Boğa Burç Yorumları 22 Mart 2022

Boğa burcunun 22 Mart 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 22 Mart 2022 Salı günü neler bekliyor? Boğa burcunun 22 Mart 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 22 Mart 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 22 Mart 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 22 Mart 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

22 Mart 2022 Salı Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bir mola verin – bunu hak ediyorsunuz. Çalışanlarınız hızınızı artırmanız için sizi zorluyor olsa bile, aksama sürenize ihtiyacınız var. Etrafına bak ve dalga geçecek başka bir tembel bul.


22 Mart 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Sizden daha yavaş hareket eden insanlar size öğretecek çok şey var.


22 Mart 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşk için adım mı atıyorsun, Boğa? Ay, Akrep ve uyum arayan yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evleriniz aracılığıyla yolculuğunu tamamlamadan önce, egzotik dokuzuncu macera eviniz, inanç sistemleriniz ve bilinmeyen bölge aracılığıyla Oğlak burcundaki dönüştürücü Plüton ile güçlerini birleştirecek. Bir sevgiliye farklı lenslerle bakmıyorsanız, gelecek planlarınıza ve dünyevi manzaralarınıza daha yakından bakıyorsunuz demektir. İkiniz de aynı yolda mısınız? Bir sonraki adımlarınızı düşünürken Mars, burcunuzda Uranüs ile yüzleşecek ve bu da potansiyel olarak isyan etme dürtüsünü tetikleyebilir.


22 Mart 2022 Salı Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Doğru hissettiren kararı verin, acele etmeyin, Boğa. Ay Yay burcunda parlıyor, bu nedenle ortak varlıklarınız, kaynaklarınız ve yatırımlarınızla dalmaya hazır olabilirsiniz. Arzularınız, Mars’ın Kova’da ve Uranüs’ün Boğa’da olmasıyla hızlanıyor. Meydan adeta bir kriz modundaymış gibi hissedebilir, şimdi ya da asla harekete geçmeniz gerekiyormuş gibi! Kariyerinizde ilerlemek için konfor alanınızdan normalden daha hızlı çıkmanız gerekir. Ancak aceleci bir inanç sıçraması yapmadan önce, hareketinizin kusursuz olduğundan emin olun.


22 Mart 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Biriyle romantik bir ilişkiniz varsa, bu sabah Akrep ayı Plüton’u öperken bağınız yoğunlaşabilir. Bu kozmik iklim, konuşma hafif olsa bile, o özel kişiyle ruh düzeyinde bağlantı kurmanıza izin verecektir. Ay Yay burcuna ve sekizinci evinize girerken bu öğleden sonra bir değişim hissedeceksiniz. Bu titreşimler, özellikle derin ilişkilere yaklaşımınız söz konusu olduğunda, bilincinizi genişletmek için mükemmeldir. Karizmanız ve iyimserliğiniz, başkalarının size bir mıknatıs gibi çekilmesine neden olacak, ancak zamanınız veya enerjiniz konusunda aşırı cömert olmamaya çalışın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.