Boğa Burç Yorumları 3 Mart 2022

Boğa burcunun 3 Mart 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 3 Mart 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Boğa burcunun 3 Mart 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 3 Mart 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 3 Mart 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 3 Mart 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

3 Mart 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Sen tam bir dahisin, değil mi? Yine de başkalarına karşı nazik olmaya çalışın ve çok fazla gösteriş yapmayın. Zekanızı mizahla dengeleyin, başkaları sizin akıllı cazibenize karşı koyamayacak.


3 Mart 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Kendinizden yüzde yüz emin olmasanız bile, bugün ileriye doğru bir adım atın!


3 Mart 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bugün Balık burcundaki yolculuğunu tamamlıyor ve haritanızın topluluğu yöneten bölümünü harekete geçiriyor. Haberlere ve dünyamızın durumuna genellikle olduğundan daha duyarlı hissedeceksiniz, bu da insanlığın yolu hakkında iyimser kalmak için nedenler aramanızı önemli hale getiriyor. Neyse ki, Luna Venüs, Mars ve Plüton ile olumlu yönleri paylaştığı için bu öğleden sonra size bol miktarda pozitiflik ulaşacak. Önem verdiğiniz insanlarla bağlantı kurmak, size insan deneyiminin güzelliğini hatırlatarak, duygusal olarak tatmin ve huzur içinde hissetmenize yardımcı olabilir.


3 Mart 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Asla asla deme, Boğa. Ay, sosyal açıdan bilinçli onbirinci toplum meseleleri ve bireysel özgürlük evinizde parlıyor ve seçeneklerinizi keşfetmeniz için sizi teşvik ediyor. Ek olarak, tatlı gezegensel yöneticiniz Venüs, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evinizin göksel hükümdarı olan güç merkezi Pluto ile geniş dokuzuncu deneyim eviniz aracılığıyla güçlerini birleştirecek. İster geleneksel bir inanç sistemi, ister ilişki kurduğunuz belirli bir kültür olsun, bu zamanda birisine karşı romantik duygularınız, özellikle de tabu benzeri bir bağlantıyla uğraşanlarınız için ön plana çıkarılabilir.


3 Mart 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Ağır bir şekilde kariyerinize ve nasıl profesyonel olarak görülmek istediğinize odaklanmanın stresi, bugün Ay Kova’dan sulu Balık için ayrılırken hafifliyor. Boğa, dikkatiniz profesyonel topluluğunuza ve hayallerinize çevrildi. Mystical Luna, sektörünüzdeki en iyi köpeklerle bağlantı kurmaktan hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye kadar kariyer yolunuzda bulabileceğiniz tüm yolların hayalini kuruyor. Bu tür çabaları hayal etmek güzel olsa da, onlar için çalışmak için Oğlak enerjisinde Mars’ı kullandığınızdan emin olun.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.