Boğa Burç Yorumları 4 Mart 2022

Boğa burcunun 4 Mart 2022 Cuma günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 4 Mart 2022 Cuma günü neler bekliyor? Boğa burcunun 4 Mart 2022 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 4 Mart 2022 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 4 Mart 2022 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 4 Mart 2022 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

4 Mart 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Oda arkadaşları arasında büyük bir güç mücadelesi tam güçle geri dönebilir. Kendinizi bir barış gücü olarak düşünün ve yapılması gerekeni yapın.


4 Mart 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün gözünüzü topun üzerinde tutmak için çok çalışın – dikkatinizi dağıtacak çok şey olacak.


4 Mart 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, Balık güneşi ve geniş Jüpiter arasındaki göksel ittifak sayesinde bugün biraz ün kazanacaksınız. Gün boyunca, bu kozmik birlik haritanızın topluluğu yöneten sektöründe seyahat edecek ve meslektaşlarınız ve meslektaşlarınız arasında ışıldamanıza neden olacak. Bununla birlikte, popülerliğinizdeki bu artış, özellikle Koç ayı öğleden sonra şifalı asteroit Chiron’a sığınırken, biraz utangaç hissetmenize neden olabilir. Neyse ki, bu ay bağlantısı aslında güveninizi artırmanıza yardımcı olabilir, ancak sizi bulan herhangi bir övgü veya ilgi arasında rahatınızı bulmanız gerekecek.


4 Mart 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgilinle mini bir kaçamak? Boğa, ister bekar olun, ister romantik bir ilişki içinde olun, kesin olan bir şey var: tatiliniz çok gecikti. Bu, özellikle ayın aşırı hevesli Koç burcuna geçişi ve uykulu on ikinci kapanış eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şey düşünüldüğünde geçerlidir. Ve Koç’un yöneticisi Mars’ta, göksel yöneticiniz Venüs’ün yanında otururken – geniş maceralı dokuzuncu eviniz aracılığıyla – sevgilinizle bir yere gitmek ve kafanızı boşaltmak için mükemmel bir bahane. Başka bir notta, sizden uzakta olan biriyle bağlantı kuranlarınız için şimdilik her şeyi gizli tutmakta bir sakınca yok.


4 Mart 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kariyer yolunuz ve profesyonel mirasınız Boğa için benzersiz olsa da daha ciddi bir yaklaşımı benimsemek için ne yapabilirsiniz? Bugün itibariyle Merkür, Satürn’ü sabit Kova’da birleştiriyor ve zihinsel farkındalığınızı profesyonel yolculuğunuza çekiyor. İşaretiniz bu bağlaçla kare yaptığı için biraz gergin olsa da, istediğiniz şeyin peşinden gitmek için ancak belirli izinlerle yaratıcı bir çözüm bulmak için mükemmel olabilir. Hem Merkür hem de Satürn, kariyer yolunuzu özgünlükle yapılandırmakla meşgul. Ancak, daha alışılmamış bir yolculuğa veya değerli olabilecek bir çabaya direniyor olabilirsiniz. Profesyonel olanaklarınız hakkında açık fikirli olun!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.