Günlük Aşk Burç Yorumları 21 Mart 2022

21 Mart Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 21 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

21 Mart 2022 Pazartesi Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İşleri şimdilik rahat mı tutuyorsun, Koç? Bu kadar çok şey varken seçim yapmak zor, ama er ya da geç bir karar vermek zorunda kalacaksın. Örneğin, Ay Akrep burcunda ve birleşmeler, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz sona ermeden önce, Luna, bireysel özgürlüğün sosyal olarak yönlendirilen onbirinci eviniz aracılığıyla gezegensel yöneticiniz Mars ve Kova’daki Venüs ile yüzleşecek. Bazılarınız, önceden taahhütlere sahip olmanıza rağmen, geniş ağınızdaki birine karşı hisler besliyor olabilirsiniz. Neyse ki Luna’nın Balık’ta Merkür ve Jüpiter ile üçgen açı yapması bu süreçte içsel bilgeliğinize güvenmenizi hatırlatır.


Boğa Burcu

21 Mart 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Çok fazla astrolojik çekiş – gezegensel yöneticiniz Venüs de dahil olmak üzere – otoriter onuncu evinize ve kamusal kişiliğinize enerji verirken, aşk hayatınızın aksine profesyonel konulara daha fazla odaklanıyor olabilirsiniz. Boğa, geleneksel yolu seçmenin yanlış bir tarafı yok, ama bu balın için iyi olabilir veya olmayabilir. Ne de olsa ay, kariyer sektörünüz aracılığıyla Kova’da Mars-Venüs ile çatışırken, uyum arayan yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerinizi harekete geçirmeye devam edecek. Çoklu görevlere pek düşkün olmayabilirsiniz ama her şeyin bir ilki vardır.


İkizler Burcu

21 Mart 2022 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Çok az zamanda yapacak çok şey var, İkizler. Kulağa sıradan bir gün gibi geliyor, değil mi? Bununla birlikte, kalp meseleleri, AKA aşk hayatınız söz konusu olduğunda kendinizi parçalanmış hissetmenizin nedeni de bu olabilir. Belki de aynı anda günlük rutininizin önüne geçen özel birini düşünmemek zordur. Ne de olsa, Ay’ın Akrep’teki yolculuğu göz önüne alındığında – günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemlerinden sorumlu altıncı evinizden bahsetmiyorum bile – günlük rutininizi dönüştürme ve / veya yeniden yapılandırma sürecinde olma ihtimaliniz var. . Ve Mars ve Venüs’le olan karesi de yardımcı olmuyor.


Yengeç Burcu

21 Mart 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, Akrep burcunu ve aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci eviniz ile baştan çıkarıcı bir şekilde parıldamaya devam ediyor. Yani, aşk ilginize için için için yanan bir yoğunlukla yaklaşma şansınız var, Yengeç. Her ne kadar hayal kurmanın ve flört etmenin ortasında, ay, sekizinci seks eviniz, paylaşılan kaynaklarınız ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla Kova’daki Mars ve Venüs ile sert bir kare yapacak. Sınırlar konusu bu zamanda oldukça öne çıkabilir, özellikle *çok* küçük bir dünyada eklektik bağlantılarla uğraşanlarınız. İşleri ağırdan alın ve dürtüsel kararlar vermeyin.


Aslan Burcu

21 Mart 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İster bekar ister romantik bir şekilde bağlı olun, kabul etmekten daha rahat hissedeceğinizden daha fazlasını yaşayabilirsiniz, Leo. Bu, özellikle ayın Akrep’teki yolculuğunu ve duygusal olarak yönlendirilen dördüncü evinizi, aile meselelerini ve en içteki duygularınızı düşünürken önemlidir. Bununla birlikte, Luna’nın Kova’daki Mars-Venüs’e karesi ve taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmaları, uzlaşma ve işleri zorlaştırabilecek diğer önemli eviniz. Bunu söyledikten sonra, kimsenin duygusal dalgalarınız tarafından tetiklenmemesi için sağlıklı sınırlar koymanın devreye girdiği yer burasıdır. Gerekirse biraz yer açmakta sorun yok.


Başak Burcu

21 Mart 2022 Pazartesi Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Alışılmadık yaklaşımınız mutlaka duygularınızla rezonansa girmez, bu yüzden yeniden bir araya gelmek için bir saniye ayırın, Başak. Tek ve ezici? Ay, için için yanan Akrep ve iletişim, düşünce süreçleri ve yakın çevreyle ilgili meraklı üçüncü eviniz ile parıldarken, muhtemelen birisiyle olan etkileşiminizi kafanızda tekrar tekrar oynuyorsunuz. Bunda yanlış bir şey yok, bunun dışında Luna’nın Mars ve Venüs’ün Kova’daki karesi, varsayılan yaklaşımınız (aynı zamanda en organik olan) ile almayı seçtiğiniz strateji arasında sürtüşme yaratır. Uzak ve hatta belki biraz asi, bunun işleri karmaşıklaştırıp karıştırmadığına dikkat edin.


