Boğa Haftalık Burç Yorumları (14 Mart – 20 Mart Haftası)

Boğa burcunun 14 Mart – 20 Mart haftası için burç yorumları neler? Boğa burcunun 14 Mart – 20 Mart haftası neler bekliyor? Boğa burcunun 14 Mart – 20 Mart haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 14 Mart – 20 Mart haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 14 Mart – 20 Mart haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 14 Mart – 20 Mart haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesiden Çarşambaya, siz ve çalışanlarınız için büyük fikirlerin ve önemli işlerin zamanıdır. Mümkün olan en fazla sayıda insan açısından düşündüğünüzden emin olmaya çalışın. Haftanın ilerleyen saatlerinde kimsenin sizi aceleye getirmesine izin vermeyin, çünkü başkalarının programı nasıl görünürse görünsün her seferinde bir adım atmanız gerekir. Bu hafta sonu, yeni bir aşk bağlantısı kurmanız için mükemmel bir zaman. İç enerjiniz yüzeye yaklaşıyor ve sizi her zamankinden daha sıcak yapıyor.


Boğa Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Boğa, bu hafta çok beğenildin.

Hafta 13 Mart Pazar günü Balık burcundaki güneşin dostluk evinizde Neptün ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Bugün bir arkadaşınızla aranızdaki çizgiler bulanık olabilir. Oldukça yakınlaşıyor olabilirsiniz (belki de dudaklarınız yanlışlıkla yanaklarını fırçaladığında). Ve şimdi bu kişiyi düşünmeden duramazsın. Muhtemelen onlar da seni düşünüyorlar ve mesajlar ikiniz arasında gidip gelebilir. Bu aşık olmak için harika bir gün.

Haftanın ortasına doğru, 17 Mart Perşembe günü Balık burcundaki Merkür, kendi Boğa burcunuzda ve kişisel başarı evinizde Uranüs’e altmışlık açı yapıyor. Boğa, beynin bugün bir bilgisayar gibi. Bir anda derin hesaplamalar yapabilir ve sayı satırlarını hesaplayabilirsiniz. Bu, evin her köşesinde WiFi’nin nasıl alınacağı gibi bilgisayardaki zor bir sorunu çözmek için harika bir zaman.


Boğa Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

13 Mart, romantik umutlarınızı ve dileklerinizi düşünmenizi sağlar. Gerçekten ne istediğinize odaklanmayalı uzun zaman oldu, bu yüzden bu sizin için çok özel ve önemli bir gün. Herhangi bir plan yapmadan önce, partnerinizin size bunu verebilecek biri olup olmadığını da düşünmelisiniz. Bu sizin için çok dönüşümsel bir zaman, Boğa, sonunda aşk açısından istediğiniz şeye doğru ilerliyorsunuz. Bir arkadaşlık, daha fazla bir şeye dönüşebilir, bunun gerçekleşmesi sıcak bir an alabilir, ancak sonunda uzun ömürlü olduğunu kanıtlayabilir.

Tersine, çıktığınız veya hayatınıza dahil ettiğiniz kişi hakkında arkadaşlık çevrenizden çok fazla tepki alıyor olabilirsiniz. Bu nedenle, şu anda çok yargılayıcı olabilecekleri için, aşk hayatınızda devam eden durumları akranlarınızla aşırı paylaşmak isteyip istemediğinizi düşünün. 19 Mart’ta Venüs ve Uranüs karşı karşıya geldiğinde, eski alışkanlıklardan, durumlardan veya ortaklıklardan kurtulmak isteyebilirsiniz. Bunu yapmak için herhangi bir plan yapmadan önce seçeneklerinizi uzaklaştırın ve ardından nasıl ilerlemek istediğinize uygun doğru kararları verin. Bunun nedeni, nihayetinde ne yapmak istediğinize karar vermeden önce ileri geri hareket edebilmenizdir.


Boğa Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Boğa, işinizde harika şeyler yapma yolundasınız!

13 Mart Pazar günü Güneş, Balık burcundaki Neptün ile kavuşum yaptığında hayallerinize ve profesyonel ağınıza biraz güvenin. Kavuş, sizi profesyonel hayallerinizi gerçekleştirme yeteneğinize tam olarak inanmaya ve hatta onun doğru insanlar zamanı geldiğinde yardımcı olacaktır. Güneş ertesi gün Boğa burcunda geri giden Kuzey Ay Düğümü’ne altmışlık açı yaptığından, hayallerinizin ve toplumsal ittifaklarınızın sizinle aynı hizada olduğunu bile görebilirsiniz. Bağlantılar, gruplar ve hedefler, profesyonel olarak kim olduğunuzu gösterebilir. Bu yönler sayesinde bu haftanın başında kadere bağlı bir şey olabilir! Daha sonra Balık burcundaki Merkür, Boğa burcundaki Uranüs ile seksen yapacak ve size bir “ah-ha” anı verecek. Altmışlık, beklenmedik bir profesyonelle bir konuşma başlatmanız için size ilham verebilir. Söylenen veya yazılan her şey, grup dinamiklerinizde, ağ oluşturma fırsatlarınızda ve hayallerinizi gerçekleştirme yeteneğinizde heyecan verici değişikliklere yol açabilir. Ardından 18 Mart Cuma günü Başak burcundaki dolunay, işteki tutku projelerinize son rötuşları yapmanıza yardımcı olacak.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.