Boğa Burç Yorumları 16 Mart 2022

Boğa burcunun 16 Mart 2022 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 16 Mart 2022 Çarşamba günü neler bekliyor? Boğa burcunun 16 Mart 2022 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 16 Mart 2022 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 16 Mart 2022 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 16 Mart 2022 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

16 Mart 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Tamamen ciddiyetsizlikle aydınlan. Yavru köpeklerle hokkabazlık yaparken ayaklık takmak, aptallığın eğlencesini yeniden keşfetmenize yardımcı olacaktır.


16 Mart 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün bir durumu doğru bir şekilde değerlendirmek için yeteneğinizi kullanın. Biraz kafa karışıklığını giderin.


16 Mart 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bugün Başak’ta yol alıyor, beşinci evinizi harekete geçirirken egonuzdan çıkıp oynamasını istiyor. Ne yazık ki, Luna, Mars ve Venüs arasındaki dengesiz bir bağlantı, özellikle de özellikle sevmediğiniz bir işte takılırsanız, gününüzü sekteye uğratabilir. Ay, iletişimsel Merkür ile karşı karşıya geldiğinde, bu akşam arkadaşlık çevrenizde drama veya dedikodudan uzak durun, aksi takdirde bu tür senaryolara katıldığınız için pişmanlık duyabilirsiniz. Şans eseri, Luna joker karakter Uranüs’ü öpüp sizi hoş sürprizlerle kutsadığında bu gece odaklanmanız gereken başka meseleler olacak.


16 Mart 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Mütevazı olma, Boğa. Bütün paket olduğunu biliyorsun. Ayrıca, ayın Merkür tarafından yönetilen Başak burcuna geçişi ve aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci eviniz üzerine, sadece her zamanki kadar karizmatik olmakla kalmaz, aynı zamanda arkadaşlarınıza, akranlarınıza ve gelecekteki beklentilerinize zahmetsizce çekici gelirsiniz. Bu, özellikle Merkür’ün göz alıcı Balık’tan geçişi ve dernekler, arkadaşlar ve topluluk meselelerinden oluşan onbirinci eviniz düşünüldüğünde geçerlidir. Bununla birlikte, sizi potansiyel olarak, hatta belki de beklenmedik bir şekilde yerden yere vurabilecek olan, burcunuzdaki ayın asi Uranüs ile yaptığı üçgen açıdır. Bununla birlikte, konfor alanınızın dışına çıkmaya zorlanacaksınız.


16 Mart 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Çok eleştirel olmamaya çalış Boğa. Ay bugün Başak burcuna geçiyor, bu da gözünüzü ve detay isteğinizi yükseltiyor. Bugün iş yerinde tutkularınızı, yaratıcılığınızı ve becerilerinizi mükemmelleştirmek için özellikle duygusal olarak motive olabilirsiniz. Bununla birlikte, titiz ay biraz fazla eleştirel hissetmenize neden olabilir, bu yüzden bu enerjiyi kendinizi hırpalamak yerine işinizi mükemmelleştirmek için kullanın. Ay Uranüs’ü burcunuzda üçgen yaptığından, ilhamınız kelimenin tam anlamıyla her yerden gelebilir! Profesyonelliğinizi örneklemesi için işinizde ince ayar yapmanıza olanak tanıyan artan farkındalık yaşayacaksınız.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.