Terazi Burcu

21 Mart 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, konfor, finans ve değer sistemleriyle ilgili duyusal güdümlü ikinci evinizde gezinmeye devam ederken, güvenlik ve duygusal istikrar duygunuzu çevreleyen temalar mutlaka aklınızın en üstünde olacak. Terazi, romantik bağlantılarınızın temeline daha yakından bakıyor ve belki de aşk ilgilerinizle ilgili olarak muhakemenizi kullanıyor olabilirsiniz. Ne de olsa, aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla Ay’ın Mars’a karesi ve gezegen yöneticiniz Venüs, sizi gücünüzü geri almaya ve değerli zamanınıza gerçekten kimin layık olduğunu düşünmeye teşvik ediyor. enerji.


Akrep Burcu

21 Mart 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Şu an için bile olsa kendi şeridinde kal Akrep. İlişki sektörünüzde özgürlük seven Uranüs ile doğrudan karşıtlık içindeyken, ayın burcunuzdaki yolculuğu, aynı anda, özellikle bire bir ilişkilerinizde kaos yaşayanlarınız için, gardınızı daha da yüksek tutmanız için size ilham verebilir. Siz ya da sevgiliniz olsun, birileri her şeyi alt üst etmeye ve/veya olağan rutini bozmaya mecburdur – hepsi de bu süreçte belirli bir miktar özgürlük kazanma umuduyla. Ay’ın Kova’da Mars ve Venüs ile de çatışacağı düşünüldüğünde, kişisel alanınızı korumaya odaklanan kişi olma ihtimaliniz yüksek.


Yay Burcu

21 Mart 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Örümcek duyuların seninle itiraf etmekten çok daha fazla şekilde konuşuyor, Yay. Bekar veya alın, bu özellikle ayın Akrep’teki yolculuğunu ve kapanışla ilgili on ikinci evinizi, rüyaları ve perde arkasındaki her şeyi düşündüğünüzde doğrudur, ancak dahası var. Luna, aynı zamanda yedinci ilişkiler evinizi de yöneten gezegen yöneticiniz Jüpiter ve Merkür ile aynı anda karşı karşıya gelecek. Aklınıza gelen söylenmemiş kelimelere dikkat edin. Bildiğin zaman, biliyorsun. Bu sizin ön bilginizdir. Aksi takdirde, geri çekilmek için biraz zaman ayırın ve basıncı azaltmak için bir çıkış bulun.


Oğlak Burcu

21 Mart 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bu zamanda sosyal ağlarınız söz konusu olduğunda ekstra seçici davranıyorsunuz ve hepsi için için yanan Akrep ve onbirinci eviniz dernekler, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygusu ile ayın yolculuğu sayesinde. Kolunda tam olarak ne var, Oğlak? Dışarı çıkıp seçeneklerinizi keşfetmekten korkuyor musunuz? Ay’ın haritanızın bu alanından geçişinin ortasında, Luna, istikrar arayan ikinci konfor eviniz aracılığıyla Kova’da Mars ve Venüs ile yüzleşecek ve ilk elden gördükleriniz ile henüz deneyimlemedikleriniz arasında sürtüşme yaratacak. Denemeden asla bilemezsin.


Kova Burcu

21 Mart 2022 Pazartesi Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Onlara şüphenin faydasını verecek misin, Kova? Her şeyin kontrol altında olmasına rağmen, ayın dönüştürücü Akrep ve otoriter onuncu evinizden geçişi, yaklaşımınıza için için için yanan bir yoğunluk katmanı ekler, bu nedenle başkalarının sizi bu zamanda korkutucu bulmasının nedeni budur. Her ne kadar bu ay geçişinin saçma olduğunu düşünüyorsanız, o zaman rahat olun, çünkü ay aynı anda burcunuzda Mars ve Venüs ile kare olacak. Anlamı: Sadece kontrolü elinizde tutmak için kendi yolunuzdan çıkmaya meyilli değilsiniz, aynı zamanda duruma iddialı bir şekilde utanmadan yaklaşıyorsunuz.


Balık Burcu

21 Mart 2022 Pazartesi Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Romantizm ve kalp meseleleri konusunda içgörü kazanıyorsunuz ve olaylara tamamen farklı bir şekilde bakmaya başlıyorsunuz, Balık. Bu, özellikle Ay’ın Akrep’ten geçişi ve felsefe ve inanç sistemlerinden oluşan geniş dokuzuncu eviniz düşünüldüğünde doğrudur, ancak burada bitmez. Luna, Kova’daki Mars-Venüs ile eş zamanlı olarak bilinçsiz kalıplar ve yalnızlıktan oluşan onikinci eviniz aracılığıyla çatışacak, bu da muhtemelen araştırmanızı perde arkasında yaptığınız anlamına geliyor. Belki de kendinize veya uzaktaki birine saklamayı seçtiğiniz belirli bir aşk ilgisi etrafında dönüyordur.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.