Boğa Burç Yorumları 27 Mart 2022

Boğa burcunun 27 Mart 2022 Pazar günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 27 Mart 2022 Pazar günü neler bekliyor? Boğa burcunun 27 Mart 2022 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 27 Mart 2022 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 27 Mart 2022 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 27 Mart 2022 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

27 Mart 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Birisi bugün bir anlaşmadan vazgeçmenizi istiyor, ancak bunun için herhangi bir zihin çerçevesinde değilsiniz. Onlara topuklarını soğutmalarını söyle, onlara geri döneceksin. Neden hazır olana kadar uzun vadeli bir şeye bağlı kalsın ki?


27 Mart 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün kimse aklını okuyamayacak. Eğer istiyorsan, gerçekleştirmelisin.


27 Mart 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, iletişimsel Merkür Koç’a ve haritanızın gizli olan her şeyi yöneten sektörüne girerken, önümüzdeki birkaç hafta içinde iyi ya da kötü, yeni bilgiler size açıklanacak. Önümüzdeki haftalarda sulu dedikodular için hazırlanın, ancak kötü niyetli değiş tokuşlara veya yargılara kapılmamaya çalışın, çünkü bu sadece kendi öz değerinize zarar verir. Kova ayı, şu anda burcunuzda kamp yapan joker Uranüs ile kareler çizerken, ofis draması bu öğleden sonra hafta sonunuzu bozmakla tehdit edebilir. Makul sınırlar koymak için elinizden gelenin en iyisini yapın, özellikle iş arkadaşlarınız acil olmayan konular hakkında sizi rahatsız etmeye başlarsa.


27 Mart 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Meraklı Merkür – ikinci konfor, değerler ve öz saygı evinizin göksel yöneticisi – bugün on ikinci kapanış eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şey aracılığıyla Koç’ta güneşe katılacak ve sizi bir adım geri atmaya teşvik edecek. duygusal istikrarınızın temelini yansıtmak için potansiyel beklentiler. Boğa, kendinizi birine tamamen adamadan önce, kozmos sizi kendinizi beslemeye ve sizi duygusal olarak neyin tatmin ettiğini keşfetmeye teşvik ediyor. Öyle ki, Merkür’ün iç gözlemsel onikinci evinizdeki yolculuğu, bilinçli zihninizden gizlenenlere ışık tutmaya başlayacak.


27 Mart 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Aklında ne var, Boğa? Bugün Merkür, bilinçaltı sektörünüzü aydınlatan ateşli Koç burcuna giriyor. Koç burcundaki Merkür sizi iş konularınızı düşünmeye teşvik ettiğinden, kişisel ve sosyal olarak işten daha fazla çekilmiş hissedebilirsiniz. İnanılmaz derecede zihinsel olarak aktif olmasına rağmen, Koç’taki Merkür sizin adınıza konuşmakta tereddüt edebilir. Özellikle kavgacı veya gereksiz yere saldırgan görünmekten endişeleniyorsanız, kendinizi öne sürmekten bıkmış olabilirsiniz. Ancak, Koç’taki Merkür’ün kaynamasına izin verirseniz, ele alınması gereken küçük hayal kırıklıklarına ateş ettiğinizi görebilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.