on ikinci kapanış eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şey aracılığıyla Koç’ta güneşe katılacak ve sizi bir adım geri atmaya teşvik edecek. duygusal istikrarınızın temelini yansıtmak için potansiyel beklentiler. Boğa, kendinizi birine tamamen adamadan önce, kozmos sizi kendinizi beslemeye ve sizi duygusal olarak neyin tatmin ettiğini keşfetmeye teşvik ediyor. Öyle ki, Merkür’ün iç gözlemsel onikinci evinizdeki yolculuğu, bilinçli zihninizden gizlenenlere ışık tutmaya başlayacak.


İkizler Burcu

27 Mart 2022 Pazar İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

En iyilerinle mi toplanıyorsun? Etkilemek için giyin çünkü yolda kiminle karşılaşacağını asla bilemezsin, İkizler. Bu, özellikle macera dolu dokuzuncu deneyim evinizden geçen ay ve Mars düşünüldüğünde geçerlidir. Aynı zamanda, güneş ve gezegensel yöneticiniz Merkür, toplum ve topluluk ilişkileriyle ilgili onbirinci evinize enerji verir. Akışa bıraktığınızda, işler kolaylıkla hareket eder, bu yüzden carpe diem. Bununla birlikte, meydan okumanız potansiyel olarak ayın karesinden on ikinci evinizden asi Uranüs’e doğru olabilir, çünkü muhtemelen geçmişte sizi boğmuş olabilecek bilinçsiz tıkanıklıklara ışık tutacaktır.


Yengeç Burcu

27 Mart 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Romantik bir ilişkide liderliği ele geçirmeni engelleyen bir şey mi var, Yengeç? Öncülük etmek veya statükoyu bozmak sizin etrafınızda dönmüyorsa, bunun sizin bireysel özgürlüğünüzle ilgili olma ihtimali vardır. İster bekar ister romantik bir şekilde bağlı olun, bu enerjiyi dikkate almak önemlidir, çünkü ay özgürlüğü seven Kova’ya ve sekizinci yakınlık evinize, paylaşılan kaynaklara ve ruh eşi bağlantılarına girecektir, ancak dahası var. Luna, harekete geçen Mars ile birlikte oturacak ve karışıma şehvetli dayanıklılık ve doğaçlama kendiliğindenlik katacak. Yine de, Ay’ın Uranüs’le olan karesi göz önüne alındığında, yapabileceğiniz en iyi şey tüm beklentileri boşa çıkarmaktır.


Aslan Burcu

27 Mart 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün biraz hak ettiğiniz kişisel alanı almaktan çekinmeyin, Leo. Bu, özellikle Ay’ın kendiliğinden Kova’ya geçişi ve uyum arayan yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve önemli diğer eviniz ve onun dürtüsel Mars’a yakınlığı düşünüldüğünde önemlidir. Yani, ister bekar olun, ister romantik bir şekilde bağlı olun, şu an için her şeyi sıradan tutmaya karar verebilir veya kendinizi her zamanki tipiniz olmayan birine çekilirken bulabilirsiniz. Ne kadar sıra dışı olursa, sizin için o kadar çekici olur. Karanlık tarafta, ay düzensiz Uranüs’ü dengeleyecek ve karışıma aksama ve beklenmedik kaos katacak.


Başak Burcu

27 Mart 2022 Pazar Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Randevu gecesi için biraz zaman ayırmaya rağmen, gerçekleri inkar etmek yok, Başak, meşgul bir arısın. Kulağa sıradan bir gün gibi geliyor, ancak ayın Kova’ya geçişi ve günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemleriyle ilgili altıncı eviniz, yumurtalarınızın birden fazla sepette olduğu anlamına gelir. Ancak bu, balınızdan kaçındığınız anlamına gelmez. Aksine, Mars, birleşme ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci evinizi yönetir, bu da ilişkinize daha fazla çaba göstermeyi bilinçli olarak seçebileceğiniz anlamına gelir. Belki de destek için arkadaşlarınıza, ailenize ve akranlarınıza yaslanabilirsiniz.


Terazi Burcu

27 Mart 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Eksantrikliklerin ve eşsiz cazibelerinle onları büyüle, Terazi. Ay, kızkardeş burcunuz Kova’da parıldayarak aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci evinize duygusal vurgu ve sezgisel netlik getiriyor; senin yaklaşımın. Bu, özellikle ayın Mars’a yakınlığı düşünüldüğünde – taahhüt ettiğiniz yedinci evinizin göksel yöneticisi, uzlaşma ve diğer önemli kişiler – düşünüldüğünde doğrudur, ancak bir yakalama var. Luna’nın isyankar Uranüs ile karesi, gösterişli yöntemleriniz ile önceki taahhütlerinize sadık kalmanız arasında sürtüşme yaratabilir. Aniden kurtulma dürtüsü hissedebilirsiniz.


