Boğa Burç Yorumları 7 Mart 2022

Boğa burcunun 7 Mart 2022 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 7 Mart 2022 Pazartesi günü neler bekliyor? Boğa burcunun 7 Mart 2022 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 7 Mart 2022 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 7 Mart 2022 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 7 Mart 2022 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

7 Mart 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Çılgın parti zamanını uzun bir şekerleme ve sıcak bir banyo ile bitirin. Arkanıza yaslanın, kötü bir film izleyin ve sonsuz telefon görüşmelerine ara verin.


7 Mart 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün fiziksel aktivite için çok uygunsunuz – gerçek bir şey inşa edin veya yaratın.


7 Mart 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, uğurlu Jüpiter ve Balık güneşi ile faydalı bağlantılar paylaşarak, bugün burcunuz aracılığıyla yolculuğuna devam ediyor. Bu titreşimler, özellikle münzevi modunda çok fazla zaman geçirdiyseniz, son zamanlarda iletişim kuramadığınız arkadaşlarınız veya meslektaşlarınızla yeniden bağlantı kurmak için mükemmeldir. Hava karardığında sakin ve huzurlu bir enerji havayı dolduracak ve Luna, rüya gibi Neptün’ü destekleyici bir yönü paylaşıyor. Bu kozmik iklim size, stresten uzak birkaç an için de olsa, size dünyayı gül renkli gözlüklerle görme şansı vererek, ciddi anlamda dekompresyon fırsatı sunacak.


7 Mart 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay burcunuzda parıldamaya devam ediyor. Bununla birlikte, onbirinci eviniz dernekler, topluluk ilişkileri ve dünyaya ait olma duygunuz aracılığıyla Güneş-Neptün Balık kavuşumunda eşzamanlı olarak seksen yapacak. Boğa, her şey başarısız olduğunda – özellikle aşk hayatında – her zaman arkadaşlarına ve geniş ağ desteğine güvenebilirsin. Ayrıca, Ay’ın asi Uranüs’e olan yakınlığı göz önüne alındığında, en özgün ve mazeretsiz benliğiniz olabileceğiniz bir ortaklık arıyorsunuz. Bu yüzden yüz yüze veya sosyal medya aracılığıyla bugün şansınızı denemekten korkmayın. Ancak, işi zevkle karıştırmaktan kaçının.


7 Mart 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kariyeriniz hakkında biraz belirsiz hissetmenizde sorun yok, Boğa. Ay senin burcunda ve seni normalden biraz daha savunmasız yapıyor. Uranüs ile kavuşum yaptığı için kariyerinizde büyük bir değişime hazır olduğunuzu hissedebilirsiniz. Belki de profesyonel kimliğiniz veya başarmak istediğiniz şeydir. Ancak değişim arzusu, Kova’daki Satürn ile ayın karesi tarafından kısıtlanabilir. Can sıkıcı olsa da, özellikle şu anda bu değişiklikleri mantıklı bir şekilde yapamayacağınızı biliyorsanız, kare bu profesyonel geçişleri disiplinli bir şekilde yapmanız için sizi teşvik edebilir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.