Boğa Burç Yorumları 17 Mart 2022

Boğa burcunun 17 Mart 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 17 Mart 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Boğa burcunun 17 Mart 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 17 Mart 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 17 Mart 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 17 Mart 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

17 Mart 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

İyi niyetli olsalar da, birileri derinin altında bir yol bulur. Nasıl hissettiğinizi bilmelerini sağlayın, ancak henüz onları kaldırıma atmayın.


17 Mart 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün hayatınızı iyileştirmek için bir fırsat gördüğünüzde, onu sorgusuz sualsiz kabul edin.


17 Mart 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, Başak ayı geniş Jüpiter ile karşı karşıya gelirken, sosyal medya sayfalarınız bugün çok fazla dikkat dağıtıcı olabilir. Dijital dünyada çok fazla ilgi görüyor olsanız da, bunun bugün yapılması gereken önemli görevleri tamamlama becerinizi elinizden almasına izin vermemeye çalışın. Büyü saati yaklaştıkça ve dolunay yukarıda tezahür ederken, organizasyonel bir enerji sizi ele geçirecek. Bu titreşimler aynı zamanda beyninizi çok sayıda yaratıcı fikirle dolduracak ve ruhunuza giren her parlak an hakkında not almanızı hayati hale getirecektir.


17 Mart 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sözlerini kullan ve alışılmamış rotayı kullanmaktan korkma, Boğa. Bu, özellikle günümüzün ışıltılı Merkür-Uranüs sekstilini göz önünde bulundurduğumuzda geçerlidir, çünkü bu, sosyal olarak yönlendirilen onbirinci bireysel özgürlük evinizi ve burcunuzu ateşleyecektir. Arkadaşlık profilinizi çevrimiçi olarak mı geliştiriyorsunuz? Biriyle paylaştığınız çapkın ama entelektüel şakadan mı tahrik oldunuz? Kulağa abartılı geliyor ama bazılarınız hoşlandığınız biriyle telepatik bir bağlantı paylaştığınızı fark edebilir. Bu yeterince ilginç değilmiş gibi, ay Başak’ta ve aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci evinizde parıldamaya devam edecek. Günün keyfini çıkar.


17 Mart 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Boğa, kimliğinle birlikte mesleki hayallerin ve ilişkilerin nasıl değişiyor? Bugün Balık burcundaki Merkür Uranüs’ü Boğa’da altmışlık açıyla çevirdiğinde profesyonel kişiliğinizi sarsabilecek ani bir kavrayışa veya içgörüye sahip olabilirsiniz. Merkür, ağ oluşturma fırsatlarınızı ve profesyonel özlemlerinizi hayal etmekle meşgul, ancak Uranüs ile olan 60’lık açı bir fikir değişikliğine neden olabilir. Bağlantılarla veya hedeflerinizle ilgili konuşmalar, profesyonel kimliğinizi nasıl gördüğünüzü değiştirebilir. Sezgisel olarak güçlü bir şekilde hissettiğiniz şeye odaklanarak parlama zamanının geldiğini hissedebilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.