Akrep Burcu

27 Mart 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İlişkiniz ve/veya durumunuz duygusal istikrarınızı etkiliyor mu, Akrep? İster bekar, ister romantik olarak bağlı olun, ayın Kova’daki yolculuğu – duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aile meseleleriniz ve en içteki duygularınız – kişisel yaşamınızda özgürlük ihtiyacını tetiklemeye eğilimlidir. Yine de, geleneksel yöneticiniz Mars’ın yanında otururken enerji yoğunlaşacaktır. Anlamı: Büyük olasılıkla bir ayağınız kapıdan dışarı çıkıyor. Ayrıca, ilişki sektörünüzde Uranüs’e isyan etmek için ayın meydan okuyan meydanı, herhangi bir beklenmedik aksama için suçlanıyor, bu yüzden kendinizi belirli bir sonuca bağlamayın. İçeri girmek için zaman ayırın.


Yay Burcu

27 Mart 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bildiğiniz gibi, Luna seks, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili sekizinci evinizi yönetiyor, ancak bugün özgürlüğü seven Kova burcunda piyasaya çıkacak ve konuşkan üçüncü evinize, düşünce sürecine ve yakın çevrenize duygusal vurgu getirecek. Günlük aşk tavsiyesi mi istiyorsun, Sağ? Öpüşmekten ve anlatmaktan hoşlanmıyorsanız, bu zamanda gerçekleşen daha ciddi konvolardan bazılarını kolaylaştırmak için kişinizle olan önemli bir konuşmayı kendiliğinden tekrar ziyaret edebilirsiniz. Bu, flört etmeniz için yeterli bir neden değilmiş gibi, Merkür, romantik beşinci evinizden Koç’ta güneşe katılacak.


Oğlak Burcu

27 Mart 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İlişkinizde yeni ufuklar keşfetmek her zaman iyi bir fikirdir, Oğlak. Ayın kendiliğinden Kova burcunda göz kamaştırıcı bir başlangıç ​​yapması ve şehvetli ikinci konfor, finans ve değerler eviniz ile birlikte, bugünün astro-hava durumu size cesurca ve özür dilemeden alışılmadık zevklere dalmanız için bir fırsat sunuyor. Konfor alanınızın dışına çıkmaya istekli misiniz? Anlaşmalar, uzlaşmalar ve diğer önemli evlerden oluşan yedinci evinizin göksel hükümdarı olan Ay, aşk, tutku ve zevkle dolu beşinci evinizde asi Uranüs ile karşı karşıya gelecek ve beklenmedik karşılaşmalar ve aşklarla sizi şaşırtacak.


Kova Burcu

27 Mart 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kova, bugün kalbini koluna takıyorsun ama bu kasıtlı olarak yaptığın bir şey değil. Ne de olsa ay bilinçaltınızın bir simgesi ve bugün burcunuzda aylık ilk çıkışını yapacak. Yürekten mi konuşuyorsun? Go-getter Mars’ın yanında otururken, yalnızca yoğunluk ve karizma sızdırmakla kalmaz, aynı zamanda aşk ilginize tutku ve coşkuyla yaklaşırsınız. Bununla birlikte, yakalama, büyük olasılıkla iç isyanınız uğruna şeytanın avukatı ve/veya akıl oyunları oynadığınız için, ayın karesinden modern hükümdarınız Uranüs’e bağlı olabilir. Bireysel özgürlüğünüzün gölge tarafında düşünün.


Balık Burcu

27 Mart 2022 Pazar Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Hem ay hem de Mars kendiliğinden Kova’dan geçerken ve kapalı onikinci eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şeyle, kendinize saklamak veya sevgiliniz Balık ile daha fazla yalnız zaman geçirmek için bilinçli bir seçim yapıyor olabilirsiniz. Her ne kadar, meraklı üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreciniz ve yakın çevreniz aracılığıyla Uranüs’e isyan etmek için ayın düzensiz karesini düşünürken, karışımda bazı yıkıcı ve/veya beklenmedik enerjiler olma ihtimali var. Bazılarınız bu süreçte daha isyankar gelebilir, bu nedenle beklenmedik ruh hallerinize ve bunun mevcut durumunuzu nasıl etkileyebileceğine dikkat edin.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.