Günlük Aşk Burç Yorumları 22 Mart 2022

22 Mart Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 22 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

22 Mart 2022 Salı Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, gizemli Akrep ve seks, birleşmeler, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla yolculuğunu tamamlamadan önce, Luna dünyadaki otorite ve itibarın onuncu evi aracılığıyla Pluto’nun güç merkezi Pluto’ya altmışlık bir açı yapacak. Koç, bağlantıların profesyonel hayatında veya kamusal kişiliğinde nasıl bir rol oynuyor? Bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı, günümüzün kırmızı-sıcak gezegen hükümdarınız Mars ve asi Uranüs arasındaki sert kare, size hizmet etmeyen bir ortaklıktan kurtulmaya yönelik ani dürtüyü veya artık yankılanmayan uzun vadeli bir vizyonu kolayca doğrulayabilir. seninle.


Boğa Burcu

22 Mart 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşk için adım mı atıyorsun, Boğa? Ay, Akrep ve uyum arayan yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evleriniz aracılığıyla yolculuğunu tamamlamadan önce, egzotik dokuzuncu macera eviniz, inanç sistemleriniz ve bilinmeyen bölge aracılığıyla Oğlak burcundaki dönüştürücü Plüton ile güçlerini birleştirecek. Bir sevgiliye farklı lenslerle bakmıyorsanız, gelecek planlarınıza ve dünyevi manzaralarınıza daha yakından bakıyorsunuz demektir. İkiniz de aynı yolda mısınız? Bir sonraki adımlarınızı düşünürken Mars, burcunuzda Uranüs ile yüzleşecek ve bu da potansiyel olarak isyan etme dürtüsünü tetikleyebilir.


İkizler Burcu

22 Mart 2022 Salı İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İkizler ilişkinizde karşılıklılık var mı? Sadece moralinizi bozuyor olsanız bile, bugünün astro-havası sizi ortaklığınız için yaptığınız iş üzerinde düşünmeye çağırıyor. Eşit miktarda alma ve verme var mı? Ay, Akrep burcunda ve detay odaklı altıncı evinizde sona ermeden önce, birleşme, paylaşılan kaynaklar ve işbirliklerinden oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla Oğlak burcundaki Plüton ile buluşacak ve bağlantınızın temeli ile çabalarınız arasında uyum yaratacaktır. Siz ve özel birinizle orta yolda nasıl tanışıyorsunuz? Her şey devam eden bir çalışmadır ve ilişkiniz bir istisna değildir.


Yengeç Burcu

22 Mart 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kalbin istediğini istiyor, Yengeç. Bu, özellikle ayın Akrep’teki tutku dolu yolculuğunu ve aşk, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci eviniz düşünüldüğünde geçerlidir. Ayın Oğlak burcundaki Plüton’a karşı olan 60’lık çekiciliği – taahhütlü yedinci eviniz, uzlaşmanız ve diğer önemli eviniz aracılığıyla – aşk dilinizden cinsel içgüdülerinize kadar her şeye için için için yanan bir yoğunluk katmanı ekler. İç bilgeliğinizi takip etmenin zamanı geldi mi? Birleşmeler, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci evinizde cızırdayan Cesur Mars, isyankar Uranüs ile ters düşecek. Kurtulmak ya da sıraya girmek, işte bütün mesele bu.


Aslan Burcu

22 Mart 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kişisel bakımına ve kendini sevme ritüellerine öncelik ver, Leo. Bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı, bu özellikle ayın gizemli Akrep ve duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aile meseleleri ve en içteki hisler boyunca yaptığı yolculuk düşünüldüğünde geçerlidir. Sen de normalden daha huysuzsun, bu yüzden gerekirse geri çekilmekten çekinme. Ne de olsa Mars, aynı zamanda işlerin zorlaştığı onuncu otorite eviniz aracılığıyla özgürlüğü seven Uranüs ile eş zamanlı olarak karşı karşıya gelecek. Belki işle ilgili ya da önemli birinin hayatındaki önde gelen bir otorite figürüyle ilgili. Her iki durumda da, bugün kişinizle tartışma olasılığınız daha yüksek, bu yüzden sakin olun.


Başak Burcu

22 Mart 2022 Salı Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sorular sorun ve araştırmanızı yapın Başak. Bu zamanda sezginizi takip etmeniz şiddetle tavsiye edilir, özellikle de Ay Akrep burcundaki meraklı üçüncü evinizi, düşünce süreçlerinizi ve yakın çevrenizi harekete geçirirken. Ayın, aynı zamanda, aşk ve romantizmle ilgili olsa bile, konuşmanızı ve destek için akranlarınıza yaslanmanızı teşvik eden onbirinci dernekler ve topluluk ilişkileri evinizi de yönettiğini unutmayın. Dahası, ay, Pluto’nun güç merkeziyle uyumlu bir altmışlık açı yapacak ve aynı zamanda benzersiz özgünlüğünüze ve kalbinizin arzularına sahip çıkmanız için size meydan okuyacak. Doğru olduğunu bildiğin şeyi geri alamazsın.


