Boğa Haftalık Burç Yorumları (28 Mart – 3 Nisan Haftası)

Boğa burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftası için burç yorumları neler? Boğa burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftası neler bekliyor? Boğa burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 28 Mart – 3 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Haftaya, ortaya çıkabilecek neredeyse tüm tuhaflıklardan sizi taşıması gereken bir pozitif enerji dalgası hissederek başlıyorsunuz. Hayatınızın bir sonraki bölümünün başlaması gibi yeni ve dramatik bir şey yaşayabilirsiniz. Çarşambadan Cumaya kadar, özellikle iş arkadaşlarınızla garip güç oyunları yaşanıyorsa, işle ilgili konulara dikkat etmeniz gerekecek. Hafta sonu romantizm için mükemmeldir, ancak normalden biraz daha sahiplenici olabilirsiniz.


Boğa Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Boğa, bu hafta sonuçlara odaklanıyorsun ve Cumartesi gününe kadar biraz var.

Hafta 28 Mart Pazartesi günü, Venüs’ün Kova burcunda kariyer evinizde Satürn ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Önünüzde büyük bir engel var. Ne kadar hazırlıklı olursanız olun, bugün hedefinize ulaşmak için dik bir tırmanış var. Bugün toplantılarınız varsa, özellikle bir satış elde etmeye veya kendiniz için bir şeyler kazanmaya çalışıyorsanız, onları ertelemek daha iyi olacaktır. Boğa, bu enerji için daha iyi bir kullanım, gerçek anlamda kaya tırmanışıdır. Merdivenleri koşmak veya uçuş dersi almak gibi sizi yeni zirvelere çıkaracak bir hedef belirleyin. Bugün kendinize çok gerçek bir şekilde meydan okumakla ilgili.

Haftanın ortasına doğru, 30 Mart Çarşamba günü Venüs, Kuzey ve Güney Ay Düğümünü kareye almak için ilerliyor. Boğa, bir arkadaşınız size bir iş teklifi ile gelebilir. Pazarda bir ihtiyaç gördüler ve bir ortak arıyorlar. Paranızı yatırmanızı isteyebilirler, ancak tavsiyenizi de isteyebilirler. Sorun şu ki, mantıklarında bazı boşluklar görebilirsiniz. Onları doğru yöne yönlendirmek için bu kişiyle takım oluşturabilirsiniz. Veya arkadaşlığı korumak için tamamen uzaklaşmaya karar verebilirsiniz. Bir ortaklık düşünüyorsanız, ayrıntıları yazılı olarak almak iyi bir fikirdir.


Boğa Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu, partnerinizle veya aşık olduğunuz kişiyle çok fazla zaman geçirdiğiniz bir hafta değil. Bu kötü bir ruh halinde olduğunuz için değil; Bunun nedeni çoğunlukla çok fazla içsel şifa yapmak isteyeceğinizdir. 27 Mart’ta Merkür Koç burcuna geçtiğinde, duygusal ve enerjik olarak tükenmiş hissedeceksiniz. Bu, masaj yaptırmak veya banyo yapmak için harika bir zaman. Partnerinizi tamamen kesmek zorunda değilsiniz. İşinizi yaparken yalnız zaman geçirmeniz için biraz alan ve sınırlar yaratın.

31 Mart’ta yaklaşan yeni ay ile birlikte, yeni kişisel niyetler belirlemeniz ve ilişkinizden gerçekten ne istediğinizi netleştirmeniz için mükemmel bir zamanmış gibi hissedebilirsiniz. Yürekten konuşun ve bilinçlerinizin arzu ettiğiniz şeyi anlamasına izin verin. Kendinize ne kadar çok enerji verirseniz, o kadar iyi hissedeceksiniz. Zaman konusunda bencil olmaktan korkmayın. Bu hafta kendini ilk sıraya koymak sana iyi gelecek!


Boğa Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Boğa, zihinsel olarak ilgili bir çalışma haftasına hazırlanın.

27 Mart Pazar gününden itibaren, Merkür Koç’a girdiğinde bilinçaltınızda daha fazla ateşlenmiş hissedebilirsiniz. Şimdi Koç burcunda, zihniniz sonuçlara atlamak için hızlıdır, kolayca sinirlenir ve hatta biraz dürtüsel olabilir! Bu, özellikle de huzurlu bir çalışma rutinine sahip olmayı seviyorsanız, günlük profesyonel yaşamınızı sürdürme şeklinizi bozabilir. Bu geçiş kolayca agresif hale gelebileceğinden, onları şişirmek yerine stresörleriniz hakkında konuşmak akıllıca olacaktır. İşle ilgili bir şey seni rahatsız ediyorsa, o zaman güvendiğin bir sırdaşına söyle ki bu can sıkıcı durumlar seni yiyip bitirmesin! Bir gün sonra Venüs, Kova burcundaki Satürn ile kavuşum yaparak, kariyerinizde değerli ve benzersiz fırsatlar elde etmenize yardımcı olur. Özellikle fütüristik profesyonel hedeflerle ilgili olarak, kimin ve neyin enerjiye değeceğine karar vermenin zamanı gelebilir. Ancak Venüs, 30 Mart Çarşamba günü Boğa burcunda kuzey ay düğümü ile kare açı yaptığından, konfor alanınızın dışında gibi görünen bir taahhüdü kabul ederken bu zorlu ama ödüllendirici olabilir. Son olarak, 1 Nisan Cuma günü Koç burcundaki yeni ay, önümüzdeki altı ay boyunca gelişmiş bir profesyonel zihniyet geliştirmeye başlıyor!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.