Boğa Burç Yorumları 18 Mart 2022

Boğa burcunun 18 Mart 2022 Cuma günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 18 Mart 2022 Cuma günü neler bekliyor? Boğa burcunun 18 Mart 2022 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 18 Mart 2022 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 18 Mart 2022 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 18 Mart 2022 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

18 Mart 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Sen ve sen-kimler bugün küçük bir güç mücadelesinin içindesiniz. Neden hep buna gelmek zorunda? Bazı insanlar sadece dramayı karıştırmayı sever. Gerilimi söndürmeye çalışın.


18 Mart 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün bir ekip çalışmasına katılın ve dahil olmak için acele edeceksiniz.


18 Mart 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık güneşi, gün boyunca yoğun Plüton ile tatlı bir bağlantı paylaşacak ve sizin ve arkadaşlarınızın daha derin bir seviyede bağ kurmasına izin verirken, çiçek açan dostluklarınız içinde yüzeyi çizmenize yardımcı olacak. Bu arada ay, Terazi’yi uyumlu hale getirerek, egonuzu ortaya çıkmaya ve en yüksek stil ve zarafetle oynamaya teşvik ederek yolunu bulur. Bu akşam Luna ve tutkulu Mars arasında destekleyici bir bağlantı, sizi profesyonel düzeyde motive etmenize yardımcı olabilir, tatlı Boğa, çünkü evren sizi eğlenceli, teşvik edici ve aynı zamanda entelektüel olarak zorlayıcı işleri takip etmeye zorlar.


18 Mart 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kusurları kucakla, Boğa. Son altı ay, zanaatınızı geliştirmek için değişken ancak istikrarlı bir süreç oldu. Tutku projeleri, beceriler ve hatta profesyonel kendini ifade etme yeteneğin zaman içinde düzenlendi. Bu ay tutulması sırasında en çok hissettiğiniz projeleri ayarlamış olabilirsiniz, bu da zaman zaman aşırı eleştirel olmanıza neden olabilir. Dolunay bugün Başak burcunda parlarken, işinizin içinde bulunduğu aşamayı benimsemeye teşvik ediliyorsunuz. Konumunuzu takdir etmek için son eleştirileri bir kenara bırakırken, yolculuğunuzda ne kadar ilerlediğinizi not edin.


18 Mart 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Boğa, önemli bir kararın ve/veya inanç sıçramasının eşiğindesiniz. Bekar veya alıngan, Ay’ın uyum arayan Terazi’ye geçişi ve sorumlu ayrıntılar ve titizlik ile ilgili altıncı eviniz üzerine, özellikle aşk hayatınızda neyin işe yaraması gerektiği konusunda, olaylara nesnel olarak bakmaya daha yatkınsınız. Ancak Luna, aynı anda Mars ile buluşacak ve duruma yeni bir yaklaşım katacak – ancak yalnızca gerekli çalışmayı yapmaya istekliyseniz. Güneşin Plüton’a dönüşen altmışlık açısının da deneyimlediğiniz dönüşümü desteklediğini unutmayın, o yüzden yapmanız gerekeni yapın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.