Terazi Burcu

22 Mart 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Terazi, duygusal istikrarınıza ve genel ihtiyaçlarınıza öncelik vermek uzun bir yol kat ediyor ve bunu ilk elden görmeye başlıyorsunuz. Bekar? Kendi değerinize sahip çıkmak için bilinçli bir karar vermek, kişisel yaşamınızda önemli bir rol oynuyor, ancak bir yakalama var. Go-getter Mars – taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmalar, uzlaşma ve önemli diğerlerinin göksel hükümdarı – sekizinci seks eviniz, paylaşılan kaynaklarınız ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla Boğa’daki Uranüs’e isyan etmek için çalkantılı bir kare yapacak ve aralarında sürtüşme yaratacaktır. kalbinizin arzularına boyun eğmek ve önceki taahhütlerinize sadık kalmak. Kendini seçmek her zaman iyi bir fikirdir.


Akrep Burcu

22 Mart 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay burcunuzda sona ermeden önce, meraklı üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreçleriniz ve yakın çevreniz aracılığıyla modern hükümdarınız Plüton ile buluşacak ve size, diğer önemli kişiniz olup olmadığına bakılmaksızın gerçeğinizi söylemekten başka seçenek bırakmayacak. gemide. Akrep, bir başkası için gücünü nerede ihmal ediyorsun? Belki de hak etmediği halde birine şüphenin avantajını veriyorsunuzdur. Geleneksel yöneticiniz Mars ve asi Uranüs arasındaki kare, bireysel özgürlük arzunuz ile mevcut ilişkinizde deneyimlediğiniz değişiklikler arasında sürtüşme yaratır.


Yay Burcu

22 Mart 2022 Salı Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı, bugünün astro-havası sizi bir adım geri atmaya ve kişisel ihtiyaçlarınızı, özellikle de bir başkası, Yay için fedakarlık yapanlarınız üzerinde düşünmeye çağırıyor. Örneğin, ay dönüştürücü Akrep burcuna ve sizin gizli on ikinci kapanış evinize, rüyalara ve perde arkasındaki her şeye dönüşmeden önce, istikrar arayan ikinci değer sistemleriniz aracılığıyla dönüştürücü Plüton ile buluşacak. Yine, bir kenara ittiğiniz şehvetli zevkleri veya ihtiyaçları tekrar ziyaret etmek için bu zamanı ayırın. Buna değer mi?


Oğlak Burcu

22 Mart 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Birine olan romantik hislerinizin geçerliliğine rağmen, şu anda düşünmeniz gereken çok şey var, Oğlak. Ne de olsa, ay taahhüt ettiğiniz yedinci ev sözleşmelerinizi, uzlaşmanızı ve diğer önemli evinizi yönetir, ancak bu zamanda sosyal olarak bilinçli onbirinci eviniz, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygunuz aracılığıyla Akrep’ten geçecektir. Anlamı: Şu anda size sunulan fırsatların tadını çıkarmaktan kendinizi alıkoyamazsınız. Ve Mars da Uranüs ile kare açı yaptığında, bir şekilde ayrılma veya yeniden başlama dürtüsünü hissediyor olabilirsiniz.


Kova Burcu

22 Mart 2022 Salı Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sonradan pişman olacağın bir şey söylemeden önce düşün, Kova. Bu, özellikle burcunuzdaki cüretkar Mars ile evinizin dördüncü evindeki yıkıcı Uranüs arasındaki çalkantılı kare, aile meseleleri ve en içteki duygular düşünüldüğünde özellikle doğrudur. Bekar veya zaten romantik olarak bağlı, bu zamanda duygusal patlamalara ve değişken mizaçlara daha yatkınsınız, bu nedenle bu bastırılmış duyguların bazılarını ifade etmek için bir çıkış bulmaya çalışın. Belki işte ya da tanınmış bir ebeveynle. Kaos, her iki şekilde de kişisel yaşamınıza karışmak zorundadır. Yüksek havanızda kalın ve kendinize karşı nazik olun.


Balık Burcu

22 Mart 2022 Salı Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Göğsünden atman gereken bir şey var mı Balık? Ay, Akrep ve bilinmeyen bölgelerin geniş dokuzuncu evindeki yolculuğunu tamamlarken, Mars asi Uranüs ile kafa kafaya gidecek ve bilinçsiz kalıplarınız ve ilkel zihniniz arasında sürtüşme yaratacak. Gerçekler nelerdir ve sadece sizin hayal gücünüzden kaynaklanan nedir? Hem ruhsal hem de fiziksel alemlerde yüzmekte zorluk çekmeseniz de, artık yüksek benliğinizle rezonansa girmeyen insanlar, yerler ve şeyler hakkında da fikir ediniyorsunuz. Başka bir yere gitmeye cesaretin var mı ya da belki de ilişkinize farklı bir çift mercekle bakmaya mı?


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.