Boğa Haftalık Burç Yorumları (21 Mart – 27 Mart Haftası)

Boğa burcunun 21 Mart – 27 Mart haftası için burç yorumları neler? Boğa burcunun 21 Mart – 27 Mart haftası neler bekliyor? Boğa burcunun 21 Mart – 27 Mart haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 21 Mart – 27 Mart haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 21 Mart – 27 Mart haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 21 Mart – 27 Mart haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Birisi henüz tam olarak emin olmadığınız bir şeye imza atmaya çalıştığında Pazartesi veya Salı günü biraz topuklarınızı kazmanız gerekebilir. Acele etmeyin ve önce tüm ayrıntıların sıraya girdiğini bir kez daha kontrol edin. Haftanın ilerleyen saatlerinde kendinizi süper arkadaş canlısı hissediyorsunuz, belki de o kadar fazla ki, ne yaptığınızı bile anlamadan yeni bir romantizm başlatıyorsunuz. Hafta sonu oldukça yoğun olabilir, çünkü tamamen bağlılık ve bağlılıkla ilgili olacaksınız.


Boğa Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Boğa, etrafınızdakilere yardım etmek için adım atıyorsunuz.

Hafta, 20 Mart Pazar günü, Merkür’ün Balık burcunda, topluluk etkinlikleri evinizde Jüpiter ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Bugün, tanınmış bir otorite olabilirsiniz. Bahçıvanlıkta mükemmel olabilirsin. Bir inşaat işletmenizin sahibi olabilirsiniz. Başarılı bir hayır kurumu bağış toplama geçmişiniz var. Önemli yeteneklerinizden bazılarını bir topluluk kuruluşuna ödünç vermek isteyebilirsiniz.

21 Mart Pazartesi günü, kariyer evinizdeki Kova burcundaki Mars, Koç burcundaki Kayron ile altmışlık açı yapıyor. Bir iş arkadaşınız veya amirinizle olan ilişkinizde gelişme var. Belki tavırları değişmiştir ya da söylemlerini yumuşatmışlardır. Boğa, bu kişinin önümüzdeki iki hafta tatilde olması da mümkün. Her iki durumda da, muhtemelen Snoopy dansını yapıyorsunuz çünkü şu an için bu sorun çözüldü.


Boğa Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu yılın büyük bir bölümünde kişisel işlerinizle ilgili gece yarısı yağını yakıyor olabilirsiniz. Özellikle haftanın ilerleyen saatlerinde, 25 Mart Oğlak burcundaki son dördün sırasında, birlikteliklerinize zaman ayırmanız önemlidir. Randevu gecelerini ve belirli günleri birlikte ön planda tutan çiftler, her şeyin üstesinden gelebilirler. Aile planlamasında bir sürpriz olasılığı da vardır, bu nedenle ailenizi genişletmek istemiyorsanız yatak odasında süper güvende olun.

Bahar ekinoksu sırasında tüm enerji haritanızda dolaşırken, silahlı düğünler, finansal anlaşmalar ve hatta yolunuza çıkan çocuklar gibi ani romantik gelişmeler olabilir. Bu enerji aynı zamanda son derece aydınlatıcı bazı günlerin mevcudiyeti ile birleşir. Birleştirilmiş Boğalar için, bir şapka damlasında biri için adım atmanız gerekecek. Önemsediğiniz insanların yanında olmak ilişkinizi daha ileriye taşıyacak ve gelişmesine yardımcı olacaktır.


Boğa Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

İçinizdeki ateşi onurlandırma zamanı, Boğa!

20 Mart Pazar gününden itibaren güneş Koç burcunda olacak ve bilinçaltınızda ateşli bir tutkuyu ateşleyecek. Liderlik rolü üstlenmekten günlük görevlerinizi tamamlamaya kadar iş konusunda gergin hissedebilirsiniz. Koç mevsimi, iş streslerinizi ve engellerinizi “yapabilirim” tavrıyla zihinsel olarak değerlendirme zamanınız olabilir. Sonuç olarak, yolunuza çıkan ve duruma yükselen herhangi bir soruna saldırmaya hazır hissedebilirsiniz. Ne olursa olsun, işe karşı öfkenizin yükselmesine izin vermemeye çalışın. Hayal kırıklığınızı içselleştirmek, üretken hiçbir şeye yol açmaz. Ancak önümüzdeki birkaç gün içinde Merkür Balık burcunda birkaç destekleyici açı yaptığı için endişelenecek bir şeyiniz olmayacak. Merkür, Jüpiter ve Neptün’ü Balık burcunda birleştirecek ve bu da idealizmi besleyecek. Özellikle kendi ağınıza bağlanarak ve mesleki özlemlerinizden bahsederek kariyer yolunuzda neler başaracağınızı hayal ediyor olabilirsiniz. Ardından Merkür, haftanın başlarında gerçekleşen konuşmalar nedeniyle olumlu bir fütüristik dönüşü ima ederek Boğa’daki kuzey ay düğümüne seksen yapar. Ağınızla profesyonel hayalleriniz hakkında konuşmak için harika bir zaman olabilir!


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.