Başak Haftalık Burç Yorumları (28 Mart – 3 Nisan Haftası)

Başak burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftası için burç yorumları neler? Başak burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftası neler bekliyor? Başak burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Başak burcu 28 Mart – 3 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Haftanın ilk birkaç günü sizin için harika olacak ve alçakgönüllü çekiciliğiniz ve pratik doğanızla tanıştığınız herkesi etkileyebilmelisiniz. Hafta sonu gerçekten başlamadan bir noktada, arkadaşlarınızla veya oda arkadaşlarınızla büyük bir alışverişe çıkmak isteyebilirsiniz. Bunu yaparsanız, hepiniz bu konuda iyi hissedeceksiniz. Kalbiniz Cumartesi günü direksiyonunuzu devralacak ve Pazar günü siz uyuyana kadar da bırakmayacak, o yüzden oldukça çılgın bir sürüşe hazır olun.


Başak Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Başak, bu hafta işe koyulacaksın. Ve gurur duymak için her nedenin var.

Hafta, 28 Mart Pazartesi günü, Venüs’ün Kova’da, iş evinizde Satürn ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Başak, bu çok çalışmak için mükemmel bir yön. Ve bundan kurtulmanın bir yolu yok. İyi sonuçlar elde etmek için eğilmeniz ve terlemeniz gerekir. Bu, bir son teslim tarihiniz varsa, beklediğiniz kadar veya daha fazla saat süreceği anlamına gelir. Bu, cimrilik yapmak, köşeleri kesmek veya yolunuza blöf yapmaya çalışmak için bir gün değil. Gerçek anlaşma dışındaki her şey ortaya çıkar ve reddedilir. Ancak odaklanmaya ve derin bir çalışma yapmaya istekliyseniz, bugün bazı olağanüstü sonuçlar elde edebilirsiniz.

Haftanın ortasına doğru, 30 Mart Çarşamba günü Venüs, Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapmak üzere ilerliyor. Başak, fikrinizi değiştirmenize neden olan bazı bilgileri ortaya çıkarabilir. Ve bu küçük bir anlaşma değil. Bu, çok fazla zaman, enerji veya para yatırdığınız bir şey olabilir. Şimdi daha iyi bir yöne gidiyorsun. Yanlış yolda çok zaman harcadınız diye geçmişe takılıp kalmayın.


Başak Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Hayat size aşk hayatınıza derinlemesine uygulanabilecek ruhsal dersler getirir. Belki de kendinize evrenin daha derin sorularını soruyorsunuz ve şimdi bunu günlük iş süreçlerinize uygulamaya hazırsınız. Her iki durumda da, burcunuz zayıf kalpler için değil, bu yüzden bu özel varoluşta enkarne oldunuz. Ayın yirmi yedinci gününde, gezegen yöneticiniz cesur Koç burcuna girdiğinde, bolca alıngan enerji açılıyor. Bu, bazı kapasitelerde kendinizi bırakma ve daha organize olma ihtiyacınızı artırır. Bu zorlu zamanlarda bile son derece kutsanmış olduğunuzu unutmayın.

Bu, dünyaya gerçekten neye sahip olduğunuzu göstermek için mükemmel bir döngü! Otuz birinci evinize sekizinci evinize girdiğinde yeni ayın enerjisinden yararlanın. Burada birazcık kozmik ilhamdan daha büyük bir zevk yoktur. Bu inanılmaz yol boyunca sürekli olarak yönlendiriliyorsunuz. Bu, değişiklik yapma ve ilişkileri dönüştürme zamanıdır. Ortaklıkları hızlandırabilir ve bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Partnerinize çok fazla TLC verdiğinizden emin olun.


Başak Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Yeni finansal fırsatlara başlamak istiyorsanız, bunu yapmak için bu hafta tam size göre Başak!

27 Mart Pazar günü Merkür Koç burcuna geçtiğinde finansal geleceğiniz hakkında konuşma zamanı. Şimdi Koç burcunda Merkür cesur, kendinden emin ve iddialı. Ortak finansal çabalar ve ortaklıklardan neye ihtiyacınız olduğunu belirterek daha özgüvenli hissedebilirsiniz. Satış veya birleşme gibi anlaşmalarda yerinizi korumak için harika bir geçiş olabilir. Mercury’nin otoriter tonu, bir yatırım portföyü oluşturmak veya seçeneklerinizi eğlendirerek emekliliğinizi planlamak gibi finansal konularda liderliği bile alabilir. Her ne olursa olsun, keşfetmek istediğiniz herhangi bir fikriniz varsa, bu geçiş sırasında bir finansal danışmanla konuşmayı düşünün! Finansal fırsatlarınızı sağlamlaştırmak, bir gün sonra Venüs, Kova’daki Satürn ile kavuşum yaptığında gelebilir. Fütüristik kavuşum, ilişkilerinizde ve işteki yaratıcı çabalarınızda liderliği üstlenmeniz için sizi teşvik eder. Eşsiz ama sabit iş hayatınızı sürdürmek için uzun vadeli fırsatlara bağlanmanın şimdi tam zamanı! Ardından Koç burcundaki yeni ay, 1 Nisan Cuma günü ortak mali durumunuzda altı aylık bir döngüyü açar.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.